Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~jerry~

~jerry~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 05:55:03

Ponieważ sprawa z Dylągówki dotyczy mnie a procedury nie zostały zachowane a Policja upierała się na zbadanie mnie alkomatem stanowczo odmawiałem .Dla wszystkich sędziów aby wiedzieli co robić.
Na stadion może być wezwana Policja tylko za zgoda organizatora rozgrywek tu akurat meczu piłkarskiego.tutaj tak samo jak u mnie Goście wezwali Policje w sporcie niema wykonywania czynności zawodowych czyli posądzenie z tych artyk. jest błędne i tutaj Policjanci też nie wiedzą jak się zachować wypowiedź pani rzecznik prasowej z Tarnobrzega.
U mnie problem był taki że Policja wbrew mojej woli pod przymusem chciała mnie zawieść na badanie dopiero po interwencjach z dyżurnym odstąpili od tego zamiaru .Każdy będąc w danych strukturach organizacyjnych ma swoje regulaminy myślę że skoro gospodarz nie był zainteresowany wezwać Policji to takowej nie powinno być na obiekcie ale niewiedzą o tym ani Policjanci tym samym kluby .
wg .procedur
Kierownik z drużyny Gości podpisuje oświadczenie z imienia i nazwiska wraz z dowodem przy kierowniku z drużyny gospodarzy w obecności sędziego zainteresowanego i drużyna organizująca zawody musi w tym wypadku poprosić Policję o interwencje w innym przypadku sędzia może spokojnie opuścić obiekt a Policja nie powinna interweniować .
ps.
Ktoś stworzył procedury myślę że wraz z Policją i drugi raz nie zostały one zachowane myślę że w najbliższym czasie powinno dojść do spotkania Policji z Podkarpackim Związkiem Piłki Nożnej i wyjaśnienia tych kwestii.Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych