Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

87 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mss~

~Mss~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 14:14:34

Bezczelność. Zaslanianie sie ofiarą, żeby odeprzeć krytyczne komentarze dot. ztm. A niby które z tych krytycznych komentarzy na wasz temat były nieprawdziwe? Wczoraj znowu ponad pol godziny czekania na przystanku na cieplinskiego żeby dojechać na lubelską! Jedna z głównych ulic miasta!

#2 ~jfk~

~jfk~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 14:21:05

- Oburzenie wzbudza fakt, iż zaatakowana to drobna kobieta, co powinno znaleźć odzwierciedlenie w karze, którą mamy nadzieję, iż sąd wymierzy napastnikowi - mówi Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego UM Rzeszowa.

A gdyby kontrolerem był tęgi mężczyzna to nie wzbudzałoby to oburzenia? Żeby wzbudzić oburzenie to musiałby dostać nożem pod żebra czy może od razu postrzał w głowę?

Z wypowiedzi pani Siwak-Krzywonos aż kipi seksizmem oraz szowinizmem i należałoby przemyśleć czy taka osoba powinna pełnić funkcje w biurze prasowym urzędu tak innowacyjnego i tolerancyjnego miasta jakim jest Rzeszów.

#3 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 14:24:42

Przejeżdżające autobusy na czerwonym swietle

#4 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 14:27:05

To zaczyna robić się plaga.przejezdzajace autobusy na czerwonym świetle zwłaszcza na Rejtana prezes Filip powinien coś z tym zrobić zanim nie dojdzie do tragedii

#5 ~vvv~

~vvv~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 14:29:05

Przejeżdżające autobusy na czerwonym swietle

No własnie miałem o tym napisać ale i tak Gorsze są Marcele co kierowcy tam wyprawiają w pale się nie mieści wszystkie przepisy złamane kiedyś poinformowałem gościa z marcela że paliwo mu ucieka zignorował to i pojechał  w du*** to mial tylko!

#6 ~Baba Żul~

~Baba Żul~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 14:29:17

Najgorsza firma w dziejach, przepłacone dziadostwo, punktualność żenująca, zepsute automaty to standard i obleśne kanary, w co drugim kursie. ZTM i MPK ,banda darmozjadów na publicznym groszu, syf kiła i mogiła.

#7 ~john~

~john~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 14:57:22

Kontrolerzy mpk z Rzeszowa w momencie zatrzymania pojazdu na zatoczce przystankowej blokują/tarasują wyjscie z pojazdu (stojąc na zewnątrz na przystanku) na wysokości środkowych (najczęściej) drzwi.
Czy jest to zgodne z prawem? Nie wiem, ale ludzie się spieszą (np. na przesiadkę) a są szarpani, chwytani za ubranie, zastępuje się im drogę. Wszystko odbywa się poza autobusem z żądaniem okazania biletu.
Czy to ma sens, szarpanie się z ludźmi na ulicy? Według mnie te kontrole powinny odbywać się wyłącznie w pojeździe w trakcie jazdy, tak jak w innych miastach, np. Warszawie.

#8 ~Rzesza~

~Rzesza~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 14:57:57

Jak oni są bardzo pokrzywdzeni ojojoj! zwolnić się jak wam źle Nie pochwalam tej napaści bo tak akurat facet zrobić nie powinien i to kobicie ale szczególnie starsi rewizorzy niestety zasłużyli sobie na brak szacunku pomijam tych młodszych bo ci akurat potrafia potraktować człowieka po ludzku bo nie zawsze to jego wina a zle działających biletomatów spóznionych autobusów i całego tego systemu.Reszta to chamstwo,arogancja liczy się koryto i to by uwalić pasażera wy przepisow nie łamiecie!zróbcie najpierw porządek u siebie a ludzie zaczną inaczej mysleć o tej waszej niewdzięcznej robocie.

#9 ~Pasazer~

~Pasazer~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 15:09:10

Zapomnieli dodac ze szanowne panie kontrolerki zachowuja sie gorzej niz mężczyźni kntrolerzy, nie mile, bez kultury do tego cwaniacko wchodza do autobusów bardzo czesto bez pokazania legitymacji. Traktuja pasazerow jak smieci, zapomnialy ze to z ich pieniedzy dostaja wynagrodzeniem. Troche wiecej kultury, pewnie kontrolerka "przycwaniaczyla" i gość stracil panowanie nad soba, znajac zycie cos jej powiedzial, a oni sobie resztę dodali...

#10 ~ZORRO~

~ZORRO~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 15:13:21

Czy dzielny Rico brał udział w tej akcji? :)

#11 ~Małgorzata~

~Małgorzata~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 15:29:37

jeżdże bardzo dużo autobusami i jeszcze nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmym kontrolerem, zawsze twierdze ze jezeli ty podchodzisz do drugiego człowieka z uśmiechem to on to odwzejemni :) i to sie sprawdza

#12 ~loli~

~loli~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 15:39:10

Pamiętam, jak wsiadłam do autobusu razem z kanarami, tymi samymi drzwiami co ja wsiadła wówczas kobieta kanar, kasowniki były zablokowane, więc czekałam jak je odblokują, nagle kobieta kanar bezczelnie do mnie żebym pokazała skasowany bilet, odpowiedziałam, że wsiadałam przecież z nimi do autobusu, a ona mówi że kłamię. Bezczelność kanara, tak kobiety są chamskie, i z przykrością to piszę, choć sama jestem kobieta. Brak im solidarności kobieta kobiecie. Miała przy tym zadowolona minę, bo myślała, że złapała gapowicza i pewnie zarobi na nim. Innym razem jadę autobusem, a tu wsiedli kanary, pokazałam bilet, wysiedli i na następnym przystanku wsiadły kolejne kanary. Szok, powiedziałam, że chyba nie maja nic do roboty, tylko szukają na siłę kogoś, żeby go okraść, tak okraść, bilety drogie jak na ta wioskę Rzeszów, smog, że nie można okna otworzyć, a tu kanary chodzą jak opętane po autobusach. Beznadziejna praca, dostała bo się sama pchała do takiej pracy. Nie żal mi kanarów. Człowiek się tylko stresuje w autobusie nawet gdy ma bilet, i to drogi bilet za przejazd. BILETY NA AUTOBUS POWINNY BYĆ ZA ZERO ZŁOTYCH, no ale kto by utrzymał ta bandę nierobów.

#13 ~loli~

~loli~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 15:39:33

Pamiętam, jak wsiadłam do autobusu razem z kanarami, tymi samymi drzwiami co ja wsiadła wówczas kobieta kanar, kasowniki były zablokowane, więc czekałam jak je odblokują, nagle kobieta kanar bezczelnie do mnie żebym pokazała skasowany bilet, odpowiedziałam, że wsiadałam przecież z nimi do autobusu, a ona mówi że kłamię. Bezczelność kanara, tak kobiety są chamskie, i z przykrością to piszę, choć sama jestem kobieta. Brak im solidarności kobieta kobiecie. Miała przy tym zadowolona minę, bo myślała, że złapała gapowicza i pewnie zarobi na nim. Innym razem jadę autobusem, a tu wsiedli kanary, pokazałam bilet, wysiedli i na następnym przystanku wsiadły kolejne kanary. Szok, powiedziałam, że chyba nie maja nic do roboty, tylko szukają na siłę kogoś, żeby go okraść, tak okraść, bilety drogie jak na ta wioskę Rzeszów, smog, że nie można okna otworzyć, a tu kanary chodzą jak opętane po autobusach. Beznadziejna praca, dostała bo się sama pchała do takiej pracy. Nie żal mi kanarów. Człowiek się tylko stresuje w autobusie nawet gdy ma bilet, i to drogi bilet za przejazd. BILETY NA AUTOBUS POWINNY BYĆ ZA ZERO ZŁOTYCH, no ale kto by utrzymał ta bandę nierobów.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 16:14:16

Ja miałem to samo z kanarem moherem, babka też chciała dokonać wymuszenia ale pasażerowie powiedzieli jak było. Powiedziała że jeszcze mnie dopadnie. Niewyksztalcone wiesniaki które myślą że mają władze.

#15 ~DOROTA~

~DOROTA~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 17:02:52

jest taka jedna kobieta młoda ok 30lat chamska jak cos chodzi w czapce z daszkiem i ma czarne włosy spiete w kucyk mało ze chamska to wulgarna wiec nie ma sie co dziwic

#16 ~kulka~

~kulka~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 17:32:48

jest taka jedna kobieta młoda ok 30lat chamska jak cos chodzi w czapce z daszkiem i ma czarne włosy spiete w kucyk mało ze chamska to wulgarna wiec nie ma sie co dziwic

A, wiem która, chamstwo wyryte na twarzy

#17 ~xxxx~

~xxxx~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 18:27:03

Wkoncu wychaczyla w turban

#18 ~Obserwator~

~Obserwator~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 18:31:32

To zaczyna robić się plaga.przejezdzajace autobusy na czerwonym świetle zwłaszcza na Rejtana prezes Filip powinien coś z tym zrobić zanim nie dojdzie do tragedii

Nie przejezdzaja na czerwonym świetle, proszę użyć wyobraźni.

#19 ~Nova~

~Nova~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 18:40:41

Powinni się zająć tymi kontrolerami... A nie skupiać się tylko na kierowcach, bo to nie oni są głównym problemem ztm. Tylko kontrolerzy właśnie. Sa opryskliwi, chamscy... Wystawiają mandaty czy trzeba czy nie. Potrafią wystawić mandat obcokrajowcowi, bo nie zrozumiał jak ma skasować bilet i stwierdzili ze to jego problem, ze nie ma żadnych instrukcji po angielsku. Dramat... Kiedyś miałam konfrontacje z pania kontrolerka i jej przełożonym. Żałosni byli obydwoje, jeszcze zawolali sobie zastępce tego niby kierownika i w trójkę udowadniali mi, że jestem złodziejem i oszukalam ztm na 20 groszy :) gdyby się zachowywali jak normalni ludzie, a nie leczyliby swoich kompleksów kosztem innych to nie byłoby takich sytuacji. Coś za coś.

#20 ~NORMALNY~

~NORMALNY~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 18:52:54

Kontrolerzy mpk z Rzeszowa w momencie zatrzymania pojazdu na zatoczce przystankowej blokują/tarasują wyjscie z pojazdu (stojąc na zewnątrz na przystanku) na wysokości środkowych (najczęściej) drzwi.
Czy jest to zgodne z prawem? Nie wiem, ale ludzie się spieszą (np. na przesiadkę) a są szarpani, chwytani za ubranie, zastępuje się im drogę. Wszystko odbywa się poza autobusem z żądaniem okazania biletu.
Czy to ma sens, szarpanie się z ludźmi na ulicy? Według mnie te kontrole powinny odbywać się wyłącznie w pojeździe w trakcie jazdy, tak jak w innych miastach, np. Warszawie.

po 1) poczytaj sobie regulamin gdzie odbywa się kontrola
po 2) jesteś w Rzeszowie a nie w Warszawie, każde miasto ma swój regulamin świadczenia usług przewozowych

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych