Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

AKTYWNOSC NASZEGO POSLA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#1 szpieg

szpieg

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 22:01:14

jak donosza jaskolki Nasz Szanowny posel, dziecie Naszeej ziemi zlozyl doniesienie do Prokuratury na dzialalnosc Dyrektora Szpitala. Niby nic dziwnego, ale skoro milowymi krokami zblizaja sie wybory do Sejmu i Senatu to chyba nie bedzie zdziwienia.
O Swym postepowaniu nie omieszkal poinformowac opinie publiczna na forum facebooka. Zainteresowanych tematem polecam strone i ostatni wpis posla : Jerzy Paul 
Dla mniej zorientowanych info. Posel zlozyl doniesienie do Prokuratury w zwiazku z przekroczeniem uprawnien i narazenie zycia pacjentow SP ZOZ Lezajsk, a konkretnie jego Dyrektora:

post dzisiejszy z godziny 10.00

Informuję, ze podjąłem działania w sprawie zaistniałej sytuacji w szpitalu powiatowym w Leżajsku. Zaistniały tam konflikt i eskalacja niezrozumiałych działań obecnego dyrektora placówki Pana Mariana Furmanka oraz całkowity brak reakcji organu nadzorującego jakim jest starosta Marek Śliż, zmusił mnie do zdecydowanych kroków.❗️❗️❗️⚖️ Stawką jest przecież zdrowie i życie mieszkańców powiatu leżajskiego, czyli nas wszystkich. Wczoraj zażądałem od starosty Śliża wyjaśnień i powiadomiłem odpowiednie instytucje rządowe i samorządowe. W sytuacji kiedy chodzi o bezpieczeństwo naszych mieszkańców, dzisiaj zgłosiłem tę sprawę do Prokuratury Rejonowej w Leżajsku.‼️‼️

#2 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 158 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 04:24:41

Dramatycznie tracący poparci w narodzie, Nasz Pan Poseł Kochany, chcąc podbudować swoją reputację, zajął się pisaniem donosów i paszkwili.

Szanowny Pani Pośle !!!

Jak ja napisałem donos zwany przez niektórych paszkwilem na Pana pupila, Radnego Srokę o jego udziale w aferze promilowej, to co niektórzy proponowali wywiezienie mnie z Sarzyny na wozie z gnojem..

Ciekawe, co naród zrobi z Panem ???
Krzysztof Brenda

#3 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 06:56:35

Dramatycznie tracący poparci w narodzie, Nasz Pan Poseł Kochany, chcąc podbudować swoją reputację, zajął się pisaniem donosów i paszkwili.

Szanowny Pani Pośle !!!

Jak ja napisałem donos zwany przez niektórych paszkwilem na Pana pupila, Radnego Srokę o jego udziale w aferze promilowej, to co niektórzy proponowali wywiezienie mnie z Sarzyny na wozie z gnojem..

Ciekawe, co naród zrobi z Panem ???
Krzysztof Brenda

Dzien dobry panie Krzysztofie, a feeee  jakby powiedziała mama. Wszystkiego bym sie spodziewal ale nie takiego podejścia do tematu. Zamiast zajac sie meritum sprawy idzie pan na latwizne.
Wielokrotnie na roznych forach ukazuje sie Nam postac osoby walczącej z niesprawiedliwoscia i dazacej do poprawy zycia publicznego, a tu proszę. Ja tam osobiście do Posla nic nie mam, ale jak Pan siegnie wstecz pamiecia do relacji z posiedzeń Rady Powiatu to dostrzeże pan pewna analogie. To nie kto inny tylko EKONOM zaatakowal tam wszelka podkarpacka władze.
Jak również zaatakowal tam w/w posla. Informujac gremium Powiatu, ze pomimo poczxatkowej aprobaty, później pan Posel wypial sie na bolączki Szpitala i poparl działania WSPRu.
(odsyłam do archiwum). Czy wobec powyższego nie uważa Pan ze obecne wystąpienie jest niezwykle podejrzane?
Dla mnie jako szpiega lokalnej spolecznosci jest jedynie ustalenie, czy poza rozgrywkami osobistymi jest dazenie dla zycia mieszkancow.
Czy osoba na stanowisku dyrekcyjnym a wiec decyzyjnym może wydac podległemu personelowi polecenie zamykania wiaty ratunkowej. Niby nic a "afera" Korytarz zycia zbudowany za pieniądze podatnika jest zamknięty, bo jak wyjasnial nssz ulubiony dr z SORu L. Argasinski popularnie zwany "Wujo" dostal takie polecenie z Dyrekcji. Dodatkowego smaczku dodaje tez fakt, ze szpitalne karetki transportowe maja nakaz parkowania w tym miejscu,
A przecież to nie kto inny jak ow Dyrektor na wcześniejszych Radach informowal mieszkancow do czego i dla kogo ta wiata ma sluzyc:-)
Pikantnosci sprawie dodaje fakt ze jak donosi mój zaprzyjaźniony "szpieg" po wielokrotnych prośbach i interwencjach  do akcji podczas pracy wkroczyla pani dr a zarazem Dyrektor WSPRu
która również zlozyla doniesienie z tym ze nie do Prokuratury ale do władz zwierzchnich Dyrektora :-))
Wg doniesień znow usłyszymy na najbliższym posiedzeniu Rady o działalności szpitalnego menegera.
A wiec panie Krzysztofie pora na to by Pan wkroczyl do akcji. Zapraszam do dyskusji i akcji skierowanej by czynic dobro tam gdzie dzieje sie zle

#4 Obserwator rzeczy dziwnych

Obserwator rzeczy dziwnych

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 10:23:10

No może w końcu - poseł ratując słabnące poparcie - zmieni działalnośc lokalnego szpitala. Bo coś ostatnio to poseł pieścił elektorat w innych powiatach.

#5 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 12:23:11

No może w końcu - poseł ratując słabnące poparcie - zmieni działalnośc lokalnego szpitala. Bo coś ostatnio to poseł pieścił elektorat w innych powiatach.

alez posel wlasnie wlaczyl pieszczenie przez doniesienie:-)) Ona jako szara eminencja tego systemu niewiele moze.
Wiec postepuje zgodnie z prawem i chyba sumieniem.
Jak widas sporo osob czyta ten post ale chyba ze strachu woli sie nie wypowiadac czyli strzela przyslowiowego srtusia:-))
Ciekawe czy odezwie sie moja wspaniala pszczolka Mariola, ktora chyba jako jedyna ignorujac polecenie Dyrektora odwazyla sie nakazac otwarcie wiaty:-))
i pomimo tego ze jest tylko p.o oddzialowa pokazala klase:_))
Wiem ze często tu zachodzi i czyta, a wiec może tez sie wypowie w tej sprawie? Potrzeba odrobiny checi, bo odwage ma skoro we wcześniejszych postach sie wypowiadala:_))

#6 Zemke

Zemke

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 14:30:41

Brenda stary tetryku weź się pierdlnij w ten głupi poniemiecki leb i zajmij sie wnukami albo różaniec i pod kosciol dziadek 79 lat i płacze ze Facebooka nie ma. Cala działalność w necie to szczucie jednych7na drugich

Użytkownik Zemke edytował ten post 12 lipiec 2019 - 14:32:09

#7 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 158 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 17:11:38

Panie Zemke !!!
Jak ja lubię takie wpisy.

TETRYK

Pogardliwe określenie kogoś starego.

Jak nieszczęśliwy i sfrustrowany musi być człowieku, jak musi  uwierać go rzeczywistość, że ukrywając się pod ksywą, posuwa się do tak prymitywnych wpisów.

Mam na razie 66 lat, jestem osobą niewierzącą i nie chadzam do kościoła, mój jedyny wnuk mieszka w województwie zachodniopomorskim a ja się nazywam Krzysztof Brenda.

Nie wstydzę się swoich wpisów, głoszonych w nich poglądów i dokonywanych ocen, dlatego mam odwagę pisać  pod własnym imieniem i nazwiskiem.

Pozdrawiam i życzę lepszej jasności umysłu.

•  

#8 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 17:44:34

Brenda stary tetryku weź się pierdlnij w ten głupi poniemiecki leb i zajmij sie wnukami albo różaniec i pod kosciol dziadek 79 lat i płacze ze Facebooka nie ma. Cala działalność w necie to szczucie jednych7na drugich

mialem dobre zdanie o ludziach tu piszacych i nawet niektore wpisy pana Krzysztofa choć razily to nie przekraczaly dobrych obyczajow. Jednak po Panskim wpisie opadly mi rece. Gorszego chamstwa i obłudy dawno nie widziałem. Chodzisz Pan i szukasz zaczepki czy tez taki Panski styl bycia, czyli : Nie mam nic ciekawego do powiedzenia ale poobrazam i podenerwuje  ludzi
Na miejscu moderatora odcialbym Panu dostep do forum, bo nic Pan ciekawego nie wnosisz..
A wracając do watku glownego to:
Panie Krzysztofie, może zamiast sie tlumaczyc co uważam za zbędne podyskutuje Pan na temat?

#9 Zemke

Zemke

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 18:53:17

Sram na to co ktoś pisze ale takich dziadów jak brenda wychowanków stalinowskich powinno się zamykać. Dziwie się sarzyniakom że tolerują takich kapusiow. Jak bym mieszkał w sarzynie to bym go wyprostował. Polemizujecie z dziadem skazanym wyrokiem sadu za pomówienia w internaecie przyznaj się brenda dostałeś zawiasy? Ciebie podobno z domu wyrzucili i na działkach mieszkasz i tyko szczujesz ludzi tylko to potrafisz. Bez internetu jesteś zerem. Tyle mojego bo tu nie zaglądam a info o nim mam od rodziny i znajomych z nowej sarzyny.

#10 Adam

Adam

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 19:20:23

To jest forum Leżajska, sarzyniaki piszcie gdzie indziej!

#11 tadeuszt

tadeuszt

Znajomy

• PipPip
  • 29 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 19:45:59

To jest forum Leżajska, sarzyniaki piszcie gdzie indziej!

To serwisu klimatyzacji Sarzyniacy nie maja co szukać w Leżajsku?

Użytkownik tadeuszt edytował ten post 12 lipiec 2019 - 19:46:20

#12 dusiazul

dusiazul

Bywalec

• PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 20:37:06

Furmanek i tak ich zajebie

#13 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 21:05:26

To serwisu klimatyzacji Sarzyniacy nie maja co szukać w Leżajsku?

No nie tak do konca prawda panie Tadeuszu. Oni rowniez korzystaja z tegosamego szpitala, wiec jak najbardziej moga sie wypowiadac byle z sensem i bez obrazania

#14 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 21:06:55

Furmanek i tak ich zajebie

kto tak niekulturalna osobe wpuszcza na pokoje PANSKIE, a do obory z takim jezykiem

#15 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 158 postów

Napisano 13 lipiec 2019 - 08:57:14

Panie Zemke !!!

I co z Panem począć.

Za czasów moich szkolnych w  latach sześćdziesiątych takich osobników jak Pan kwitowało się krótko, acz dobitnie:

"Jesteś głupi i masz wszy jak ruskie czołgi"

#16 Sergiusz

Sergiusz

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 lipiec 2019 - 15:28:25

Panowie.

Jak wasza aktywność na forum ma się do aktywności poosła, która rzekomo jest tu tematem wiodącym ?

#17 Obserwator rzeczy dziwnych

Obserwator rzeczy dziwnych

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 14 lipiec 2019 - 21:03:52

Ma sie tak, że poseł bierze pieniądze od nas za swoja aktywność.Dla niektórych to niepojete, że poseł pracuje tak samo jak wynajety hydraulik - robota - rozliczenie.  A my robimy to za darmo, by nie rzec - społecznie.

#18 dusiazul

dusiazul

Bywalec

• PipPipPip
  • 58 postów

Napisano 15 lipiec 2019 - 05:47:28

Co taki Polityk , urzędnik , żołnierz , policjant cz nauczyciel robi nic  a podatnik płaci  jaszcze patrz żeby w łape mu dać albo jak by to cie upier***ić ja tych ku*** dobrze znam to śą chuje

#19 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 43 postów

Napisano 15 lipiec 2019 - 08:20:57

Ma sie tak, że poseł bierze pieniądze od nas za swoja aktywność.Dla niektórych to niepojete, że poseł pracuje tak samo jak wynajety hydraulik - robota - rozliczenie.  A my robimy to za darmo, by nie rzec - społecznie.

bo on bierze jak mu daja, tak samo jak "pansstwo" daje 500+ i nne +
Taka mentalnosc ludzi, daja wiec biore bo : Mi sie kurla nalezy"
I podobnie jest z Naszymi poslami. Biora i wzamian glosuja "jak potrzeba" byle zadowolic tego co go namascil :-))

#20 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 158 postów

Napisano 15 lipiec 2019 - 09:39:51

Czy nasz Pan Poseł Kochany  kolejny raz próbuje w sposób pozaprawny wpływać na organy  związane z wymiarem sprawiedliwości.

Internauci na stronach Forum szeroko opisali. jak Poseł ratował tyłek jednemu z radnych zamieszanym w aferę promilową.

Teraz Poseł fałszywie oskarża  Dyrektora szpitala  o poważne przestępstwo:  spowodowania sytuacji zagrażającej życiu i zdrowiu.

Szanowny Panie Pośle !!!

Na oddział SOR-u leżajskiego szpitala prowadzą bezpośrednio dwa wejścia, przystosowane do transportu pacjentów na noszach. Żeby je obstawić w sposób uniemożliwiający przejazd noszy  z osobą  poszkodowaną na oddział, potrzeba by było z pięć karetek. Byłem , widziałem,  sprawdziłem.

Ale nawet, to  już w szkole młodzież uczy się, jak przemieszczać osobę poszkodowaną w miejsce,  gdzie można jej pomóc.

Pana doniesienie do prokuratury z dnia 11 lipca 2019 r., opublikowane na Facebook-u de fakto  jest doniesieniem na Panią Doktor z zespołu  ratunkowego, która przez blisko pół godziny nie zrobiła nic, aby dostarczyć chorego na oddział SOR-u  w sytuacji zagrożenia życia.

Pana doniesienie do prokuratury, jest również świadczeniem nieprawdy przez Posła na Sejm RP.. dlatego. Myślę że postępowanie prokuratury pójdzie również  i w tym kierunku i myślę, że nie będzie problemu z Pana immunitetem, bo jak niesie wieść gminna, ma nawet braknąć dla Pan miejsca na liście kandydatów PIS-u tak sobie „PAN NAGRABIŁ”

MONITORING, KTÓRY OPLATA CAŁY SZPITAL PRAWDĘ NAM POWIE.

Krzysztof Brenda

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych