Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

10 miejsc na Podkarpaciu, które warto zobaczyć :: zobacz komentowany artykuł

43 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~los numeros~

~los numeros~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 12:21:31

Piękne zdjecia , nowiny24 .prosił bym o to żeby były podpisane zdjęcia w jakich one są miejscach te zabytki i itp . Bo naprawde nie byłem wszędzie na podkarpaciu i nie wime co jeszcze mógł bym zwiedzic,

A co do oglądania u was zdjęc może uleprzycie troszke przesuwanie zdjec np tak jeak jest teraz na nk . bo ciezko sie u was oglada pozdr

#2 ~lotrrr~

~lotrrr~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 12:35:11

"Jezioro Solińskie"? ja słyszałem o Zalewie Solińskim.
Słyszalem że znana restauracja planuje otworzyć w sezonie 2012 swój lokal nad Soliną, nie wiem czy to będzie McDonalds czy KFC ale pomysł ciekawy.

#3 ~254~

~254~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 13:01:44

pisze, że można poczytać więcej o danym zdjęciu....a tu lipa...zawsze wyskakuje nie ma takiej strony. Nieładnie

#4 ~kk~

~kk~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 13:11:48

Zdecydowanie na liście powinno się znaleźć Muzeum Przemysłu Naftowego W Bóbrce (pierwsza kopalnia ropy naftowej na świecie!!!)

#5 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 13:14:01

Jak dlamnie autor poszedł na łatwiznę. Przy przedstawiania danego miejśca powinien opisać co jeszcze można zobaczyć w okolicy danego miejsca by zachęcią rodziny do zwiedzania podkarpacia. Bo do jednego zamku, cerkwi to nie każdemu chce się jechać. Np. przy prządkach opisać jeszcze zamek z "zemsty", albo piszącz o schronie kolejowym należalo też wspomnieć o Strzyżowskiej budowli Adolfa itp.
Brakuje mi tu takich miejsc jak skansen w Sanoku, ktory bardziej jest interesujący od "fajek" - palenie szkodzi :o)

#6 ~regionalny_patriota~

~regionalny_patriota~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 13:22:02

Rzeczywiście powinien być skansen w Sanoku, to jedna z największych atrakcji naszego województwa. Natomiast zamiast/oprócz Ulucza, warto wypromować cerkiew w Chotyńcu gm. Radymno. Zwłaszcza w środku robi niesamowite wrażenie!

#7 ~pawcio723~

~pawcio723~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 14:25:12

hahahah Sanoka niema, ani zamku ani skansenu - co to za artykuł - PORAŻKA !!!

#8 ~Grzeczny Jaś~

~Grzeczny Jaś~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 14:25:43

Jezioro czy zalew Soliński, mniejsza z tym, ale obciachem jest chwalenie się miejscem za przeproszeniem ZASRANYM I ZASZCZANYM przez turystów i miejscowych. A realia są takie, co można było stwierdzić po ostatnim obniżeniu się poziomu wód. To jest jeden, wielki... ściek.

#9 ~Przemyślanin~

~Przemyślanin~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 15:04:13

No tak bo zapomniałeś napisać że w MOJRZESZOWIE jest od groma zabytków, tam to dopiero warto się wybrać a co do Ukraińskiego Przemyśla to polecam lekcję geografii i histroii bo z tego co wiem pRZEMYŚL JEST W 100% Polski . Gratuluje wiedzy :)

#10 ~regionalny_patriota~

~regionalny_patriota~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 15:14:23

ad. Przemyślak

Panu też polecam lekcję geografii i historii. Myślę, że ziemia przemyska nie jest ani w 100% polska ani w 100% ruska, ukraińska. To były zawsze wielokulturowe tereny.

Nie ma co reagować na prowokacje Rzeszowiaka.

#11 ~krakus~

~krakus~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 15:19:26

JEDNO WIELKIE ZADUPIE I GÓWNO TO WOJEWÓDZTWO TU NIE MA ŻADNYCH ATRAKCJI!
ZAMEK W ŁAŃCUCIE CZY UKRAIŃSKI PRZEMYŚL TO PORAŻKA!

Ci Rzeszowiacy to jakieś zakompleksione wesołe wieśniaczki, na każdym forum potrafią tylko krytykować.Brak słów.

#12 ~Wojciech Pajestka~

~Wojciech Pajestka~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 15:31:48

Przepraszam, ale ten kto wyznaczał wspaniałe cuda na Podkarpaciu zapomniał chyba o Skansenie w Sanoku czy Muzeum Historycznym z jedną z najcenniejszych w Europie kolekcji ikon pochodzących nawet z XV wieku. Z całym szacunkiem dla Twierdzy Przemyśl i całej reszty

#13 ~dario przemysl~

~dario przemysl~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 15:49:41

Nie wiem po co "Rzeszowiak" wypisuje takie teksty typu Przemysl Ukraina, przecieaz Przemysl a nawet i Lwow to zawsze byly polskie miasta, a ze lezy obecnie blisko granicy to nic nie znaczy. Pozdrawiam Wszystkich normalnych mieszkancow Rzeszowa i zapraszam do Przemysla, chocby na narty, na dniach otwarcie stoku :)

#14 ~rob roy~

~rob roy~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 15:57:53

Nie wiem po co "Rzeszowiak" wypisuje takie teksty typu Przemysl Ukraina, przecieaz Przemysl a nawet i Lwow to zawsze byly polskie miasta, a ze lezy obecnie blisko granicy to nic nie znaczy. Pozdrawiam Wszystkich normalnych mieszkancow Rzeszowa i zapraszam do Przemysla, chocby na narty, na dniach otwarcie stoku :)

I to mi się podoba :) Sam jestem z Rzeszowa , co drugi weekend spędzam w Przemyślu , tylu przyjaciół i kolegów nie mam nigdzie indziej , i ludzie i miasto są po prostu fantastyczni. Jest tam tyle rzeczy do obejrzenia że aż grzech nie spędzić trochę wolnego czasu. Pozdrowienia dla wszystkich Przemyślanek i Przemyślaków :)

#15 ~Peregrynator~

~Peregrynator~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 16:14:44

Zalew Soliński to porażka. Śmierdzące szambo, które usunąłbym bez wahania. Dodałbym natomiast Muzeum Przemysłu Naftowego w Bóbrce, Muzeum w Sanoku, Skansen w Sanoku, cerkwie w Dobrej Szlacheckiej, Piątkowej i Posadzie Rybotyckiej.

#16 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 18:05:59

Zastanawia mnie czy rzeczywiście ludzie na tym zarabiają!

#17 ~tiny~

~tiny~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 18:22:14

A w Rzeszowie nic nie ma do zwiedzania? Pierwsze miasto w wojewodztwie i nic...?

#18 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 18:32:21

Piękne zdjecia , nowiny24 .prosił bym o to żeby były podpisane zdjęcia w jakich one są miejscach te zabytki i itp . Bo naprawde nie byłem wszędzie na podkarpaciu i nie wime co jeszcze mógł bym zwiedzic,

A co do oglądania u was zdjęc może uleprzycie troszke przesuwanie zdjec np tak jeak jest teraz na nk . bo ciezko sie u was oglada pozdr

Proponuję ci wejść na stronę:http://www.panoramio.com/map/, wpisać Podkarpacie, zobaczysz na mapie mnóstwo zdjęć ciekawych miejsc, przypisanych konkretnej lokalizacji. Już od teraz, bez wychodzenia z domu będziesz mógł rozpocząć wędrówkę. Na pewno znajdziesz nie jedno miejsce gdzie będziesz chciał pojechać i zobaczyć to na własne oczy, i poczuć ten klimat. Szczerze Ci polecam a także tym, którzy cudze chwalą a swego nie znają.

#19 ~za toba~

~za toba~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 18:34:14

zespol plebansko koscielny w bliznem ??

#20 ~mieeeetek~

~mieeeetek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2012 - 19:00:35

A w Rzeszowie nic nie ma do zwiedzania? Pierwsze miasto w wojewodztwie i nic...?

Jak to nic. Jest przecież Ratusz a w nim: jeden z najstarszych prezydentów na świecie. Zawsze to jakiś zabytek, relikt rodem z PZPR.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych