Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

basen w głogowie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~głupek basenny~

~głupek basenny~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 20:33:56

nie wiadomo kto tam jest ratownikiem a kto instruktorem pływania?

#2 ~Annie Bee~

~Annie Bee~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 07:12:07

Uczęszczam na ten basen często z racji tego że mam blisko, niestety musze sie w końcu wypowiedzieć negatywnie bo to co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. ...
W szatniach basenowych brudno,na podłogach mnóstwo włosów i paprochów które czasem leżą po kilka dni na ziemi,
ponieważ zdążyło mi się ze chodze
tam kilka dni pod rząd, panie przy kasie bardzo nie miłe i bardzo plotują, wszytko o wszystkich chcą wiedzieć, dopytuje się o wszystko a najgorsza jest P. Pytlak ....
i oczywiście ich dzieci i znajomi na basen chodzą za darmo i za darmo rownież na saune...
Ale to nie jest jeszcze najgorsze !
Gorzej jest na siłowni, brudno piasek pod nogami - bardzo często zdążą mi sie cwiczyc do samego zamkiecia silowni i nikt jej nie sprzątal niestety, nie wspomnę już o tym że sprzęty są zepsute , nie ma piłki, waga jest zepsuta , klimatyzacja często nie działa, w toalecie częściej nie ma papieru toaletowego niż jest , a ręcznika do wycieradia rąk nie ma już od 2 miesięcy,

#3 ~Tomek k.~

~Tomek k.~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 07:15:26

Zdecydowanie się z Tobą zgodzę, basen w glogowie niestety nie spełnia podstawowych warunków, a na siłowni panuje Straszyn syf!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 07:59:59

Uczęszczam na ten basen często z racji tego że mam blisko, niestety musze sie w końcu wypowiedzieć negatywnie bo to co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. ...
W szatniach basenowych brudno,na podłogach mnóstwo włosów i paprochów które czasem leżą po kilka dni na ziemi,
tam kilka dni pod rząd, panie przy kasie bardzo nie miłe i bardzo plotują, wszytko o wszystkich chcą wiedzieć, dopytuje się o wszystko a najgorsza jest P. Pytlak ....
i oczywiście ich dzieci i znajomi na basen chodzą za darmo i za darmo rownież na saune...
Gorzej jest na siłowni, brudno piasek pod nogami - bardzo często zdążą mi sie cwiczyc do samego zamkiecia silowni i nikt jej nie sprzątal niestety, nie wspomnę już o tym że sprzęty są zepsute , nie ma piłki, waga jest zepsuta , klimatyzacja często nie działa, w toalecie częściej nie ma papieru toaletowego niż jest , a ręcznika do wycieradia rąk nie ma już od 2 miesięcy,

To wszystko kłamstwa. Jeśli jest brudno to dlatego że nabrudziłaś, a papieru toaletowego brakuje, bo masz chroniczne rozwolnienie i ciagle biegasz do wc i z powrotem. Wszędzie by zabraklo.

#5 ~Karolina Grygiel~

~Karolina Grygiel~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 10:29:54

ja jestem z Rzeszowa i byłam kilka razy w głg na basenie, basen ogolnie ok czystość na ocene dostateczną a siłowna rzeczywiscie masakra, brudno i sprzęt zepsuty już od dłuzszego czasu , toaleta na siłowni brudna i tez nie było papieru i recznika ......

#6 ~gość007~

~gość007~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 10:33:39

na siłowni w głogowie wiecznie jest zepsuta klimatyzacja , pracownicy mają to gdzieś, kiedyś jak zglosiłem z tym problem to panie w okienku powidziały mi ze bedą lepsze efekty cwiczeń i zaczeły sie smiać , bardzo profesjonalne podejscie, a i nastepnie obgadały mi tyłek miedzy sobą ....

#7 ~Sławomir~

~Sławomir~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 11:08:43

Ja także chodzę przez kilka lat do na głogowski basen i nie mogę się zgodzić z tymi złośliwymi komentarzami które padły, na syf, na obsługę, na brak papieru. Chodzę na kursy pływania ze swoimi dziećmi a w tym czasie ćwiczę na siłowni i powiem tak, że gdyby każdy pilnował siebie przebierając na dole buty a nie wchodził prosto z pola w błocie było by o niebo lepiej. Co wy sobie wyobrażacie że będzie cały czas za wami sprzątaczka chodzić z mopem, a wy będziecie pluć po ścianach, sam to widziałem wielokrotnie, a później narzekanie że syf.

Kto robi syf – ludzie którzy korzystają.

Ale widzę że tutaj wszystko komuś nie pasuje, więc ja proponuję tej osobie, zmień miejsce – idź tam gdzie jest czysto, gdzie nie plotkują, gdzie sprzątają, gdzie jest nowy sprzęt i przyjazna obsługa. Tylko gdzie tak jest ??? Jak znajdziesz to daj znać na forum.

Pozdrawiam Sławomir 

#8 ~Gosciu~

~Gosciu~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 20:44:33

Ja polecam basen w Łańcucie, czysto i porządek! A basen w glg ma za sobą kilka afer, jedna nawet duża z gronkowcem, i bakteriami w wodzie

#9 ~Gkf~

~Gkf~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 23:32:16

Ja polecam basen w Łańcucie, czysto i porządek! A basen w glg ma za sobą kilka afer, jedna nawet duża z gronkowcem, i bakteriami w wodzie

Ty chyba sam jestes gronkowiec leszczu

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 20:40:23

syf, kiła mogiła

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 06:29:03

Uważam że basen w Głogowie jest całkiem przyzwoity. Wielu moich znajomych z Rzeszowa jeździ do Głogowa i bardzo sobie chwalą ten obiekt i obsługę. Ci wiecznie niezadowoleni proponuje aby jeździli do Leska albo Ustrzyk Dolnych.   

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 22:33:34

To ciekawe czemu taki mały rumiany z ratusza nigdy jakoś nie korzysta z tego basenu. Jeździ do Leszka czy do Ustrzyk?

#13 ~Niezadowolony~

~Niezadowolony~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 20:33:49

Bardzo nieprzyjemnie jest gdy człowiek idzie po pracy na basen się zrelaksować i oderwać od obowiązków a wspomniana wyżej pani Pytlak interesuje się nie swoimi sprawami i chwilami nachalnie wypytuje, zamiast zająć się jej podstawowymi obowiązkami. Czas który pracownicy poświęcają na rozmowy oraz plotki spokojnie wystarczyłby zręby zająć się problemem czystości i każdy byłby zadowolony.

#14 ~Alan~

~Alan~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 09:10:59

Tak jest dokładnie. Jestem z Głogowa i jezdze do Kolbuszowej. Tam wspomniana Pani nie ma zasíęgu aby obgadywać. Jest czysto a ratownicy nawet mają zabronione usiąsć, cały czas chodzą wokół basenów. Przykre, ale basen w Głogowie umiera..... A szkoda, takiego obiektu!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2018 - 13:31:25

W Głogowie ratownicy to zbieranina różnych typków obojga płci. Młodzi ratownicy korzystają z sauny wieczorem w czasie pracy. To niedopuszczalne. Tym bardziej że drugi ratownik na zmianie to z reguły konserwator. A sam basen jest zamykany przy każdej okazji. Parodia i tyle

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 maj 2018 - 20:34:19

To ciekawe czemu taki mały rumiany z ratusza nigdy jakoś nie korzysta z tego basenu. Jeździ do Leszka czy do Ustrzyk?

Trzeba umieć plywac

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2018 - 23:17:33

Bo może nie chce po tobie

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2018 - 23:18:30

Bo może nie chce po tobie

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 11:52:27

własnie czytałem w informatorze o basenie w Głogowie. Na prawdę widać ze w tej gminie brak gospodarza!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 13:05:44

własnie czytałem w informatorze o basenie w Głogowie. Na prawdę widać ze w tej gminie brak gospodarza!

Od dwóch lat jeźdze do Sokołowa, przykre ale basen w Głogowie to syf

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych