Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Alergik musi mieć czysty dom :: zobacz komentowany artykuł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kooosmetyczkaaa~

~kooosmetyczkaaa~
  • Goście

Napisano 06 luty 2009 - 22:19:43

Witam serdecznie,znalazłam urządzenie na nasze problemy.
Jest sprzęt który pomaga w walce z alergią
Zrobiono mi prezentacje-naprawde świetne
Sławek 793-709-180

#2 ~ANTY-ALERGIA~

~ANTY-ALERGIA~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2009 - 15:18:48

usuwanie alergenów (roztocza, pleśnie, grzyby, pyłki), sterylizacja materacy, mebli tapicerowanych (bakterie, wirusy)

www.anty-alergia.net.pl

-

#3 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2010 - 11:54:02

Mam niestety astmę oskrzelową i to już jest wówczas spory problem z kurzem, tak jak tutaj piszecie, że przy niewielkich ilościach kurzu mam świszczący oddech, suchy kaszel, jakieś duszności. Biorę monkaste. Najgorzej jest teraz kiedy w powietrzu jest duszno, więc te drobinki się unoszą mocniej, ogólnie to nie jest wcale łatwo, ale trzeba jakoś z tym żyć, ale leki to w dużej mierze ułatwiają.

#4 ~annn Lewandowska~

~annn Lewandowska~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 21:47:31

zawsze są czyste domy pozdrawiam Anna Lewandowska Robert Lewandowski

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 12:45:32

Znacie jkieś dobre leki bez recepty na alergie? wwyjechaliśmy na wieś i męczy mnie straznie katar, wysypka też  się jakaś zrobiła, piłam wapno ale jakoś nie pomaga, do lekarza nie mam jak tu pójść :(

#6 PlantPur

PlantPur

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 19 sierpień 2017 - 17:00:15

Dla alergika ważne jest również, żeby spał na czystym antyalergicznym materacu. Polecamy materace ekologiczne PlantPur, które są pokryte warstwą antyalergiczną, dodatkowo posiadają odpinany materac nawierzchniowy, który można w całości wyprać w pralce, pozbywając się zanieczyszczeń, które zgromadziły się w piance.

#7 beta

beta

Znajomy

• PipPip
  • 20 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 09:41:37

Samo utrapienie z takimi alergiami, dobrze że nie mam tego problemu bo bardzo nie lubie ścierac kurzy, jakbym to miała robic codziennie to chyba bym sie załamała.

#8 ~bajka~

~bajka~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2018 - 14:39:03

Alergię można opanować, gorzej jeśli jedno z twoich dzieci ma astmę. Przy alergii wziewnej wystarczy allertec, który naprawdę pomaga przejść okres pylenia. Dzięki niemu mijają dokuczliwe skutki alergii. Z astmatykiem jest zupełnie inna bajka. 

#9 ~Michalina~

~Michalina~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 20:48:14

Sama leżałam z dzieckiem przez trzy dni w szpitalu. Córka miała testy na alergię z krwi i testy skórne. Miała również badania spirometryczne, oczywiście nie zrobiła badania poprawnie ale i ja bym nie zrobiła. Teraz, kiedy alergia się cofnęła i w zasadzie wystarcza wspomniany allertec, by dziecko nie miało żadach objawów alergii, mogę mówić o sukcesie. Leczenie zajęło nam troszkę czasu ale było warto.

#10 bartekowna

bartekowna

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 12:33:08

Nie warto też przeginać, bo dom może być sterylnie czysty, ale już na ulicy, u kolegów czy u rodziny te alergeny będą się pojawiać i organizm musi mieć minimum sił, żeby się z nimi zmierzyć i nie poddawać już przy pierwszym kontakcie. Sama jestem alergikiem i mam w domu małego chorusa, ale też nie zamierzamy zupełnie wyjałowić swoich organizmów. Faktycznie sprzątanie musi być kompleksowe, ale nie biegamy codziennie ze szmatami i odkurzaczem :)

#11 marika89

marika89

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 20 sierpień 2018 - 14:53:24

Z tym czystym domem to nie jest tak prosto, bo nawet gdy balkon otworzymy to się kurzy. 

#12 ~Lara~

~Lara~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 21:25:40

Gorzej jak alergik  własnie robi remont w mieszkaniu i wszędzie jest kurz, pył i  inne takie. Potrzeba silniejszych leków antyhistaminowych i starazolinu do nawilżania oczu. Śpimy u teściowej, ale w ciągu dnia trzeba coś dokupić, cos uzgodnić i zawsze kończy się kichaniem, kaszlem.

#13 ~Krysia~

~Krysia~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 11:26:25

Alergik musi mieć czysty dom

To wedlug ciebie reszta narodu moze mieszkac w brudzie ?

#14 korsan

korsan

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 12:26:16

Oczyszczacz powietrza, jakikolwiek, zmniejsza ilość kurzu i alergenów w pomieszczeniu. To czuć i widać w samym mieszkaniu.

#15 pawlik

pawlik

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 08 czerwiec 2019 - 13:02:11

Wystarczy dobry oczyszczacz powietrza. I problem znika. W każdym razie jest duzo mniejszy.

#16 Misia251

Misia251

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 wrzesień 2019 - 09:30:17

U nas sprawdził się odkurzacz bezworkowy pure c9, z filtrem kurzu, dobrze czyści, usuwa kurz, sprzątamy często i jest poprawa. 

#17 PeggyBrown

PeggyBrown

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 17:38:25

Ja mieszkam z alergikiem i uważam, że sterlny porzadek nie jest dobry, bo wtedy przy pierwszym zetknięciu z kurzem alergik się męczy.

#18 kopajust

kopajust

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 20:19:39

Oczyszczacze są fajne na alergię. No tylko należy wiedzieć na co jesteśmy uczuleni. Bez testu się nie da. Kiedyś miałam robione testy skórne. Ależ to mało przyjemne doświadczenie. Do tego jednorazowo mamy wyniki tylko dla kilkunastu alergenów. Lepszym i nowoczesnym rozwiązaniem są testy z krwi. Taki test Alex daje wynik jednorazowo na ponad 290 różnych alergenów oraz na ich różne oddziaływania na siebie.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych