Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

AKTYWNOSC NASZEGO POSLA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ja!

ja!

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 lipiec 2019 - 10:28:09

panie w..e!

Poseł nikogo nie oskarża tylko prosi prokuraturę o sprawdzenie czy nie zostało popełnione przestępstwo, istotna różnica panie manipulatorze.

Poseł powinien złożyć doniesienie na ciebie za słowa "jak poseł ratował tyłek jednemu z radnych zamieszanego w aferę promilową", "poseł po raz kolejny próbuje w sposób pozaprawny wpływać na organy"  lub "teraz poseł fałszywie oskarża". Oj doczekasz się doczekasz nieboraku, ostatnie dni życia spedzisz z dala od rododendrona i internetu. Bierzcie przykład z pana Chlastawy który skutecznie wyleczył działkowca celebrytę z publicznego fantazjowania na jego temat. Zachecam !

Użytkownik ja! edytował ten post 15 lipiec 2019 - 12:16:38

#22 geniusz

geniusz

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 lipiec 2019 - 14:09:33

.

Użytkownik geniusz edytował ten post 15 lipiec 2019 - 14:10:50

#23 geniusz

geniusz

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 15 lipiec 2019 - 14:11:56

Użytkownik geniusz edytował ten post 15 lipiec 2019 - 14:12:24

#24 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 15 lipiec 2019 - 19:20:40

Czy nasz Pan Poseł Kochany  kolejny raz próbuje w sposób pozaprawny wpływać na organy  związane z wymiarem sprawiedliwości.

Internauci na stronach Forum szeroko opisali. jak Poseł ratował tyłek jednemu z radnych zamieszanym w aferę promilową.

Teraz Poseł fałszywie oskarża  Dyrektora szpitala  o poważne przestępstwo:  spowodowania sytuacji zagrażającej życiu i zdrowiu.

Szanowny Panie Pośle !!!

Na oddział SOR-u leżajskiego szpitala prowadzą bezpośrednio dwa wejścia, przystosowane do transportu pacjentów na noszach. Żeby je obstawić w sposób uniemożliwiający przejazd noszy  z osobą  poszkodowaną na oddział, potrzeba by było z pięć karetek. Byłem , widziałem,  sprawdziłem.

Ale nawet, to  już w szkole młodzież uczy się, jak przemieszczać osobę poszkodowaną w miejsce,  gdzie można jej pomóc.

Pana doniesienie do prokuratury z dnia 11 lipca 2019 r., opublikowane na Facebook-u de fakto  jest doniesieniem na Panią Doktor z zespołu  ratunkowego, która przez blisko pół godziny nie zrobiła nic, aby dostarczyć chorego na oddział SOR-u  w sytuacji zagrożenia życia.

Pana doniesienie do prokuratury, jest również świadczeniem nieprawdy przez Posła na Sejm RP.. dlatego. Myślę że postępowanie prokuratury pójdzie również  i w tym kierunku i myślę, że nie będzie problemu z Pana immunitetem, bo jak niesie wieść gminna, ma nawet braknąć dla Pan miejsca na liście kandydatów PIS-u tak sobie „PAN NAGRABIŁ”

MONITORING, KTÓRY OPLATA CAŁY SZPITAL PRAWDĘ NAM POWIE.

Krzysztof Brenda

Panie Krzysztofie choć bardzo Pana lubie i lubie z Panem rozmawiać to po raz pierwszy powiem, ze albo Pan nie jest swiadomy problemu, albo  zwyczajnie staje Pan po stronie  OBOROWEGO.
Nie wiem jak Pan mogl być i widzieć cos co opisuje. Widac ze woli \Pan metody sredniowieczne niż wspolczesne i technikę:_)) Rekawy zycia a wiec wiata miały sluzyc lepszemu, szybszemu i zarazem wygodnemu transportowi pacjenta na SOR.A jeśli sa pernamentnie zamknieteto czy to jest prawidlowosc? Odsylam do zdjęć zamieszczonych na profilu Posla. Nie wnikam w szczegoly czy zakaz otwierania wiaty wydany jest podyktowany zlosliwoscia czy tez obawa, niech roztrzyga to Prokuratur, ale gdzie dobro PACJENTA?
Wiec proszę nie stawac po stronie OBOROWEGO, bo nei kto inny jak on swojego czasu optowal za wybudowaniem tych wiat. Proszę wiec wrocic do korzeni i odszukać jakimi argumentami poslugiwal sie Dyrektor by dokonać moderniczacji tego obiektu.
A wracając do Panskiej wypowiedzi spodziewałem sie czegos znacznie  poważniejszego . Pozdrawiam zycze przyjemnego wieczoru :-))

#25 Kulczyk

Kulczyk

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 15 lipiec 2019 - 21:40:47

Proponuję zamknąć ten temat, gdyż dyskusja wymyka się spod kontroli. Padają obraźliwe epity. donosy, paszkwile.

Panie Krzysztofie, nie ma Pan innych tematów? Może wie Pan coś na temat "Zbójnej góry", Starożeczu  lub Sanowisku? Jeziorka o nazwie Sfory? Dlaczego na Sarzyniaków mówi się potocznie tatary? Jest tyle ciekawych tematów, że szkoda czasu na szarpaninę.

Pozdrawiam.

#26 dusiazul

dusiazul

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 16 lipiec 2019 - 05:36:12

Na sarzyniakow mówi tatart bo tuchaj bej stacjonowal okolicach sarzyny i tak im pozostalor dziwny akcent i rysy twarzy do tej pory daja siwe znaki

#27 szpieg

szpieg

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 16 lipiec 2019 - 10:01:48

Proponuję zamknąć ten temat, gdyż dyskusja wymyka się spod kontroli. Padają obraźliwe epity. donosy, paszkwile.

Panie Krzysztofie, nie ma Pan innych tematów? Może wie Pan coś na temat "Zbójnej góry", Starożeczu  lub Sanowisku? Jeziorka o nazwie Sfory? Dlaczego na Sarzyniaków mówi się potocznie tatary? Jest tyle ciekawych tematów, że szkoda czasu na szarpaninę.

Pozdrawiam.

Nie wiem czy warto zamykac temat, może lepiej merytorycznie rozmawiać i sledzic nie tyle poczynania Posla  co Prokuratury. 
Ponieważ jednak nie mamy takich możliwości jak Posel RP możemy jedynie liczyc ze on w Naszym imieniu będzie to  nadzorowal. Może choć w ten sposób zaonczy sie temat RATOWNICTWA MEDYCZNEGO i Szpitala w Lezajsku. Temat rzeka, który trwa i trwa i końca nie widać. Dwa, a wlasciwie trzy osiedzenia Rady Powiatu poswiecony temu problemowi a Nasi włodarze nie potrafią rozwiazac tego "wezla gordyjskiego", czyzby i tam zapanowal marazm i "tumiwisizm"? Kto jak kto ale to wlasnie Rada jako przedstawiciel "wlasciciela" powinna podejmowac zdecydowane działania i kroki

#28 dusiazul

dusiazul

Znajomy

• PipPip
  • 29 postów

Napisano 16 lipiec 2019 - 13:07:27

Oni są PO to by pieniądze brać a resztę jebac

#29 Kulczyk

Kulczyk

Znajomy

• PipPip
  • 46 postów

Napisano 16 lipiec 2019 - 21:07:37

Nie wiem czy warto zamykac temat, może lepiej merytorycznie rozmawiać i sledzic nie tyle poczynania Posla  co Prokuratury. 
Ponieważ jednak nie mamy takich możliwości jak Posel RP możemy jedynie liczyc ze on w Naszym imieniu będzie to  nadzorowal. Może choć w ten sposób zaonczy sie temat RATOWNICTWA MEDYCZNEGO i Szpitala w Lezajsku. Temat rzeka, który trwa i trwa i końca nie widać. Dwa, a wlasciwie trzy osiedzenia Rady Powiatu poswiecony temu problemowi a Nasi włodarze nie potrafią rozwiazac tego "wezla gordyjskiego", czyzby i tam zapanowal marazm i "tumiwisizm"? Kto jak kto ale to wlasnie Rada jako przedstawiciel "wlasciciela" powinna podejmowac zdecydowane działania i kroki

Nie wiesz, nie orientujesz się. Czyli kim jesteś? Ja wiem i jestem zdecydowanie za zamknięciem tego tematu. Ludzie Putina zacierają ręce  poraz kolejny do potęgi entej. Czy Wy nie widzicie że PiS i PO to jet jak wojna północ-południe w Stanach Zjednoczonych? W takich okolicznościach jestem za PZPR, ZSMP, OHP, ZMW i wiele wiele innych. Pora cofnąć się o kilkadziesią lat aby uświadomić sobie co lub czego bronimy. "LUDZIE WEŹCIE SIĘ W GARŚĆ, OTRZĄŚNIJCIE SIĘ!!! Zagrożenie wojny ze wschodu jes tak duże, że trzeba myśleć na pewien czas jak turcja. 

#30 dusiazul

dusiazul

Znajomy

• PipPip
  • 29 postów

Napisano wczoraj, 18:40

chuja tu tacy jak stefanski  paul , czy sliż osiągną To za bardzo POje***e miasto jest do dziś dnia rządza nim ludzie PO i SLD po biurach , szkołach urzedach czy nawet w urzedzie miasta

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych