Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 KACZYŃSKIEGO będą spłacać nawet nasze wnuki

71 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~sad~

~sad~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 17:24:51

A aferałowie co rozkradli i rozsprzedali za drobne łapówki banki, handel i przemysł to byli najlepsi

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 17:45:08

Pan Marszałek Kuchciński pierwszy raz zabrał głos w sprawie i jednoznacznie nie zaprzeczył... Trochę to niefortunne
Popitolił a zapomniał dodać że nie bzykał nieletniej Ukrainki.
Przypadek...? ;-)
PAn Kuchciński powiedział wiele walecznych, po linii i na bazie słów.
ALe nie powiedział jednego:
- NIE byłem w tym publicznym domku.
- NIE naduzywałem prostytutki, a za żadne skarby..
- NIE wiedziałem, że była nieletnia...

Dobry chłop i zdrowy. A ty pilnuj swoje bo może ktoś ci ja posówa

#63 ~tg~

~tg~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 10:18:01

Kaczyński obiecuje wolność a
-zakazał mi zakupu ziemi na wsi chociaż całe życie na niej mieszkam,
-zakazał mi robienia zakupów w niedzielę,
- podniósł mi aż 42 podatki,
-zakazał mi zabicia świniaka na własne potrzeby,
-tak podniósł mi ceny paliwa że taniej jest w Niemczech,
-tak Spółki Skarbu państwa podniosły ceny że wszystko podrożał i głupek chwali się wynikami tych spółek które mają kasę że zdzierstwa z suwerena,
-zakazał kobietom swobodnego dostępu do antykoncepcji.
PiS to tylko zakazy.

a za pelo robią co chceta bez żadnych regul i zasad przenieś sie do afryki tam jest dużo swobody i brak zakazow

#64 ~yh~

~yh~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 10:21:19

Stanisław Piotrowicz komunistyczny prokurator zbrodniczego stanu wojennego w 1984 (rok zabójstwa błogosławionego Jerzego Popiełuszki) otrzymał wysokiej rangi komunistyczny order za wzorowe wdrażanie komunizmu i socjalizmu w ludowej Polsce a teraz jest posłem PiS i twarzą parti rządzącej do spraw wyprowadzania Polski ze struktur Unii Europejskiej

zrobiles z Piotrowicza uzasadnienie aby wszystkich z pod wrzucić do jednego worka zastanów sie ile piotrowiczow jest w po

#65 ~wyborca PO~

~wyborca PO~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 10:28:17

zrobiles z Piotrowicza uzasadnienie aby wszystkich z pod wrzucić do jednego worka zastanów sie ile piotrowiczow jest w po

Wymień mi nazwisko przynajmniej jednego odpowiednika Piotrowicza w PO, PSL a nawet w SLD który był komunistycznym prokuratorem zbrodniczego stanu wojennego.
No proszę wyznawco PiSu napisz nazwisko.
Bo ja tutaj piszę nazwiskami PiSiorów komunistów a ty uogólniasz i wszystko bez nazwisk.

#66 ~PiS=PZPR+~

~PiS=PZPR+~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 10:34:59

Wymień mi nazwisko przynajmniej jednego odpowiednika Piotrowicza w PO, PSL a nawet w SLD który był komunistycznym prokuratorem zbrodniczego stanu wojennego.
No proszę wyznawco PiSu napisz nazwisko.
Bo ja tutaj piszę nazwiskami PiSiorów komunistów a ty uogólniasz i wszystko bez nazwisk.

PiS to Andrzej Kryże bardzo dobry kolega Zbigniewa Ziobro i wiceminister sprawiedliwości w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.
Andrzej Kryże skazał opozycjonistów Solidarności Andrzeja Czumę i Bronisława Komorowskiego na bezwzględne więzienie za to że obchodzili święto niepodległości 11 listopada 1981 roku.
Andrzej Kryże to kolega Andrzeja Dudy bo wtedy razem pracowali w Ministerstwie Sprawiedliwości.
Ojcem Andrzeja Kryże jest Roman Kryże zbrodniarz komunistyczny który skazał na śmierć między innymi majora Tadeusza Pleśniaka i rotmistrza Witolda Pileckiego.
PiS=PZPR+

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 11:19:23

PiS to Andrzej Kryże bardzo dobry kolega Zbigniewa Ziobro i wiceminister sprawiedliwości w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.
Andrzej Kryże skazał opozycjonistów Solidarności Andrzeja Czumę i Bronisława Komorowskiego na bezwzględne więzienie za to że obchodzili święto niepodległości 11 listopada 1981 roku.
Andrzej Kryże to kolega Andrzeja Dudy bo wtedy razem pracowali w Ministerstwie Sprawiedliwości.
Ojcem Andrzeja Kryże jest Roman Kryże zbrodniarz komunistyczny który skazał na śmierć między innymi majora Tadeusza Pleśniaka i rotmistrza Witolda Pileckiego.
PiS=PZPR+

Piotrowicz jest super a PiS wygra wybory

#68 ~wyborcy PiS to socjaliści~

~wyborcy PiS to socjaliści~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 11:59:07

Piotrowicz jest super a PiS wygra wybory

Na Podkarpaciu na pewno PiS wygra bo głosują tutaj w większości ludzie którzy czują wielki sentyment do komunistycznych czasów PRLu i socjalizmu. Dlatego nie przeszkadza im komunistyczny prokurator zbrodniczego stanu wojennego Stanisław Piotrowicz.
PiS nie rządzi tylko rozdaje nierobom pieniądze z ciężko wypracowanych podatków tych którzy legalnie jeszcze w Polsce pracują.
Mieszkańcy PiS kochają socjalizm.

#69 ~Niemcy tam tańsze paliwo~

~Niemcy tam tańsze paliwo~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 13:58:41

Panie Kaczyński! 

Pan nie straszy Polaków walutą euro!

Tylko Pan ruszy swój zadek z Żoliborza i pojedzie do Niemiec. 

Tam Pan zobaczysz że tańsze niż w Polsce paliwo, żywność, prąd, gaz, wycieczki zagraniczne, piwo.

Nawet prostytutki tam płacą podatek 20% a w Polsce prostytutka legalnie ma podatek 0%.

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 15:58:15

Panie Kaczyński!
Pan nie straszy Polaków walutą euro!
Tylko Pan ruszy swój zadek z Żoliborza i pojedzie do Niemiec.
Tam Pan zobaczysz że tańsze niż w Polsce paliwo, żywność, prąd, gaz, wycieczki zagraniczne, piwo.
Nawet prostytutki tam płacą podatek 20% a w Polsce prostytutka legalnie ma podatek 0%.

POidioto jedź na dziwi do Rzeszy i po drodze kup paliwo.

#71 ~to już się dzieje~

~to już się dzieje~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 16:05:43

POidioto jedź na dziwi do Rzeszy i po drodze kup paliwo.

Przecież taj już robi całe Podkarpacie które pracuje w Niemczech :P

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 16:56:44

Przecież taj już robi całe Podkarpacie które pracuje w Niemczech :P

Powodzenia POidioci :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych