Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

657 odpowiedzi w tym temacie

#381 ~Arisai~

~Arisai~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 13:38:39

Codziennie zaglądam na stronę schroniska, aby sprawdzić czy nie trafiły do niego jakieś goldeny, podhalany, labradory - współpracuję z fundacjami pomagającymi w adopcjach psów tych ras i zawsze Artur informował mnie o tych psiakach trafiających do schroniska - i nie zauważyłam na stronie Aktualności by była podana jakaś informacja na temat wyboru nowego kierownika.
Sprawdzam też wątek Orzechowic na Dogo i tam też nie ma żadnej informacji na ten temat.

#382 ~Arisai~

~Arisai~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 13:44:48

I na fb na fanpage Orzechowic też nie ma żadnej informacji o wyborze nowego kierownika.

#383 ~dziewczyna~

~dziewczyna~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 14:44:57

Barbaro źle kojarzysz osoby. To nie byłam ja.

#384 ~BARBARA~

~BARBARA~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 15:16:29

TO JA JUŻ SAMA NIE WIEM CO MIAŁ WAS DWIE !

#385 ~BARBARA~

~BARBARA~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 15:23:30

a jeszcze zapytam to serce w którym stala urna to od ciebie było piękne

#386 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 16:20:38

dziekuje za informacje, też sprawdzałam str i nic nie znalazłam, nie mieszkam już w pślu także tym bardziej ciezko sie cos dowiedzieć,
oj dziewczyny ale wy ciekawskie jestescie, co Was to obchodzi kto chodzi odwiedzac Artura, rano czy wieczorem, czy płaczą czy nie , serio? to jest najważniejsza sprawa w Waszym życiu?

#387 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 18:33:10

Przeslnie ze schroniskowiej strony...
Jeśli kiedyś duma nadmierna

z człowieczeństwa w tobie zagości,

pójdź do schroniska niechcianych uczuć,

przechowalni niepotrzebnych miłości.

W każdej klatce mieszka ciężka dola.

Między pręty smutek wciska nos.

I na pewno nie załatwia sprawy

wzruszenie ramion, no cóż, taki los.

Może, kiedy tam się wybierzesz,

smutne oczy zawładną twym sercem

i już będzie jedna miłość potrzebna,

jednej stanie się kres poniewierce.

Potem będziesz miał już samą radość:

psa z milionem merdających ogonów.

I z pewnością szybko się przekonasz,

że to lepsze od fałszywych ukłonów.

#388 ~Arisai~

~Arisai~
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 21:18:52

Piękny wiersz, też zwróciłam na niego uwagę. Ja mam 4 psy, w tym 3 adoptowane i dlatego nie mogę adoptować Ślimaczka, ale go udostępniam na FB, wstawiłam go na fora pomocowe i mam nadzieję, że go ktoś wypatrzy w schronisku. Chociaż to starszy pies, około 10 - letni, a ludzie rzadko adoptują psiaki w tym wieku.......

#389 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 09:48:47

Piękny wiersz, też zwróciłam na niego uwagę. Ja mam 4 psy, w tym 3 adoptowane i dlatego nie mogę adoptować Ślimaczka, ale go udostępniam na FB, wstawiłam go na fora pomocowe i mam nadzieję, że go ktoś wypatrzy w schronisku. Chociaż to starszy pies, około 10 - letni, a ludzie rzadko adoptują psiaki w tym wieku.......

Ludzie rzadko biorą starsze psy... Szukamy domu dla suni w typie owczarka szkockiego collie, niestety jest "stara", ma całe 7 lat... Zainteresowani nie patrzą na jej urodę, charakter lecz na wiek... Smutne to, ale prawdziwe.
Ja mam dwa stare psy ze schroniska i są to dwa najcudowniejsze stworzenia na świecie...

#390 ~Kolega~

~Kolega~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 09:55:08

Jak się miewa Gilda? :)

#391 ~kamila~

~kamila~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 09:55:18

A ja zamierzam adoptować staruszka...po przejściach...ale właśnie dlatego to robię, bo wiem że już ma raczej małe szanse na znalezienie domu, a chcę mu wynagrodzić to całe zło, które mu zgotował ktoś inny... Uważam też, że na takie coś są gotowi tylko wielcy miłoścnicy zwierząt, którzy naprawdę przejmują się ich losem. A niestety większa częśc społeczeństwa chce mieć tylko młode i zdrowe psiaki czy kociaki... smutne:(

#392 ~Arisai~

~Arisai~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 11:34:59

Jak się miewa Gilda? :)

Tu jest wątek Gildy :)

http://www.podhalan....-domu,5151.html

#393 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 11:45:09

Widzę, że forum stało się miejscem dla miłośników a raczej miłośniczek zwierząt. A co to ma do informacji o śmierci kierownika schroniska?
Nie macie innego forum żeby pieprzyć 3 po 3?

To chyba Ty jesteś nie na tym forum co potrzeba. Zobacz jaki jest tytuł komentowanego artykułu. Cytuję: Artur Bąk nie żyje. Odszedł opiekun i przyjaciel zwierząt.
Znałaś go? Rozmawiałaś z nim choć raz? Wiesz ile czasu i pracy poświęcił, aby schronisko w Orzechowcach ze schroniska, o którym mówiono, że wykańczalnią zwierząt uczynić bardzo dobrym schroniskiem, znanym nie tylko w Polsce, ale i za granicą? Wiesz ile psów dzięki niemu znalazło nowe domy?
Uważam, że jest to forum, gdzie powinny się znaleźć posty związane ze Schroniskiem w Orzechowcach i pomocą zwierzętom, bo Artur to kochał. Jeśli komuś to nie pasuje to niech sobie idzie na inne forum.

#394 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 14:10:32

Brawo Aneta! Dobrze im napisałaś. Piszą bzdury że niby robią to dla Artura. Uśmiałam się. Gdyby te paniusie wiedziały jak je oceniają inni w realu, to by nie chciały nawet włączać komputera by pisać. Ot próżne istotki. A chwalenie się że były jego dziewczynami zakrawa na idiotyzm do n-tej potęgi. Nikt z nimi nie chce rozmawiać w realu, to piszą w sieci, cóż tak już jest z niektórymi osobnikami, trzeba ich unikać.

#395 ~konrad~

~konrad~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 18:12:42

Po przeczytaniu większości wpisów odnoszę wrażenie że w Przemyślu dominują ludzie bezgranicznie oddani sprawie walki z bezdomnością psów.
Przyznam się szczerze że o tym schronisku pierwszy raz usłyszałem pare lat temu kiedy media alarmowały że po obfitych opadach śniegu mało który psiak wygrzebał się żywy.
Gdzie wówczas była wyobrażnia osób kochających braci mniejszych.

#396 ~ekolożka~

~ekolożka~
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 19:08:34

Mój pies Ciapek do tej pory nie może się pogodzić z samobójczą śmiercią Artura. Cały czas wyje po nocach i wyszczekuje jego imię.

#397 ~BARBARA~

~BARBARA~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 10:09:53

Kochany dopiero miesiąc jak Cię nie ma a w sercu wieki :(

#398 ~k.~

~k.~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 21:26:15

Dokładnie miesiąc temu się dowiedziałam..to był piątek. wciąż ciężko mi w to uwierzyć..:(((

#399 ~BARBARA~

~BARBARA~
  • Goście

Napisano 17 maj 2013 - 21:54:23

BYŁAM DZIŚ U ARTKA I JAK ZWYKLE BYŁA JEGO DRUGA POŁOWA PŁAKAŁA I POWTARZAŁA KOCHANIE DLACZEGO . ARTUR DLACZEGO BYŁEŚ MOIM PRAWDZIWYM I JEDYNYM PRZYJACIELEM ! A TERAZ JESTEM SAMA .

#400 ~ewelina ;-/~

~ewelina ;-/~
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 07:37:18

BYŁAM DZIŚ U ARTKA I JAK ZWYKLE BYŁA JEGO DRUGA POŁOWA PŁAKAŁA I POWTARZAŁA KOCHANIE DLACZEGO . ARTUR DLACZEGO BYŁEŚ MOIM PRAWDZIWYM I JEDYNYM PRZYJACIELEM ! A TERAZ JESTEM SAMA .

DO BARBARY kobieto jesteś nawiedzona i to mocno daj rodzinie modlić się w spokoju,bo zachowujesz sie jak HIENA !!! męczysz............

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych