Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 21:49:29

Moja siostra jezdzila do tych Panow regularnie co miesiac i bylo coraz gorzej choc oni twierdzili przeciwnie klamali obiecywali glupoty ze bedzie zyla, nie sprawdzilo sie ano jedno slowo a ona wierzyla bardzo, oni narobili nadzieji. Ludzie nie wierzcie w ta energie ktorej nikt nie ma. Oni nie pomagaja w niczym...

#82 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 21:50:15

Moja siostra jezdzila do tych Panow regularnie co miesiac i bylo coraz gorzej choc oni twierdzili przeciwnie klamali obiecywali glupoty ze bedzie zyla, nie sprawdzilo sie ano jedno slowo a ona wierzyla bardzo, oni narobili nadzieji. Ludzie nie wierzcie w ta energie ktorej nikt nie ma. Oni nie pomagaja w niczym...

#83 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 22:40:17

[quote name="Pola" post="806966" timestamp="1400605894"]
Witam, chcialabym sie z pania skontaktowac bo mam taki problem jak pani i chcialabym dowiedziec sie wiecej na temat leczenia cukrzycy u Pana Bąka.

#84 ~KRZYSZTOF~

~KRZYSZTOF~
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 16:34:32

nam pomogl.mój syn, miał mieć operacje neurochirurgiczna.okazalo się ,ze nie trzeba jej przeprowadzac.było to,22-lata temu.zyje,jest zdowy,zalozyl rodzine. ps.PANIE RYSZARDZIE-pozdrowienia od Mariusza z rodzina z  Jastrzebia Zdroj.Dziękujemy z całego serca.A dla tych, ktorzy nie przychylnie się,wypowiadaja.....gdyby wasza wiara była,jak ziarno gorczycy,to powiedzieliście by,gorze chodz...........POZDROWIENIA PANIE RYSZARDZIE!!!

#85 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 17:37:43

rak zoladka

#86 ~Midas~

~Midas~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 16:06:51

Z całym szacunkiem dla p Ryszarda co do jego działalności, niezaprzeczalnie pomaga w większym lub mniejszym stopniu , ale nie powinien namawiać ludzi do rozwodów i wyszukiwać w kimś złej energii. Panie Ryszardzie co Bóg złączył w to czlowiek nie powinien ingerować, a w końcu twirdzi pan , że swoje moce zawdzięcza Bogu, to jak możesz człowieku być przeciw stwórcy

#87 ~Midas~

~Midas~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 16:08:10

Z całym szacunkiem dla p Ryszarda co do jego działalności, niezaprzeczalnie pomaga w większym lub mniejszym stopniu , ale nie powinien namawiać ludzi do rozwodów i wyszukiwać w kimś złej energii. Panie Ryszardzie co Bóg złączył w to czlowiek nie powinien ingerować, a w końcu twirdzi pan , że swoje moce zawdzięcza Bogu, to jak możesz człowieku być przeciw stwórcy

#88 ~Klaudia~

~Klaudia~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2019 - 21:22:58

powiedzcie mi czy Pan Ryszard wzmacnia libido ? u kobiet ?

#89 ~dr wilczur~

~dr wilczur~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 20:53:35

Witam, ma taki sam problem, a mianowicie zdiagnozowano u mnie cukrzycę typu I. Nie mogę się z tym pogodzić i spróbuję dosłownie wszystkiego. Wiem, że czasem wiara i ktoś, kto da nazieję potrafi zdziałać cuda. Bardzo proszę o kontakt na maila szymkow.ewelina@gmail.com.

pozdrawiam serdecznie 

zacznij od podstawowego zabiegu,po prostu nie obżeraj się,dwa -bez dyskusji stosuj się do zaleceń lekarza i bierz zapisane lekarstwa.

#90 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 21:35:45

ALE BZDURY JAK MOŻNA ŁĄCZYĆ OKULTYZM Z JOGĄ, WSCHODNIMI SZTUKAMI WALK, MEDYTACJĄ, JASNOWIDZWEM. ROZWÓJ DUCHOWY JEST POTRZEBNY KAŻDEMU CZŁOWIEKOWI, A WIARA TO PODSTAWA EGZYSTENCJI A

#91 UZDROWICIEL

UZDROWICIEL

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 czerwiec 2019 - 19:43:43

Witam poszukiwaczy ZDROWIA, WIEDZY I RADOŚCI  

Ja polecam UZDROWICIELA Bioterapeutę z Opola 

Gabinet Medycyny Naturalnej UZDROWICIEL Mariusz Bryk 

tel. 602 658 223 

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum