Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

44 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~demo1~

~demo1~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 14:28:53

Wiem, że się czepiam szczegółów, ale powinno byc raczej z Dębicy do Rzeszowa, bo droga idzie z zachodu na wschód.

#2 roodik

roodik

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 30 październik 2013 - 14:57:16

Wiem, że się czepiam szczegółów, ale powinno byc raczej z Dębicy do Rzeszowa, bo droga idzie z zachodu na wschód.

Mhm, ale tylko 2 pasy :P

#3 ~pisul~

~pisul~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 14:59:41

Tez mi sukces :) Rok odcinek autostrady stal jak stoi. Bo nie bylo zjazdow? A tak na prawde budimex sial trawe i patrzyl pierwsze czy sie przyjmie a po tem jak rosnie. Brawo Budimex :)

#4 ~matko~

~matko~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 15:05:21

a jak jedziesz z rzeszowa to idzie na zachód,

#5 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 15:17:48

Nikt nie mówi o tym jaki jest już po 15 minutach korek na E4 :) przy zjeździe w Zawadzie na Pustynię od strony Dębicy. Mamy 15:15 a korek już sięga 1 km tylko po to by skręcić w lewo. BRAWO !!!

#6 ~aaaa~

~aaaa~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 15:55:43

Gdzie jest wjazd na ten odcinek autostrady? W którym miejscu w Rzeszowie?

#7 ~1~

~1~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 16:00:01

Jak wam się nie podoba - to nie jeździjcie autostradą wieczne narzekadła internetowe.

#8 ~A~

~A~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 16:19:24

Gdzie jest wjazd na ten odcinek autostrady? W którym miejscu w Rzeszowie?

#9 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 16:59:05

Brawo !!!! właśnie stoje w tym juz teraz 4 km korku.. Jak jechalem droge rzezow- tarnow 1 godz tak teraz bede ja pokonywal w 1,40 godz.
A to Polska właśnie !! po otwarciu autostrady, zamiast pomóc to utrudnia...

#10 ~lanka~

~lanka~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 17:11:16

A  gdzie  wojewoda gdzie posłowie i posłanki PO    , taka okazja - otwarcie kawałka autostrady ( całość  miała  być   gotowa na Euro 2012 )  co tak bez  wstęg  ????   

#11 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 17:36:03

Zapraszam redaktorów na wjazd/zjazd z autostrady Zawada-Dębica. cala czwórka w obu kierunkach w promieniu kilku kilometrów zablokowana! wjazd na ten odcinek i zjazd z niego to jedno wielkie nieporozumienie. 

dziś ruchem kierowali policjanci - ciekawe czy będą tu i jutro i będą blokować główna trasę żeby wpuścić/wypuścić tych z autostrady!

#12 ~hheh~

~hheh~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 18:19:06

No to Taurus szuka okazji do otwarć na A4 hehe

#13 ~Sławek~

~Sławek~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 18:28:21

Wszystkie media trąbią w kwadrans z Rzeszowa do Dębicy i może i prawda ale min 30 minut na wjeździe na autostradę:)

#14 ~J.Bond~

~J.Bond~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 18:57:51

Na filmie powyżej Pani Rarus mówi: Polimex-Mostostal deklaruje tu, Polimex-Mostostal deklaruje tam, Avax deklaruje, że ... 

Szanowna Pani Rzecznik czy Pani jest rzecznikiem GDDKiA czy nieudolnego Polimexu i Avax'u. Co to znaczy Wykonawca DEKLARUJE ? 

To oni WAM mówią, kiedy skończą ?

Czy ci (z resztą nieudolni) Wykonawcy pracują "aż skończą" czy obowiązują ich jakieś terminy wykonania ? ...  Polimex to raczej prędzej "się skończy" niż cokolwiek ukończy.

A może należałoby powiedzieć ludziom jakie są terminy wykonania (zgodnie z umową), powiedzieć jakie te firmy będą płaciły KARY UMOWNE albo dlaczego nie będą płaciły.

Proszę powiedzieć dlaczego, pomimo, że firmy rażąco nie przestrzegają harmonogramów robót nie rozwiązujecie z nimi umów ... tych umów, zgodnie z którymi należy takich wykonawców już dawno pogonić?

Tyle pytań Pani Rzecznik ... 

Mam nieodparte wrażenie, że Rzeszowska GDDKiA i Pani Rzecznik reprezentują już "taki układ: GDDKiA i Polimex" ... to coś, tak jakby współudział.

Dobra, na EURO 2016 pewnie zdążycie :) ... o ile Polimex się nie wyłoży - ale jest jeszcze "koło ratunkowe" Budimexu.

#15 ~rocky baranowkas~

~rocky baranowkas~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 21:34:57

Tez mi sukces :) Rok odcinek autostrady stal jak stoi. Bo nie bylo zjazdow? A tak na prawde budimex sial trawe i patrzyl pierwsze czy sie przyjmie a po tem jak rosnie. Brawo Budimex :)

Jeszcze w maju bobry tam mialy ruje :)

#16 ~ronaldo~

~ronaldo~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 22:27:18

Hmmm dziś jechałem jest spoko ale nadal brakuje łącznika do tarnowa;/ Znalazłem taką sweetfocie może opublikuje.Są to założenia z roku 1968 w których do 1980r 600 km autostrad a za 10 lat kolejnych 950km.....Polsko co jest na dzień dzisiejszy mamy jedynie 1500 km autostrad,a jak jechałem nad Bałtyk to przed Gdańskiem mnie poczestowano rachunkiem za 29 zł do dnia dzisiejszego nie wiem za co,chyba za korek 3 godzinny w objeździe autostrady przes włocławek....

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 23:07:03

Chińczycy tygodniowo budują 300 km .

#18 ~teodor~

~teodor~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 00:40:47

Na ostatnim zdjęciu z łazienki gość podciągał pory i się w lustrze odbił -  :D

#19 ~tom~

~tom~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 08:01:30

Teraz ta pisowska cholota liczy KM,jakos nikt nie liczył 7 lat temu gdy rocznie oddawano do uzytku 4KM ktos napisze ze nie mieli srodków unijnych,ale SLD tez nie miało i potrafili rocznie budowac 180 KM

#20 ~lukasz~

~lukasz~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 08:38:26

Gratulacje, przynajmniej ten rzad buduje autostrady

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych