Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Brzuch jak balon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Jowita~

~Jowita~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 17:24:32

Ja również stosuję czopki eva qu. Mam przewlekłe zaparcia a te czopki jako jedyne sobie z nimi radzą. Dobrze też popracować nad dietą i stylem życia, bo na pewno zmniejsza to częstotliwość zaparć :)

i co po jakim czasie od aplikacji działają te czopki?

#62 ~Judyta~

~Judyta~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 23:17:45

mnie ginek ostatnio też powiedział o tych czopkach i jak tylko zaparcie będzie trwało dłużej niż 3-4 dni to mam ich użyć bez wahania :) to jego słowa

#63 ~Kinka~

~Kinka~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 21:06:08

Ja również stosuję czopki eva qu. Mam przewlekłe zaparcia a te czopki jako jedyne sobie z nimi radzą. Dobrze też popracować nad dietą i stylem życia, bo na pewno zmniejsza to częstotliwość zaparć :)

Te czopki już nie raz uratowały mi życie, odkąd jestem w ciązy. Są bezpieczne i działają w ciągu 15 minut

#64 Lilianna

Lilianna

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 31 grudzień 2018 - 10:13:59

Mi się wydaje że takie długotrwałe problemy ze wzdęciami to może być albo coś poważniejszego albo zła dieta. Albo za mało błonnika i wtedy trzeba wprowadzić pełnoziarniste płatki/otręby/suszone owoce, albo za dużo i stąd ten efekt.

#65 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 19:29:21

warto mieć otwarty umysł :D czasem faktycznie coś co się przeczyta w necie daje potem do myślenia i się to wypróbuje. ja tam miałam z czopkami i herbatkami ziołowymi

#66 ~Elza~

~Elza~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 21:33:12

Ja to jak tylko coś mi jest to od razu czytam na necie... niepotrzebnie, bo często się nakręcam. Ale akurat o czopkach to dobrze przeczytałam, bo mi na zaparcia w czasie karmienia piersią pomogły.

#67 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 11:00:44

ja też je znam i bardzo je sobie chwalę. co prawda bardzo rzadko z nich korzystam, ale mam je pod ręką w domu i to zawsze da mi komfort w kryzysowej sytuacji.

#68 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 17:26:24

Ja się wypróżniam 10-15 minut po włożeniu czopka.

#69 ~Were~

~Were~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 21:58:20

O, szybko! Spróbuję! Czytam te fora, próbowałam już miliona herbatek i czopków i nic specjalnie szybko ulgi nie przynosiło, może te pomogą...

#70 ~matkawiartka~

~matkawiartka~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 19:34:48

ojj tymi czopkami nieraz się ratowałam :)szczególnie w ciąży, jak zaparcia były nie do wytrzymania i bardzo się stresowałam , że coś się może stać maluszkowi. w sumie tak jak mówicie, po  10 minutach było wypróżnienie, więc komfort , że można zaplanować, a nie że niewiadomo, kiedy to się stanie 

#71 Paulina111

Paulina111

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 18:21:22

W ciąży i podczas karmienia to tylko czopki są bezpieczne, raczej nie wskazane są środki przeczyszczające.

#72 bestmed90

bestmed90

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 05 wrzesień 2019 - 12:35:26

Proponuje zmniejszyć spożycie błonnika i nabiału, jesć wiecej warzyw i troche sie ruszac

#73 dagmarosa

dagmarosa

Nowy

• Pip
  • 11 postów

Napisano 29 październik 2019 - 00:11:28

w podbramkowych sytuacjach ratuję się ulgasimem. Ma w składzie symekton który rozbija pęcherzyki powietrza i ekspresowo łagodzi wzdęcia. Kiedys kupowałam inny środek al jak zobaczylam że ulgasim ma praktycznie taki sam sklad, a można brać mniej tabletek i jest tańszy to traz kupuję tyulko to

#74 Paulina111

Paulina111

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 29 październik 2019 - 14:18:23

U mnie te czopki to po chwili działają jak należy, mam też w apteczce czopki dla dzieci, bo mój maluszek czasem też miewa problemy, szczególnie jak wprowadzam nowe pokarmy i niestety pojawia się nietolerancja pokarmowa, której objawem są długie zaparcia.

#75 karol3212

karol3212

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 07 listopad 2019 - 13:56:20

Ja dopiero poradziłem sobie z zaparciami, kiedy zmieniłem nawyki żywieniowe i zacząłem uprawiać jeszcze więcej sportu.

#76 Awis

Awis

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 52 minut temu

Witam serdecznie
Chciałabym się podzielić moją historią.
Od bardzo dłuższego czasu walczyłam z nadwagą (po ciąży) oraz wielkim nabrzmiałym brzuchem.
Od półtora miesiąca tylko stosuję suplementy diety, który został mi polecony i jestem mega zadowolona .W końcu znalazłam coś co mi pomogło na wzdęcia i wagę.Bez żadnej siłowni diety pudełkowej.Jestem szczęśliwa przez półtora miesiąca straciłam 3 kg. Chcialam się z wami tym podzielić, że są wielkie szanse ale też trzeba chcieć walczyć

#77 Awis

Awis

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 48 minut temu

Mi się wydaje że takie długotrwałe problemy ze wzdęciami to może być albo coś poważniejszego albo zła dieta. Albo za mało błonnika i wtedy trzeba wprowadzić pełnoziarniste płatki/otręby/suszone owoce, albo za dużo i stąd ten efekt.

Witam serdecznie
Chciałabym się podzielić moją historią.
Od bardzo dłuższego czasu walczyłam z nadwagą (po ciąży) oraz wielkim nabrzmiałym brzuchem.
Od półtora miesiąca tylko stosuję suplementy diety, który został mi polecony i jestem mega zadowolona .W końcu znalazłam coś co mi pomogło na wzdęcia i wagę.Bez żadnej siłowni diety pudełkowej.Jestem szczęśliwa przez półtora miesiąca straciłam 3 kg. Chcialam się z wami tym podzielić, że są wielkie szanse ale też trzeba chcieć walczyć

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych