Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 KACZYŃSKIEGO będą spłacać nawet nasze wnuki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~sad~

~sad~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 17:24:51

A aferałowie co rozkradli i rozsprzedali za drobne łapówki banki, handel i przemysł to byli najlepsi

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 17:45:08

Pan Marszałek Kuchciński pierwszy raz zabrał głos w sprawie i jednoznacznie nie zaprzeczył... Trochę to niefortunne
Popitolił a zapomniał dodać że nie bzykał nieletniej Ukrainki.
Przypadek...? ;-)
PAn Kuchciński powiedział wiele walecznych, po linii i na bazie słów.
ALe nie powiedział jednego:
- NIE byłem w tym publicznym domku.
- NIE naduzywałem prostytutki, a za żadne skarby..
- NIE wiedziałem, że była nieletnia...

Dobry chłop i zdrowy. A ty pilnuj swoje bo może ktoś ci ja posówa

#63 ~tg~

~tg~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 10:18:01

Kaczyński obiecuje wolność a
-zakazał mi zakupu ziemi na wsi chociaż całe życie na niej mieszkam,
-zakazał mi robienia zakupów w niedzielę,
- podniósł mi aż 42 podatki,
-zakazał mi zabicia świniaka na własne potrzeby,
-tak podniósł mi ceny paliwa że taniej jest w Niemczech,
-tak Spółki Skarbu państwa podniosły ceny że wszystko podrożał i głupek chwali się wynikami tych spółek które mają kasę że zdzierstwa z suwerena,
-zakazał kobietom swobodnego dostępu do antykoncepcji.
PiS to tylko zakazy.

a za pelo robią co chceta bez żadnych regul i zasad przenieś sie do afryki tam jest dużo swobody i brak zakazow

#64 ~yh~

~yh~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 10:21:19

Stanisław Piotrowicz komunistyczny prokurator zbrodniczego stanu wojennego w 1984 (rok zabójstwa błogosławionego Jerzego Popiełuszki) otrzymał wysokiej rangi komunistyczny order za wzorowe wdrażanie komunizmu i socjalizmu w ludowej Polsce a teraz jest posłem PiS i twarzą parti rządzącej do spraw wyprowadzania Polski ze struktur Unii Europejskiej

zrobiles z Piotrowicza uzasadnienie aby wszystkich z pod wrzucić do jednego worka zastanów sie ile piotrowiczow jest w po

#65 ~wyborca PO~

~wyborca PO~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 10:28:17

zrobiles z Piotrowicza uzasadnienie aby wszystkich z pod wrzucić do jednego worka zastanów sie ile piotrowiczow jest w po

Wymień mi nazwisko przynajmniej jednego odpowiednika Piotrowicza w PO, PSL a nawet w SLD który był komunistycznym prokuratorem zbrodniczego stanu wojennego.
No proszę wyznawco PiSu napisz nazwisko.
Bo ja tutaj piszę nazwiskami PiSiorów komunistów a ty uogólniasz i wszystko bez nazwisk.

#66 ~PiS=PZPR+~

~PiS=PZPR+~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 10:34:59

Wymień mi nazwisko przynajmniej jednego odpowiednika Piotrowicza w PO, PSL a nawet w SLD który był komunistycznym prokuratorem zbrodniczego stanu wojennego.
No proszę wyznawco PiSu napisz nazwisko.
Bo ja tutaj piszę nazwiskami PiSiorów komunistów a ty uogólniasz i wszystko bez nazwisk.

PiS to Andrzej Kryże bardzo dobry kolega Zbigniewa Ziobro i wiceminister sprawiedliwości w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.
Andrzej Kryże skazał opozycjonistów Solidarności Andrzeja Czumę i Bronisława Komorowskiego na bezwzględne więzienie za to że obchodzili święto niepodległości 11 listopada 1981 roku.
Andrzej Kryże to kolega Andrzeja Dudy bo wtedy razem pracowali w Ministerstwie Sprawiedliwości.
Ojcem Andrzeja Kryże jest Roman Kryże zbrodniarz komunistyczny który skazał na śmierć między innymi majora Tadeusza Pleśniaka i rotmistrza Witolda Pileckiego.
PiS=PZPR+

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 11:19:23

PiS to Andrzej Kryże bardzo dobry kolega Zbigniewa Ziobro i wiceminister sprawiedliwości w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.
Andrzej Kryże skazał opozycjonistów Solidarności Andrzeja Czumę i Bronisława Komorowskiego na bezwzględne więzienie za to że obchodzili święto niepodległości 11 listopada 1981 roku.
Andrzej Kryże to kolega Andrzeja Dudy bo wtedy razem pracowali w Ministerstwie Sprawiedliwości.
Ojcem Andrzeja Kryże jest Roman Kryże zbrodniarz komunistyczny który skazał na śmierć między innymi majora Tadeusza Pleśniaka i rotmistrza Witolda Pileckiego.
PiS=PZPR+

Piotrowicz jest super a PiS wygra wybory

#68 ~wyborcy PiS to socjaliści~

~wyborcy PiS to socjaliści~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 11:59:07

Piotrowicz jest super a PiS wygra wybory

Na Podkarpaciu na pewno PiS wygra bo głosują tutaj w większości ludzie którzy czują wielki sentyment do komunistycznych czasów PRLu i socjalizmu. Dlatego nie przeszkadza im komunistyczny prokurator zbrodniczego stanu wojennego Stanisław Piotrowicz.
PiS nie rządzi tylko rozdaje nierobom pieniądze z ciężko wypracowanych podatków tych którzy legalnie jeszcze w Polsce pracują.
Mieszkańcy PiS kochają socjalizm.

#69 ~Niemcy tam tańsze paliwo~

~Niemcy tam tańsze paliwo~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 13:58:41

Panie Kaczyński! 

Pan nie straszy Polaków walutą euro!

Tylko Pan ruszy swój zadek z Żoliborza i pojedzie do Niemiec. 

Tam Pan zobaczysz że tańsze niż w Polsce paliwo, żywność, prąd, gaz, wycieczki zagraniczne, piwo.

Nawet prostytutki tam płacą podatek 20% a w Polsce prostytutka legalnie ma podatek 0%.

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 15:58:15

Panie Kaczyński!
Pan nie straszy Polaków walutą euro!
Tylko Pan ruszy swój zadek z Żoliborza i pojedzie do Niemiec.
Tam Pan zobaczysz że tańsze niż w Polsce paliwo, żywność, prąd, gaz, wycieczki zagraniczne, piwo.
Nawet prostytutki tam płacą podatek 20% a w Polsce prostytutka legalnie ma podatek 0%.

POidioto jedź na dziwi do Rzeszy i po drodze kup paliwo.

#71 ~to już się dzieje~

~to już się dzieje~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 16:05:43

POidioto jedź na dziwi do Rzeszy i po drodze kup paliwo.

Przecież taj już robi całe Podkarpacie które pracuje w Niemczech :P

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 16:56:44

Przecież taj już robi całe Podkarpacie które pracuje w Niemczech :P

Powodzenia POidioci :D

#73 PiSdułka rozPiSda

PiSdułka rozPiSda

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 474 postów

Napisano 14 listopad 2019 - 11:38:03

Ci starzy 70 latkowie z PiS-u mają takie same pomysły na gospodarkę jak za czasów, Gomułki i Gierka. Po co wydawac dewizy na sprowadzanie cytryn i pomarańczy, mozna do herbaty wycisnąc kiszonego ogórka, dodrukowac złotówek, wprowadzic kartki, zakazy, nakazy, koncesje, limity, PRL trwał tak przez blisko pół wieku

#74 dusiazul

dusiazul

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 416 postów

Napisano 15 listopad 2019 - 09:38:38

A co dla ciebie zrobił Her Tuska też mug coś dać a ludzią a nie tylko swoim OFE , VAT , CIT ,PIT wszysto za jego czasów do góry cit została opuszczony pit  też jeszcze tylko VAt ale to za jakies dwie dekady zostanie obniżone hjak bedzie oczywiscie rzadził PIS bo jak Platforma dorwie sie do władzy znów bedzie 65 albo i wiecej lat tyrać na emereture 

#75 Adam

Adam

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 214 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 06:47:00

A co dla ciebie zrobił Her Tuska też mug coś dać a ludzią a nie tylko swoim OFE , VAT , CIT ,PIT wszysto za jego czasów do góry cit została opuszczony pit  też jeszcze tylko VAt ale to za jakies dwie dekady zostanie obniżone hjak bedzie oczywiscie rzadził PIS bo jak Platforma dorwie sie do władzy znów bedzie 65 albo i wiecej lat tyrać na emereture

Powtarzasz jak małpa te pierdoły które usłyszałeś w TVP Info. Czy ty w ogóle używasz głowy do innych celów niż jedzenie i noszenie jej na szyji? Po co się wypowiadasz skoro nic nie masz do przekazania? Tamci podnosili podatki i budowali drogi. Ci teraz podnoszą podatki i nie budują dróg a w dodatku nienawidzą myślących inaczej i niszczą ich. Nie widzisz tego?

#76 dusiazul

dusiazul

Swojak

• PipPipPipPip
  • 416 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 10:23:02

teraz też buduje sie drogi a mosty Tuska wala sie gdzie nornmy unijne przewiduja 100 lat użytkowania takich inwestycji a Chinskie korporacje do tej pory nie wypłaciły za nie zdudowane drogi i atostrad y kary polskiemu rządowi gdzie to Tusk ich tu sprowadził i kazłał budowac buble takie jak obwodnica leżajska 

#77 PiSdułka rozPiSda

PiSdułka rozPiSda

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 474 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 10:47:29

teraz też buduje sie drogi a mosty Tuska wala sie gdzie nornmy unijne przewiduja 100 lat użytkowania takich inwestycji a Chinskie korporacje do tej pory nie wypłaciły za nie zdudowane drogi i atostrad y kary polskiemu rządowi gdzie to Tusk ich tu sprowadził i kazłał budowac buble takie jak obwodnica leżajska

no tak PiS buduje drogi ale na przykład do domu Beaty Szydło w Przeciszowie. Jak Ci nie odpowiada obwodnica Leżajska wybudowana tylko dzięki rządom PLATFORMY OBYWATELSKIEJ to po prostu z niej nie korzystaj. A to że przy obwodnicy nie ma infrastruktury przy której byłyby biznesy i mnóstwo miejsc pracy to wina Mieczysława Tołpy (PiS) byłego wójta Gminy Wiejskiej a teraz z nadania PiS szefa Poczty Polskiej w Rzeszowie.
Wiec PiS nawet nie chciał wykorzystać potencjału lezajskiej obwodnicy zasponsorowanej przez głównie niemieckie unijne pieniądze wywalczone przez Donalda Tuska i Kosiniaka-Kamysza z PSLu

#78 dusiazul

dusiazul

Swojak

• PipPipPipPip
  • 416 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 11:44:33

To wina  Zbysia i Tadzia a nie Mietka to oni sprzedali najbardziej lukratywne dzialki w leżajsku i okolicy Mietek nie niał nic do powiedzenia bo ci na siłe wymuszali takie zachowanie my sprzedajemy to ity musisz wiem jak było to pisze ale jak ty nie wiesze to nie pisz

#79 PiSdułka rozPiSda

PiSdułka rozPiSda

Swojak

• Zbanowani
  • PipPipPipPip
  • 474 postów

Napisano 16 listopad 2019 - 11:52:54

To wina  Zbysia i Tadzia a nie Mietka to oni sprzedali najbardziej lukratywne dzialki w leżajsku i okolicy Mietek nie niał nic do powiedzenia bo ci na siłe wymuszali takie zachowanie my sprzedajemy to ity musisz wiem jak było to pisze ale jak ty nie wiesze to nie pisz

Przecież obwodnica miasta Leżajska biegnie głównie przez tereny Gminy Wiejskiej rzadzonej wtedy przez Mieczysława Tołpę z PiSu. Obwodnica w Leżajsku to tereny leśne i podmokłe (rzeczka Jagódka).
PiS nic nie potrafi nawet jak PO wraz z UE dają im inwestycje na tzw tacy.

#80 dusiazul

dusiazul

Swojak

• PipPipPipPip
  • 416 postów

Napisano 17 listopad 2019 - 06:51:07

Raz piszesz że to iwestycja Po raz PIS zdecuduj sie bo masz chyba rozdwojenie jażni a to sie leczy

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych