Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ból mięśni

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~swetko~

~swetko~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 19:40:31

co szybko podziała na ból mięśni? Od prawie tygodnia boli mnie noga, byłem dzisiaj u lekarza itylko kazał sobie coś przeciwbólowego kupić do smarowania i do widzenia, kupiłem jakąś maść tylko że prawie w ogóle nie czuję różnicy

#2 ~kapian~

~kapian~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2019 - 13:24:43

maść maści nie równa, ja akurat często na bóle mięśni stosuję krem dip rilif, trenuję aikido i nie raz na treningu się oberwie, mam maść w pogotowiu, szybko działa i w tym miejscu gdzie boli, wolę to niż tabletki

#3 ~kapcjan~

~kapcjan~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 15:33:06

Dobrze ci radzi z tym dip rilifem, sam go stosowałem przy bólach mięśni, ale nie tylko. Gdy po bieganiu doskwierał mi np. ból kolan to go stosowałem właśnie. Daje bardzo fajne uczucie ulgi.

#4 Danzigg

Danzigg

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 lipiec 2019 - 19:52:02

Właśnie szukałem tutaj takiej pomocy. Dzięki wielkie za pomoc.

#5 MariUrzadza

MariUrzadza

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 10 wrzesień 2019 - 10:06:58

Ból mięśni może być spowodowany nieodpowiednim materac i spaniem na niewygodnej powierzchni. Wtedy mięśnie nie mają szansy odpocząć i się zregenerować. Dlatego, dobrze by było wymienić materac na nowy, dostosowany do swoich preferencji, kręgosłupa i pozycji, w jakiej się śpi. Ja, swój materac kupiłam tutaj: expert snu i jestem bardzo zadowolona. ;)

#6 dagmarosa

dagmarosa

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 24 październik 2019 - 10:39:24

macie pomysł od czego mogą się pojawiać częste skurcze nóg? szczególnie w nocy?

#7 lisso

lisso

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 29 październik 2019 - 00:13:33

Takie dolegliwości to może coś z żyłami,  w ciągu dnia też cie nogi bolą? Dużo siedzisz, stoisz? Palenie też nasila takie problemy. ja od siedzenia zacząłem mieć takie skurcze w nocy, budziły mnie i musialem je rozchodzić inaczej był dramat, w końcu poszedłem do apteki i kupłeem sobie maxi3vena, poprawa jest, śpię spokojnie bo skurcze juz mnie rzadko łapią

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych