Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Afera z meczu juniorów: sędzia badany alkomatem :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Cezary Kowalski~

~Cezary Kowalski~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 06:45:51

Po pierwsze ciekawe czy sędzia wiedział jak się zachować. Jeżeli ktoś chce wezwać policję to musi najpierw na piśmie przedstawić zarzuty sędziemu oraz że chce aby przebadał go na alkohol policja !!!!! Jeżeli tego nie uczyni sędzia nie musi poddać się badaniom alkomatem. PRZEKŁAD SPRZED 2 TYGNI Z MECZU KLASY A W DYLĄGÓWCE (grupa A II rzeszowska). Tam kierownik Żołynie nie przedstawił sędziemu pisma, zawołali policję a sędzia nie poddał się badaniom alkomatem. Miał rację, bo gdyby wyszło 0.0 promila sędzia może skarżyć kierownika drużyna za pomówienie !!!!
TU SĘDZIA MUSIAŁ BYĆ IDIOTĄ SKORO PODDAŁ SIĘ TAKIM BADANIOM !!!!!!!!!

#2 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 11 maj 2011 - 14:36:35

czytaj dokładnie sędzia! po zakonczonych zawodach przyszedł prezes podpisał wszystko i wyszedł z szatni i wrócił dopiero póżniej podobno z pismem dla tego sedzia czysty a ze mu cos wykazało pozniej to może go ... jak by drużyny wracały po godz. czasu i chcieli badać sedziów to by to każdy by coś miał :)

#3 ~jerry~

~jerry~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 05:50:55

Ponieważ sprawa z Dylągówki dotyczy mnie a procedury nie zostały zachowane a Policja upierała się na zbadanie mnie alkomatem stanowczo odmawiałem .Dla wszystkich sędziów aby wiedzieli co robić.
Na stadion może być wezwana Policja tylko za zgoda organizatora rozgrywek tu akurat meczu piłkarskiego.tutaj tak samo jak u mnie Goście wezwali Policje w sporcie niema wykonywania czynności zawodowych czyli posądzenie z tych artyk. jest błędne i tutaj Policjanci też nie wiedzą jak się zachować wypowiedź pani rzecznik prasowej z Tarnobrzega.
U mnie problem był taki że Policja wbrew mojej woli pod przymusem chciała mnie zawieść na badanie dopiero po interwencjach z dyżurnym odstąpili od tego zamiaru .Każdy będąc w danych strukturach organizacyjnych ma swoje regulaminy myślę że skoro gospodarz nie był zainteresowany wezwać Policji to takowej nie powinno być na obiekcie ale niewiedzą o tym ani Policjanci tym samym kluby .
wg .procedur
Kierownik z drużyny Gości podpisuje oświadczenie z imienia i nazwiska wraz z dowodem przy kierowniku z drużyny gospodarzy w obecności sędziego zainteresowanego i drużyna organizująca zawody musi w tym wypadku poprosić Policję o interwencje w innym przypadku sędzia może spokojnie opuścić obiekt a Policja nie powinna interweniować .
ps.
Ktoś stworzył procedury myślę że wraz z Policją i drugi raz nie zostały one zachowane myślę że w najbliższym czasie powinno dojść do spotkania Policji z Podkarpackim Związkiem Piłki Nożnej i wyjaśnienia tych kwestii.

#4 ~PD#4~

~PD#4~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2011 - 18:56:23

oj Kijak(jerry)! Jak bardzo pragną bym Cię kiedyś spotkać i powiedzieć w twarz co o Tobie myśle :) Dobrze wiesz jak było Dobrze wiesz że wszystko co powiedziałes jest kłamstwo... TYLKO 30 osób tak naprawde zna całą prawde jak było i jak to przebiegało. Brak Ci honoru :) Mam nadzieję że Ci już gwizdka do ręki nikt nie da :)
Pozdrawiam :)

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych