Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 KACZYŃSKIEGO będą spłacać nawet nasze wnuki

60 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~PiS to bankructwo Polski~

~PiS to bankructwo Polski~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 17:05:24

Kaczyński obiecał że da ludowi 40 miliardów złotych
Minister Finansów w rządzie PiS chciała złożyć dymisję
Dowiadujemy się że deficyt w tym roku jest o 40 mld większy niż zakładano
Polska pod rządami PiSu to już nie grecki scenariusz a nowa Wenezuela

#2 ~jednak PO rządziło lepiej~

~jednak PO rządziło lepiej~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 17:06:25

Kaczyński jak Gierek.
Stary pryk wkrótce umrze ze względu na wiek a zadłużenie zostanie na dziesięciolecia.
27 października 2012 rząd Donalda Tuska spłacił ostatnią ratę 297 milionów dolarów długu który w 1980 zaciągnął Edward Gierek. Spłata trwała 32 lata. Rządy PiSu w latach 2005-07 zawiesiły spłatę długu Gierka.
Tusk spłacił Gierka to będzie musiał spłacać Kaczyńskiego.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 17:27:46

Kaczyński jak Gierek.
Stary pryk wkrótce umrze ze względu na wiek a zadłużenie zostanie na dziesięciolecia.
27 października 2012 rząd Donalda Tuska spłacił ostatnią ratę 297 milionów dolarów długu który w 1980 zaciągnął Edward Gierek. Spłata trwała 32 lata. Rządy PiSu w latach 2005-07 zawiesiły spłatę długu Gierka.
Tusk spłacił Gierka to będzie musiał spłacać Kaczyńskiego.

wania ... to Polskie forum ... no i zmieniłbyś onuce

#4 ~Jarek Żyd z Odessy~

~Jarek Żyd z Odessy~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 17:32:20

wania ... to Polskie forum ... no i zmieniłbyś onuce

No tak zapomniałem że rodzina Kaczyńskiego to Żydy z Odessy a sami bracia Kaczyńscy ochrzcili się dopiero jako dorośli mężczyźni.

#5 ~do idjoty PełOwskiego~

~do idjoty PełOwskiego~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 18:27:33

Kaczyński obiecał że da ludowi 40 miliardów złotych
Minister Finansów w rządzie PiS chciała złożyć dymisję
Dowiadujemy się że deficyt w tym roku jest o 40 mld większy niż zakładano
Polska pod rządami PiSu to już nie grecki scenariusz a nowa Wenezuela

Idioto PełOwski rząd ma swoje pieniądze, rząd ma swoją walutę złotówkę a nie jakieś beznadziejne euro więc rząd spokojnie może dodrukować w tydzień czasu nowych 40 miliardów złotych co nie wpłynie negatywnie na gospodarkę.
Dlatego PO i reszta komuchów chcą nas wprowadzić do strefy euro żeby to Polacy nie mogli swobodnie dodrukowywać złotówki.
Na szczęście PiS rozmawia z antyunijnymi partiami jak hiszpański VOX, włoska liga północna i wreszcie wyprowadzi nas z tej idiotycznej Unii Europejskiej

#6 ~program WENEZUELA+~

~program WENEZUELA+~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 06:44:17

Idioto PełOwski rząd ma swoje pieniądze, rząd ma swoją walutę złotówkę a nie jakieś beznadziejne euro więc rząd spokojnie może dodrukować w tydzień czasu nowych 40 miliardów złotych co nie wpłynie negatywnie na gospodarkę.
Dlatego PO i reszta komuchów chcą nas wprowadzić do strefy euro żeby to Polacy nie mogli swobodnie dodrukowywać złotówki.
Na szczęście PiS rozmawia z antyunijnymi partiami jak hiszpański VOX, włoska liga północna i wreszcie wyprowadzi nas z tej idiotycznej Unii Europejskiej

program PiSowski WENEZUELA+  ogłaszam za otwarty 

Nasze dzieci i wnuk będą przeklinać nasze pokolenie że tak ich zadłużyliśmy 

#7 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 07:26:06

Gierkowskie hasło "dzięki mądrej polityce partii - dobrobyt Narodu" w dzisiejszej odradzającej się Wolnej Polsce z odmętów komunizmu i libertynizmu nabrało nowego realnego i prawdziwego znaczenia. To Pan Jarosław - Polak Patriota Katolik z krwi i kości oraz jego ludzie Polacy Katolicy Patrioci prowadzą nasz Naród ku świetlanej przyszłości. Lepiej nasze podatkowe pieniądze przekazać Narodowi niż komunistycznym złodziejom, aferzystom i wyłudzaczom podatku VAT wykreowanym przez okrągłostołowo-styropianowo-solidarnościowych "bohaterów" z esbeckiego nadania.

#8 ~ll~

~ll~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 08:26:50

Po twojej wypowiedzi dałeś dowód żeś głupszy niż myślałem, wydrukować to możesz sobie zdjęcia ile chcesz, z pieniędzmi tak nie jest, wydrukowanych jest na kilka lat i leżą w skarbcach ale ruszyć ich nie można o tak sobie.Nie masz pojęcia o finansach publicznych, inflacji itd. więc się nie wypowiadaj.

Zostaw :) To osobnik zafascynowany afrykańską szkołą ekonomiczną :D Naoglądał się obrazków z zimbabwe i też by chciał płacić za gazetę taczką pieniędzy :D :D

#9 ~Polacy kochają socjalizm~

~Polacy kochają socjalizm~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 08:38:23

Zostaw :) To osobnik zafascynowany afrykańską szkołą ekonomiczną :D Naoglądał się obrazków z zimbabwe i też by chciał płacić za gazetę taczką pieniędzy :D :D

45 proc. ankietowanych uważa, że państwo polskie stać na realizację "Piątki Kaczyńskiego". Tak wynika z sondażu CBOS, z którego wynika, że Polacy pozytywnie oceniają zapowiadane rozwiązania Prawa i Sprawiedliwości.

#10 ~PiSda~

~PiSda~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 08:39:58

45 proc. ankietowanych uważa, że państwo polskie stać na realizację "Piątki Kaczyńskiego". Tak wynika z sondażu CBOS, z którego wynika, że Polacy pozytywnie oceniają zapowiadane rozwiązania Prawa i Sprawiedliwości.

Zaraz, zaraz!!! Jakie państwo polskie? Sam słyszałem i wiele milionów Polaków jak pierwsza wazelina RP sołtysowa mówiła, że to prezes kaczyński da pieniądze polakom! I czekam na oświadczenie majątkowe " wodza narodu" za 2019 r bo cholernie jestem ciekaw skąd on ma 40 mld złotych?

#11 ~PiS zadłuża nasze wnuki~

~PiS zadłuża nasze wnuki~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 08:41:18

Zaraz, zaraz!!! Jakie państwo polskie? Sam słyszałem i wiele milionów Polaków jak pierwsza wazelina RP sołtysowa mówiła, że to prezes kaczyński da pieniądze polakom! I czekam na oświadczenie majątkowe " wodza narodu" za 2019 r bo cholernie jestem ciekaw skąd on ma 40 mld złotych?

To nie są kacze pieniądze, tylko pieniądze podatnika. I nie jego przyszłość, tylko zmarnowana szansa polskich dzieci, które te bezsensowne długi będą spłacać. Polska zbankrutuje i nikt jej nie pomoże, bo kaczor poróżnił ją ze wszystkimi. To jest zamach na nasz kraj.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 08:50:50

To nie są kacze pieniądze, tylko pieniądze podatnika. I nie jego przyszłość, tylko zmarnowana szansa polskich dzieci, które te bezsensowne długi będą spłacać. Polska zbankrutuje i nikt jej nie pomoże, bo kaczor poróżnił ją ze wszystkimi. To jest zamach na nasz kraj.

ruski troll

#13 ~Galicjok~

~Galicjok~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 09:23:13

ruski troll

Obrazasz tego ktory napisal prawde jaka sie dzieje obecnie w Polsce ?

Jezeli uwazasz ze gospodarka w Polsce urasta poprzez rozdawnictwo a nie poprzez produkcje w zakladach to nie mamy o czym dyskutowac.
Gospodarka to nie jest takie PERPETUM MOBILE ktore sie samo napedza i bedzie roslo jak drozdze samo od siebie.
Niedlugo jak ukroca nam kredyty i nikt nie bedzie chcial Polsce pozyczyc pieniedzy na ROZDAWNICTWO to sie opamietasz z reka w nocniku ale bedzie juz za pozno.

#14 ~homogenizowany z PiSu~

~homogenizowany z PiSu~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 09:42:46

Piszesz głupoty. A ty nie będziesz miał wnuków, ponieważ jesteś, jak mawia JKM, "homosiem".

Jak Jarosław Kaczyński, Krystyna Pawłowicz czy Krzysztof Szczerski. A jeszcze wielu innych jest na Prawicy.
U takiego Kaczyńskiego negatywne napięcie spowodowane brakiem sexu jest tak ogromne że znęca się nad Polską i Polakami.
Zadłuża nasz kraj bo przecież dzieci czy wnuki (których nie ma) nie będą tego spłacać.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 09:50:11

Jak Jarosław Kaczyński, Krystyna Pawłowicz czy Krzysztof Szczerski. A jeszcze wielu innych jest na Prawicy.
U takiego Kaczyńskiego negatywne napięcie spowodowane brakiem sexu jest tak ogromne że znęca się nad Polską i Polakami.
Zadłuża nasz kraj bo przecież dzieci czy wnuki (których nie ma) nie będą tego spłacać.

wania nie pij tyle ty waszy samogonki, 

#16 ~wyborcy PiS z Wierzawic~

~wyborcy PiS z Wierzawic~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 10:35:21

Prawdziwa sytuacja. Mieszkam w Rzeszowie ale przyjechałem na Wierzawice na babci urodziny, zeszła się cała rodzina i jak to bywa trzeba było zejść na politykę i jaki to bardzo dobry PiS jest. Ja powiedziałem że przecież PiS nas okrada podnosząc podatki i zadłużając te dzieciaki które biegają bo podwórzu.
No to mi odpowiedziano że PiS na pewno pieniądze ma a jak nie ma to dodrukuje.
Ja im na to że to spowoduje upadek gospodarki.
A oni że wtedy to wszyscy młodzi z Polski uciekną zagranicę.
Jeszcze o podatkach się dowiedziałem że jakie podatki jeśli większość z nich na czarno robi i na bezrobociu, a paliwo to ukraińskie kupują.
Oto prawdziwi wyborcy PiS.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 10:47:15

Prawdziwa sytuacja. Mieszkam w Rzeszowie ale przyjechałem na Wierzawice na babci urodziny, zeszła się cała rodzina i jak to bywa trzeba było zejść na politykę i jaki to bardzo dobry PiS jest. Ja powiedziałem że przecież PiS nas okrada podnosząc podatki i zadłużając te dzieciaki które biegają bo podwórzu.
Jeszcze o podatkach się dowiedziałem że jakie podatki jeśli większość z nich na czarno robi i na bezrobociu, a paliwo to ukraińskie kupują.

Zmień rodzinę na LGBT :D

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 12:25:49

wania nie żłop tyle samogonu

#19 ~rzeczPISpolita dziki kraj~

~rzeczPISpolita dziki kraj~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 14:36:53

Sprawa Kaczynski-Birgfellner pokazal, ze ten caly Kaczynski- to zwykly kanciarz z Zoliborza. Czy sa jeszcze naiwni,, ktorzy mu wierza???
Wg polskiego prawa prokuratura (pod nadzorem Ziobro) powinna w 30 dni się określić czy sprawa wieżowców Kaczyńskiego jest umożona czy nie.
Ale przecież PiSowcy są ponad prawem.
Dlatego w Polsce o 90% spadły inwestycje zagraniczne, dlatego między innymi z Rzeszowa wycofują się Amerykanie z Pratt & Whitney ponieważ wiedzą że Polska nie jest już państwem prawa.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 14:58:37

Sprawa Kaczynski-Birgfellner pokazal, ze ten caly Kaczynski- to zwykly kanciarz z Zoliborza. Czy sa jeszcze naiwni,, ktorzy mu wierza???
Wg polskiego prawa prokuratura (pod nadzorem Ziobro) powinna w 30 dni się określić czy sprawa wieżowców Kaczyńskiego jest umożona czy nie.
Ale przecież PiSowcy są ponad prawem.
Dlatego w Polsce o 90% spadły inwestycje zagraniczne, dlatego między innymi z Rzeszowa wycofują się Amerykanie z Pratt & Whitney ponieważ wiedzą że Polska nie jest już państwem prawa.

u was w kacapii wszyscy nie tego ...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych