Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

AM Grupa2 Agencja Promocji i Rozwoju - ostrzeżenie!

135 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~lka~

~lka~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 11:38:07

Każdy potrafi płakać że nie może znaleźć pracy? jak daje się takiej osobie możliwość zarobienia dobrych pieniędzy i osiągnięcia czegoś to nie bo to akwizycja.Tak w ogóle to nie akwizycja tylko sprzedaż D2D, choć nie wiem czy i tak zrozumiecie co to bo przecież macie większe ambicje :) na sprzątaczkę chyba:) ja pracuje w takiej firmie prawie rok i dużo osiągnąłem, a w że jesteście słabi i chcecie pracować całe życie na kasie to wasza sprawa Ciepło pozdrawiam :)

hahaha ciekawe kto napisał Paweł????? deb*** który oszukuje ludzi na potęgę....bardzo ciekawe wszystko jest lepsze od ściemniania ludziom.....dobrze że ciepło pozdrawiasz booo pewnie od tego chodzenia w zime d*** to ci zmarzła...

A tak na temat tej firmy to nawet nie ma co sobie głowy zawracać to jest taka ściema,ale trzeba coś pomyśleć o donosie na nich jakaś skarbówka czy coś....bo to co oni robią jest nie do przyjęcia.... oszukują pracowników i klientów...

#122 ~zdziwieni~

~zdziwieni~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2012 - 17:38:23

To tez forum o nich co jais czas zmieniaja nazwe i znowu do niej wracaja i tak w kolo

http://www.gowork.pl...taj2,417803,0,0

#123 ~tadek~

~tadek~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 17:34:09

Biuro maja teraz na ul.Chopina 35 w Lublinie i dalej to samo uzywaja kilku nazw

#124 ~byly juiceman, he he~

~byly juiceman, he he~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2012 - 09:57:42

Szanowne Przedmówstwo ~Gościu MISIA~

Czy wśród wymienionych Animalii jest także DŻDŻOWNICA ?

Trego nie wiem ale na 100% jest nosorożec. właściwie to Ty masz być jak nosorożec czyli masz patrzec tylko do przodu i nie zwracać uwagi na to co ktoś (czytaj: klient na ulicy) Ci powie i jakimi inwektywami cie obrzuci. Ty masz przec do przodu i za wszelka cene wcisnac produkt, jak nie temu to następnemu. stąd ten nosorożec.

#125 ~Paavali~

~Paavali~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2012 - 23:08:09

Również pracuje w takiej firmie nie narzekam , super zarobki tylko cieniasy i nie roby uciekają lol

#126 ~pracujdlapsapracujacdlarze~

~pracujdlapsapracujacdlarze~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2012 - 10:45:02

SULAGOMENAGO@WP.PL w rzeszowie rekrutuje były policjant czyli pies ale pies zawsze psem bedzie.

Firma ogłasza się jako AM Grupa2 Agencja Promocji i Rozwoju oddział w Rzeszowie. Poszukują od zaraz młodych dyspozycyjnych absolwentów i studentów oferująć 9 miejsc pracy od zaraz i pracę stała. Zero konkretów na rozmowie kwalifikacyjnej, na którą zapraszają wszystkich mówiąc, że nie jest to akwizycja. Jedyne czym się interesują to kandydat natomiast odpowiedź na wszelkie pytania dotyczące pracy jest bardzo pokrętna z ich strony. Jak twierdzą oferują produkt z dziedziny 'bankowości i nowych technologii' i szukają ludzi do biura, obsługi klienta, handlu, magazynu itd. Dopiero na drugim spotkaniu po 'selekcji' okazuje się, że praca polega na sprzedaży zestawów satelitarnych Cyfry + dla klienta indywidualnego.

Firma stwarza pozory profesjonalnej, mami ludzi propozycją sukcesu, zapewnia o tym, że nie ma to nic wspólnego z akwizycją, w rzeczywistości dzięki enigmatycznemu ogłoszeniu zyskuje pokaźną bazę kandydatów, która potem służy wyłonieniu kilku osób, które w akcie desperacji zgodzą się tak pracować.

Jeżeli komuś taka praca odpowiada niech idzie, ale ja przestrzegam, ludzie biorą urlopy żeby iść na spotkania, marnują czas a potem tylko rozczarowanie, nie polecam!

Firma mieści się na ulicy Piłsudskiego 15 w obskurnej kamienicy na 1 piętrze, w biurze 'pracują' osoby na mój gust świeżo po maturze omamione wizją sukcesu, każdy kto szanuje swoją osobę i własny czas niech dopowie sobie ręsztę!

#127 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2013 - 15:58:16

HAHA w lbn kiedys to bagno bylo na 1 maja a teraz na CHOPINA 35/1 w Lublinie a i jescze doszly mnie sluchy ze na Narutowicza 62 wiec jak widac w POLSCE nadal mozna robic numery. Zalllllllll

#128 ~wariat~

~wariat~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 18:29:19

Jak mnie tak oszukaja to wyrucham ta babe i tego faceta prosto w d***, policja im nie pomoze xd

#129 ~Kingczi~

~Kingczi~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 08:28:07

Ja pracowałam w energetycznym centrum i bez przesady...

jak sie opier****eś to zarobiłeś 200zł.

Umowę miałam zlecenie nie fikcyjną bo normalnie miałam składki do ZUSu, dostałam na tą umowę telefon na abonament itp.

Miałam o tyle dobrego szefa że dawał mi połowę kasy na miesięczny np.

Praca marzeń to nie jest ale warto coś takiego przeżyć.

Atmosfera świetna, z rana jakieś głupkowate zabawy ale naprawdę poprawiały humory. no i w teren.

Menago lubił się z nami zakładać nie tylko o cele ale też np o sprawy prywatne o kasę albo jakieś wolne czy coś.

Co do 12 godzin pracy- jeżeli nie zrobiłeś celu to logiczne, że siedzisz dłużej.

Na ph trzeba się nadawać. Gadane nie wystarczy. Musisz to lubić żeby mieć dobre wyniki.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych