Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

basen w głogowie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 14:28:28

Od dwóch lat jeźdze do Sokołowa, przykre ale basen w Głogowie to syf

A może po prostu masz bliżej.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 15:38:30

Syf? Jakos ludzi korzystających z basenu jest mnóstwo i nikt nie narzeka, tylko Redaktorek nie myśli. Pierwsze pisze, z basenu korzysta duzo ludzi, a później ze syf. Gdyby tak bylo to uwierz mi mieszkańcy Gminy Głogów swoj rozum mają i mowiliby to oficjalnie. Kolejna kwestia, każdy wie, ze muszą byc protokoły pod kazdym względem i gdyby cos bylo nie tak, basen bylby zamkniety. Nie rób wody z mozgu ludziom. Są bardziej myslacy niz Ty Redaktorku. Nie opieraj sie na bajkach a faktach. Ale Ty ich nie posiadasz.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 15:45:28

Syf? Jakos ludzi korzystających z basenu jest mnóstwo i nikt nie narzeka, tylko Redaktorek nie myśli. Pierwsze pisze, z basenu korzysta duzo ludzi, a później ze syf. Gdyby tak bylo to uwierz mi mieszkańcy Gminy Głogów swoj rozum mają i mowiliby to oficjalnie. Kolejna kwestia, każdy wie, ze muszą byc protokoły pod kazdym względem i gdyby cos bylo nie tak, basen bylby zamkniety. Nie rób wody z mozgu ludziom. Są bardziej myslacy niz Ty Redaktorku. Nie opieraj sie na bajkach a faktach. Ale Ty ich nie posiadasz.

Dużo ludzi?.... Jedz do Sokołowa zobaczysz co oznacza dużo ludzi. Tu może chodzą tscy co gdzie indziej nie byli albo tacy którym ten syf nie przeszkadza!

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 15:51:21

Dlaczego Baj nie poda do sądu informator za pomówienia? Przecież łatwo sprawdzić czy mają na to dowody na to co piszą. Ja wiem ze mają, a Wy sprawdzie i poinformujcie mieszkanców jak macie tyle odwagi.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 16:37:02

Przyjdzie czas i na sądy

#26 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 07:32:04

po tym co wyczytałam w informatorze to jeśli władza i ludzie na basenie nie zmienią się, to moja noga tam nie stanie.......

przecież na nich ciąży odpowiedzialność za te uchybienia!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 10:12:56

po tym co wyczytałam w informatorze to jeśli władza i ludzie na basenie nie zmienią się, to moja noga tam nie stanie.......
przecież na nich ciąży odpowiedzialność za te uchybienia!

dopóki nie zmieni się władza, ten beton na basenie jest nie do ruszenia...musisz do jesieni uzbroić się w cierpliwość...

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 20:34:55

A jakie te panie na basenie nie miłe!

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 22:20:21

Mikołajczyk będzie miał miłe, kpina. Jego ludzie, byli pracownicy w sobote na Niwie pokażą dokumenty i mu powiedzą jaki to gospodarz i na czym mu zależy. Kasa i stołek. Bi jest wypalony wśród przetargów, dlatego sam zaczął budować, bo psl nie rządzi i na układy nikt nie idzie

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 22:22:20

Mikołajczyk będzie miał miłe, kpina. Jego ludzie, byli pracownicy w sobote na Niwie pokażą dokumenty i mu powiedzą jaki to gospodarz i na czym mu zależy. Kasa i stołek. Bi jest wypalony wśród przetargów, dlatego sam zaczął budować, bo psl nie rządzi i na układy nikt nie idzie

Ktoś tu ma gorączke....
Koryto+ ucieka?
Kwi kwi kwi

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 09:01:27

Of....wczoraj otrzymałem Informator Głogowski. Raczej nikt mnie na basenie w Głogowie nie spotka po tym co sie dowiaduje. Rokita wybudował a następca gnoi jego prace! Panie Baj, jak można tak urzędować?! Odejdz Pan w niepamięc! Ludzie zasługują na wiele więcej!

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 13:56:19

Baj jeden kandydat który miał i ma pomysl na dobre zarządzanie Gmina Głogów. Mikołajczyk nie ośmieszaj się z takim programem. Wyszedłes i nawet sam programu nie umiesz przedstawić tylko czytają za Ciebie. Do 18 godz bedziesz siedział w pracy, Ty sobie przypomnij jak swoich pracowników traktujesz i czy masz dla nich czas. Sułuja robi z Tobą co chce, manipuluje. Mówisz że będziesz mial kobietę jako vice, chłopie gmina Głogów ma ponad 19 tys mieszkańców. A Ty o jednej kobiecie mowisz? Mow co dla ludzi zrobisz. Ty nic nie zrobisz i my to wiemy.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 14:19:40

Baj jeden kandydat który miał i ma pomysl na dobre zarządzanie Gmina Głogów. Mikołajczyk nie ośmieszaj się z takim programem. Wyszedłes i nawet sam programu nie umiesz przedstawić tylko czytają za Ciebie. Do 18 godz bedziesz siedział w pracy, Ty sobie przypomnij jak swoich pracowników traktujesz i czy masz dla nich czas. Sułuja robi z Tobą co chce, manipuluje. Mówisz że będziesz mial kobietę jako vice, chłopie gmina Głogów ma ponad 19 tys mieszkańców. A Ty o jednej kobiecie mowisz? Mow co dla ludzi zrobisz. Ty nic nie zrobisz i my to wiemy.

Buca i arogancjia was zgubiła zadłużacze gminy! Pogonimy was przy wyborach!

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 14:20:03

#35 ~maksi0222~

~maksi0222~
  • Goście

Napisano 10 maj 2019 - 14:40:40

Niestety nie mam żadnego konkretnego miejsca, do którego cały czas jeżdżę, bo niestety żaden basen w okolicy mi nie odpowiada, ale chcę trenować. Fajnie by było, gdyby powstało coś nowego. Może są już jakieś plany? Jeśli tak, to biegnę kupować akcesoria od FINIS Polska :D

#36 ~Jeż~

~Jeż~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 15:26:35

A jakie to pomysły? Ten syf w gminie i ogromne zadłużenie? To jest ten pomysł na zarządzanie gminą? Baj do dymisji!

#37 ~Jeż~

~Jeż~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 15:28:48

Ty chyba sam jestes gronkowiec leszczu

Super poziom dyskusji zwolenników Kim Dzong Baja. Parodia :D

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych