Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BLOG BURMISTRZA

Głogów Burmistrz Blog

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1455 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Blog~

~Blog~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 19:56:08

JUŻ JEST !!! NOWY WPIS NA BLOGU BURMISTRZA !!!
....
HEJ HOŁOTA - CZYTAĆ BLOGA !!!!!!
....
PONIEDZIAŁEK, 13 LISTOPADA 2017
Romantyczny poemat
10 listopada br. w sali Miejsko-Gminnego Domu Kultury im. Franciszka Kotuli w Głogowie Młp. z inicjatywy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej oraz Urzędu Miejskiego odbyło się spotkanie promujące szósty już tom „Kronik Głogowskich”. Wydawnictwo to pełni w naszej gminie bardzo ważną rolę. Tutaj gromadzone są prace z zakresu literatury pięknej, poezji, kultury i historii, związane z głogowską ziemią i jej mieszkańcami. Obecny numer „Kroniki” zawiera skarb, który przez dziesięciolecia przeleżał w archiwach - poemat Tomasza Adama Stryjewskiego z 1838 r. zatytułowany „Klasztor pod Głogowem”. Rękopis poematu udało się odnaleźć w Archiwum Narodowym w Krakowie i jest to jego pierwsze wydanie.
Poemat poprzedzony został komentarzem nauczycielki języka polskiego pani Renaty Pomykały oraz wyjaśnieniami historyka i dyrektora naszej biblioteki pana Roberta Borkowskiego. Szczególnych walorów artystycznych temu wydaniu kronik, dodały ilustracje wykonane akwarelami przez regionalnego malarza pana Tycjana Regułę. Gorąco zachęcam do zapoznanie się z treścią poematu powstałego w czasach romantyzmu i zainspirowanego głogowskimi legendami. Kroniki dostępne są w głogowskiej bibliotece i jej filiach w poszczególnych sołectwach.
Burmistrz Głogowa Małopolskiego - Paweł Baj o 18:32

#82 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 01:36:52

Najgorsze że burmistrz za nasze pieniądze opłaca te pieski które tutaj te peany pochwale wypisują. Im bliżej wyborów tym więcej bredni będzie można tu poczytać.
ŻENADA!!!!

#83 ~Jeż~

~Jeż~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 10:20:04

Najgorsze że burmistrz za nasze pieniądze opłaca te pieski które tutaj te peany pochwale wypisują. Im bliżej wyborów tym więcej bredni będzie można tu poczytać.
ŻENADA!!!!

To nieprawda. Baj jest wzorem dla wszystkich dzieci i dorosłych i jest NAJ. WSZYSCY GO KOCHAMY I POPIERAMY!!!

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 16:02:42

ŻENADA!!!! 

Czas na zmiany i normalność a nie na zachwyty nad nicością

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 07:33:17

To nieprawda. Baj jest wzorem dla wszystkich dzieci i dorosłych i jest NAJ. WSZYSCY GO KOCHAMY I POPIERAMY!!!

To jest nieskazitelny wzór,parkowanie na kopercie niepełnosprawnych ???

#86 ~Jeż~

~Jeż~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 00:02:46

Zgadzam sie z Jeżem. Paweł Baj jest super i super ze mamy takiego fajnego Burmistrza.!!!!! Wszyscy popierają Pana Baja!!! A przeciwko Bajowi są tylko nieudacznicy, deb***e i idioci

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 09:39:49

Zgadzam sie z Jeżem. Paweł Baj jest super i super ze mamy takiego fajnego Burmistrza.!!!!! Wszyscy popierają Pana Baja!!! A przeciwko Bajowi są tylko nieudacznicy, deb***e i idioci

skoro ty jesteś za Bajem to w jego druzynie są też idioci. 

#88 ~J€ż~

~J€ż~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 21:54:07

Ej, to głogowskie forum i proszę pisać posty na tematy lokalne, a nie wylewać żółć na taką czy inną partie polityczną bo jest sie frustratem i kretynem.

#89 ~Gosc c~

~Gosc c~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 18:53:03

Bloga czytamy burmistrza wszyscy popieramy. I oczywiście Baja kochamy.

#90 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 20:25:11

Bloga czytamy burmistrza wszyscy popieramy. I oczywiście Baja kochamy.

JAK TO TEN BIEDNY BAJ WYTRZYMUJE TEN OGROMNY ENTUZJAZM? podobno nie wychodzi już na ulice, bo wszyscy rzucają mu się na szyję i chcą go całować. nie mówiąc już  , że boi się pochylić, jak mu 5 zł wypadnie z kieszeni. (po mniejszy nominał się nie pochyla, bo nie warto ryzykować) a paru paniom z senior wigor powróciła miesiączka.

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 07:42:07

JAK TO TEN BIEDNY BAJ WYTRZYMUJE TEN OGROMNY ENTUZJAZM? podobno nie wychodzi już na ulice, bo wszyscy rzucają mu się na szyję i chcą go całować. nie mówiąc już  , że boi się pochylić, jak mu 5 zł wypadnie z kieszeni. (po mniejszy nominał się nie pochyla, bo nie warto ryzykować) a paru paniom z senior wigor powróciła miesiączka.

Takie wpisy są pożałowania godne

#92 ~Blog~

~Blog~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 00:59:31

JUŻ JEST !!! NOWY WPIS NA BLOGU BURMISTRZA !!!
....
HEJ HOŁOTA - CZYTAĆ BLOGA !!!!!!
....
PONIEDZIAŁEK, 13 LISTOPADA 2017
Romantyczny poemat
10 listopada br. w sali Miejsko-Gminnego Domu Kultury im. Franciszka Kotuli w Głogowie Młp. z inicjatywy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej oraz Urzędu Miejskiego odbyło się spotkanie promujące szósty już tom „Kronik Głogowskich”. Wydawnictwo to pełni w naszej gminie bardzo ważną rolę. Tutaj gromadzone są prace z zakresu literatury pięknej, poezji, kultury i historii, związane z głogowską ziemią i jej mieszkańcami. Obecny numer „Kroniki” zawiera skarb, który przez dziesięciolecia przeleżał w archiwach - poemat Tomasza Adama Stryjewskiego z 1838 r. zatytułowany „Klasztor pod Głogowem”. Rękopis poematu udało się odnaleźć w Archiwum Narodowym w Krakowie i jest to jego pierwsze wydanie.
Poemat poprzedzony został komentarzem nauczycielki języka polskiego pani Renaty Pomykały oraz wyjaśnieniami historyka i dyrektora naszej biblioteki pana Roberta Borkowskiego. Szczególnych walorów artystycznych temu wydaniu kronik, dodały ilustracje wykonane akwarelami przez regionalnego malarza pana Tycjana Regułę. Gorąco zachęcam do zapoznanie się z treścią poematu powstałego w czasach romantyzmu i zainspirowanego głogowskimi legendami. Kroniki dostępne są w głogowskiej bibliotece i jej filiach w poszczególnych sołectwach.
Burmistrz Głogowa Małopolskiego - Paweł Baj o 18:32

Bloga czytamy, burmistrza popieramy!

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2017 - 06:29:12

Takie wpisy są pożałowania godne

ZA TO
Wyzwanie ludzi od holoty, deb***i nieudaczników, nasmiewanie się z Sycza, traktowanie wszystkich, co mają inne zdanie jako wrogów, którzy się powinni wynieść z gminy wielu szans jest godne.

#94 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 10:04:35

Witam 

czy burmistrz będzie kandydował z listy pisu

#95 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 23:27:47

Witam
czy burmistrz będzie kandydował z listy pisu

Ogolić ci jajca?

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 08:05:52

Ogolić ci jajca?

niech mi ktoś wyjaśni, co u marzeny wywołało taką złość. przecież normalne pytanie czy Baj będzie startował z listy pisu? nikt nikogo nie obraził a tu nagle taka agresja. dobrze że nie chce obcinać.

#97 ~Blog~

~Blog~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2017 - 15:53:44

niech mi ktoś wyjaśni, co u marzeny wywołało taką złość. przecież normalne pytanie czy Baj będzie startował z listy pisu? nikt nikogo nie obraził a tu nagle taka agresja. dobrze że nie chce obcinać.

Zamiast pisać glupoty - czytaj bloga hołoto ruska!!!

#98 ~Blog~

~Blog~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2017 - 19:16:13

Hej hołota - CZYTAĆ BLOGA !!

#99 ~Blog~

~Blog~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 15:01:38

Hej hołota - CZYTAĆ BLOGA !!

Bloga uważnie czytamy i Burmistrza POPIERAMY!!!

#100 ~Blog~

~Blog~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 15:11:52

Bloga uważnie czytamy i Burmistrza POPIERAMY!!!

NIEDZIELA, 25 LUTEGO 2018
Interes Gminy
Dzisiaj odbyło się spotkanie mieszkańców Miłocina ze mną i prezydentem Rzeszowa. Tematem spotkania była m.in. sprawa konsultacji społecznych w sprawie poszerzenia Rzeszowa o to właśnie sołectwo. Na spotkanie przyszło około 70 mieszkańców w tym sołtys, który zaprosił gości z Rzeszowa.
Odpowiedziałem mieszkańcom na szereg pytań, wyjaśniłem jak będą odbywały się konsultacje i kto będzie mógł wziąć w nich udział. Poinformowałem o podjętych działaniach zmierzających do opracowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla całego sołectwa. Dzięki temu kosztownemu dokumentowi (150 tys. zł.) mieszkańcy będą mieli pewność jak będzie kształtował się ład przestrzenny ich sołectwa. To ważna inicjatywa, zwłaszcza w kontekście realizowanej przez władze miasta Rzeszowa polityki przestrzennej, gdzie na osiedlach między domami jednorodzinnymi budowane są wieżowce.
Mówiłem również o planowanych w tym roku do realizacji programach m.in.: senioralnym, transportowym, kolejowym, budowie dróg. Uczciwie odpowiadałem na pytania i starałem się rozwiewać wątpliwości mieszkańców. Jestem Burmistrzem Głogowa Małopolskiego, 20-to tysięcznej gminy ze 115 milionowym budżetem. Jestem z tego dumny, a obrona interesów Gminy Głogów Młp. jest moim najwyższym nakazem.
Burmistrz Głogowa Małopolskiego - Paweł Baj o 22:45

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Głogów, Burmistrz, Blog

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych