Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Burmistrz miasta Radymno

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4549 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~gość~

~~gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2010 - 14:36:46

Co o nim myślicie ?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2010 - 20:39:57

Jako mieszkanic oś. Jagiełły uważam, że nie powinien pozwolić na budowę otaczarni asfaltu tak blisko bloków mieszkalnych.

#3 ~menu47~

~menu47~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2010 - 22:15:23

Temu Panu trzeba podziękować. 8 lat jego rządzenia szkodzi miastu.100% arogancji 0% intwligencji. Niech wróci do tego co potrafi robić bo zarządzać miastem napewno nie potrafi.

#4 ~kropek~

~kropek~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 00:39:40

Dziwi mnie fakt, ze pan burmistrz jest zadowolony ze swojej pracy. Co takiego zrobił przez ostatnie lata? Wybudował parking, który bardziej pasuje pod supermarket a nie do centrum miasta. Park w rynku to tylko zbiorowisko meneli, nawet trawa nie chce tam rosnąć zielona. ZEK ? Mam wrażenie, że z roku na rok jest coraz bardziej zaniedbany. Wystarczy wybrać się do Radawy, żeby zobaczyć jak wygląda prawdziwa plaża. A wybudowanie orlika to żaden sukces ponieważ większość gmin takowe posiada.

#5 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 20:03:28

[quote name='kropek' date='31.01.2010, 00:39:40' post='145941']
Dziwi mnie fakt, ze pan burmistrz jest zadowolony ze swojej pracy. Co takiego zrobił przez ostatnie lata? Wybudował parking, który bardziej pasuje pod supermarket a nie do centrum miasta. Park w rynku to tylko zbiorowisko meneli, nawet trawa nie chce tam rosnąć zielona. ZEK ? Mam wrażenie, że z roku na rok jest coraz bardziej zaniedbany. Wystarczy wybrać się do Radawy, żeby zobaczyć jak wygląda prawdziwa plaża. A wybudowanie orlika to żaden sukces ponieważ większość gmin takowe posiada.
[/quote
Burmistrza jest zadowolony sam z siebie, podobnie radni, zwłaszcza Pan Pawlik, który zamiast uczyć w szkole uprawia politykę w urzędzie. Najwyższy czas pomyśleć o przyszłości naszego miasteczka, może mieszkają u nas ludzie, którzy są zdolni zadbać o lepsze warunki życia w naszym miasteczku. Nie znam wszystkich radnych ale wydaje mi się, że są to ciągle ci sami ludzie. Może oni powinni dać szanse innym. Radni zróbcie sobie przerwę. Wypoczniejcie po "ciężkiej pracy społecznej". Zwłaszcza radni będący nauczycielami, czy to jest w porządku, że w czasie kiedy powinnście uczyć nasze dzieci dorabacie dietami w urządzie a wasi koledzy łapią w tym czasie za was zastępstwa w szkole. Jak radni będący pracownikami burmistrza (nauczyciele, pracownicy gospodarki komunalnej) mogą kontrolować burmistrza skoro on zapewnia pieniądze na ich wynagrodzenia.

#6 ~radymianin~

~radymianin~
  • Goście

Napisano 02 luty 2010 - 08:51:02

Do sukcesów Pana Burmistrza należy również zaliczyć wyprzedawanie majątku miasta. Ostatnio burmistrz wyzbył się Lecznicy Zwierząt (działka ponad 32 ary + budynki) za kolosalną kwotę 180000 zł. (wartość zbliżona do wartości mieszkania na Osiedlu) Na koniec kadencji aktywność pana burmistrza w wyzbywaniu się majątku miasta znacznie się zwiększyła. Szkoda tylko że taką aktywnością nie wykazuje się w pozyskiwaniu środków unijnych. Na tej płaszczyźnie osiągnął wynik - 0 (słownie: zero). Ale argumentacja burmistrza jest taka, że to nie jego winna tylko tych co przyznają te środki. A projektów złożył ogromną liczbę bo aż 1 (słownie: jeden). Za to zaciąganie kredytów idzie burmistrzowi zdecydowanie lepiej. Ma ich już kilka milionów zł. Do czego może doprowadzić wyzbywanie się majątku plus zaciąganie kredytów każdy chyba wie, z wyjątkiem BURMISTRZA MIATA RADYMNO WIESŁAWA PIROŻKA. GRATULUJĘ PANU BURMISTRZOWI GOSPODARNOŚCI.

#7 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 17:53:48

Pan Pirożek złym burmistrzem jest i koniec kropka! Wystarczy spojrzeć na wyniki plebiscytu. Jako jeden z trzech samorządowców ma wynik na NIE. To chyba pokazuje, że nie powinien ubiegać się o ponowny wybór. Niech odejdzie i pozwoli miastu na rozwój, by żyło sie lepiej. Wszystkim :)

#8 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2010 - 14:12:26

Widze, ze watek umarl i dziwie sie bo o naszych wladzach mozna mowic bez konca i niestety nie za dobrze. Ja osobiscie mam dosc pana burmistrza i calej rady miasta. Co przez ostanie lata sie zmienilo w naszym miescie? Ostatnio pan Pirożek chwalil sie w gazecie, ze powstaja u nas 3 zajazdy. Hmmm jakos nie widze w tym udzialu miasta. Po prostu nasze miasto znajduje sie na atrakcyjnej trasie i dlatego przyciaga takie inwestycje. Przez ostatnie lata nie zrobiono nic by miasto stalo sie bardziej atrakcyjne. Zek? Od lat nic sie tam nie zmienia. Rok temu pobierana byla oplata za parking na ktorym nawet nie skoszono trawy. Centrum miasta przez ostatnie lata odstraszalo. W parku siedzia jedynie mendy, ktore sacza tanie wino, nawet trawa tam nie chce byc zielona. Wybudowano orlika, chwalac sie, ze to sukces miasta chociaz tak naprawde to nie prawda. Porazka jest natomiast to jakie zasady na tym orliku panuja. Wydaje mi sie, ze latwiej jest dostac sie na audiencje do papieza niz na bosiko. Kanalizacja, szkoda gadac.
Oprocz tego pan burmistrz ma o sobie bardzo wysokie mniemanie. No i teraz przez wyborami widac jak rozkopal miasto i pokazuje jaki jest swietny bo remontuje chodnik. Mam nadzieje, ze w tym roku ludzie pojda po rozum do glowy i wybiora kogos innego. Tylko kogo, bo nie widze nowych kandydatow?

#9 ~mala19~

~mala19~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2010 - 23:29:18

Mysle, ze to jest miejsce w ktorym moge sie podzielic z wrazen bo dzisiejszej wizycie na zeku. Jestem z jaroslawia ale od lat przyjezdzalam na zek bo bardzo mi sie podobalo. Juz rok temu nie bylo rewelacji ale to co zobaczylam dzisiaj zszokowalo mnie. Woda jest strasznie brudna i co tu duzo mowic, smierdzi. Plaza tez nie zacheca do tego by na niej przebywac. Jednym slowem porazka. Nie wiem kto jest za to odpowiedzialny ale uwazam ze to powinno inaczej wygladac. Najgorsze jest to, ze maja czelnosc pobierac oplaty parkingowe. Za co?? Wole jechac do radawy i tam spedzac upalne dni.

#10 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2010 - 09:26:19

Mysle, ze to jest miejsce w ktorym moge sie podzielic z wrazen bo dzisiejszej wizycie na zeku. Jestem z jaroslawia ale od lat przyjezdzalam na zek bo bardzo mi sie podobalo. Juz rok temu nie bylo rewelacji ale to co zobaczylam dzisiaj zszokowalo mnie. Woda jest strasznie brudna i co tu duzo mowic, smierdzi. Plaza tez nie zacheca do tego by na niej przebywac. Jednym slowem porazka. Nie wiem kto jest za to odpowiedzialny ale uwazam ze to powinno inaczej wygladac. Najgorsze jest to, ze maja czelnosc pobierac oplaty parkingowe. Za co?? Wole jechac do radawy i tam spedzac upalne dni.

do tego bajorka do radawy? tam niby jest wg Ciebie dobrze? hmmm...bez komentrza

#11 ~~gosc~~

~~gosc~~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2010 - 22:30:55

do tego bajorka do radawy? tam niby jest wg Ciebie dobrze? hmmm...bez komentrza

Tak sie sklada, ze to bajorko ma znakomitą plażę. Pewnie byłeś tam dawno temu, kiedy nie wygladalo to ciekawie, ale teraz dla mnie i wielu innych jest to najlepsza plaża w okolicy. Jeśli nazywasz Radawe bajorkiem to Zek jest wielkim bagnem z roku na rok coraz gorszym. Ale tak to jest gdy władza nie ma chęci i nie potrafi zadbać o jedyną atrakcje w tym miescie.

#12 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 12:05:06

Tak sie sklada, ze to bajorko ma znakomitą plażę. Pewnie byłeś tam dawno temu, kiedy nie wygladalo to ciekawie, ale teraz dla mnie i wielu innych jest to najlepsza plaża w okolicy. Jeśli nazywasz Radawe bajorkiem to Zek jest wielkim bagnem z roku na rok coraz gorszym. Ale tak to jest gdy władza nie ma chęci i nie potrafi zadbać o jedyną atrakcje w tym miescie.

zaraz tam władza...a Ty co robisz? dlczego śmiecisz? bo kazdy tak robi? Yu nie musisz tak robić...ba..nawet więcej, może zrób cos dla dobra ogółu bezinteresownie?

#13 ~D843B8~

~D843B8~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 16:26:15

Niie wykosze na plazy trawy, nie sprawie, ze woda bedzie czysta i nie zapewnie odpowiedzniej infrastruktury. Takie rzeczy robi włascie Miasto. W tym roku podobnie jak w poprzednich nie zrobiono nic by polepszyc to kapielisko. Ludzie smieca to prawda ale to nie jest najwiekszy problem.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2010 - 14:59:10

A może by tak zacząć od tego parku w rynku. Moze lepiej zamiast tych drzewek zrobić porzadny rynek. Wyłozyć kostką ładnie oświetlić dodać jakąś fontannę. Niech to jakoś w koncu wyglada. Centrum Radymna po prostu odstrasza. Inne małe miasta chociaż te rynki mają zadbane a Radymno jakieś zagajniki.

#15 ~gość 12~

~gość 12~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 13:43:00

Chcę stanąć w obronie Pana Pawlika, któremu chyba nigdy nie zdarzyło się nie być w szkole z powodu sesji Rady Miasta.A jeśli nawet, to bardzo rzadko. Nie przypominam sobie, a chodziłam do liceum przez trzy lata. Nikt nie zastępował Go podczas lekcji w LO. Nauczycielem jest wymagającym - i to zarówno od siebie, jak i od uczniów.
Pozdrawiam:)

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2010 - 14:07:49

No a co Pan Pawlik zrobił jako radny? Co zrobiła cała rada podczas ostatniej kadencji? NIC!!! Teraz dzięki Unii jest wiele możliwości rozwoju miasta. Padają tu głosy, że rynek jest zaniedbany, że Zek nie jest taki jak kiedyś. W dzisiejszych czasach wszystko można zmodernizować za pieniądze UE ale brakuje chęci Pana Burmistrza i jego radnych. Dlatego nadszedł czas by im podziękować i wybrać nowe władze!

#17 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 20:44:19

Co do wyborów gospodarza miasta... To fakt, że za każdym razem gdy zbliżają się wybory samorządowe startuja Ci sami ludzie: Pirożek, Petynia, Piziurny- o, jaki zbieg okoliczności wszyscy na "P" hmm, Pierdoły, ooo tak. No ale ludzie gadaja i gadają ale nie maja wyboru tak naprawde żadnego. A jesli ktos młody by chciał kandydowac to i tak ciężko mu będzie przekonać do siebie starszy elektorat bo oni stwierdzą że go nie znają, że co on może, a kim on jest itd. i tak koło się zamyka. Poczekajmy do następnej kadencji, bo jest ktos kto ma potencjał ale wiek mu nie pozwala jak narazie..

#18 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 23:52:50

Ciekawe kto z młodych ma potencjał i nie może sie wybić? Tu nie chodzi o wiek ale o chęci zrobienia czegoś w Tym mieście.

#19 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2010 - 00:28:16

Ciekawe kto z młodych ma potencjał i nie może sie wybić? Tu nie chodzi o wiek ale o chęci zrobienia czegoś w Tym mieście.

ja, o ile nie rozmyslę sie do następnych wyborów. ordynacja wyborcza narazie mi nie pozwala.

#20 ~obywatel Kane~

~obywatel Kane~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 14:02:20

Takim młodym osobom radzę najpierw spróbować sił jako radny. Do rządzenia miastem nie wystarcza same chęci. Trzeba mieć doświadczenie, wiedzieć jak zarządzać zasobami miasta i jakie taki urząd daje możliwości. Dlatego na burmistrza powinno wybrać się kogoś kto już pracował na podobnym stanowisku i zdobył potrzebne umiejętności.

najlepiej jak jeszcze ma przeszłośc z PZPR. To pomaga w rządzeniu, bo pozostały układy, układziki i znajomości.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych