Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Burmistrz miasta Radymno

2681 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~radymniak~

~radymniak~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2010 - 19:11:01

No to kurde zmotywujmy się wszyscy i idźmy 21 listopada do wyborów. Chce zobaczyć mine klechy gdy dowie się, że mieszkańcy nie posłuchali jego rozkazu. Marzy mi się jeszcze uroczyste wywiezienie Pirożka na taczkach, które już zakupiłem :)
VOTE OR DIE

#102 ~romek~

~romek~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2010 - 19:42:53

na to czekam"radymianin" zrobny akcje,zrobmy cos dla Radymna ,skrzyknijmy sie razem jeszcze jest troche czasu!!! badzmy na forum ,wybierzmy swojego,dogadajmy sie wreszcie

#103 ~radymniak~

~radymniak~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2010 - 19:46:56

JEstem ZA!!! ktoś jeszcze chetny?

#104 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2010 - 19:50:44

BEDZIE NAS WIELU WIERZE W TO PODAJCIE CZY PIZIURNY CZY PETYNIA ZROBMY MAŁA SONDE JESTESMY RAZEM GLOSUJEMY MUSIMY SKONCZYC Z PIROZKIEM DZIAŁAJMY !!!!!!!!!!! RADYMNO RAZEM

#105 ~kreciproch~

~kreciproch~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2010 - 19:53:23

ja za Piziurnym,on chyba najlepszym kandydatem nie bedzie nam obcy klecha rozkazywał

#106 ~lolo~

~lolo~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2010 - 20:02:50

ciesze sie ze cos sie robi Pirozek blednie DAWAJCIE TYPY

#107 ~biskup~

~biskup~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2010 - 20:04:13

W nawiazaniu do posta wielkopolanina odnosnie nieokreslenia przez Pana Wieslawa Pirozka stanowiska na jakie kandyduje mysle ze po niedzielnym wystapieniu ksiezy w kosciele nie powinno budzic watpliwosci, ze jest kandydatem do Rady Parafialnej.

#108 ~tomcio~

~tomcio~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2010 - 22:36:28

Ok ja również jestem ZA!!! Chcę aby NASZE miasteczko było rządzone przez KOMPETENTNEGO BURMISTRZA a nie OBCEGO PROBOSZCZA!!!
Co do kandydatów to ja oddam swój głos na pana Piziurnego, ponieważ jest najlepszym kandydatem oraz co najważniejsze posiada już doświadczenie!

A co do Akcji ANTYPIROŻKOWEJ to co robimy?? Jakieś plakaciki czy inny sposób?

#109 ~Qaz~

~Qaz~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 08:11:20

tak szybciutko , w urzedzie miasta strach i panika. Wiesław chodzi i podgląda kto siedzi na forum . atmosfera gęstnieje, szef stał się podejrzliwy i nieufny jeszcze bardziej niż był do tej pory.to nam nic dobrego nie wróży

#110 ~radymniak~

~radymniak~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 09:29:53

To nie dajcie sie zlamac. Za przegadanie forum czy popieranie innego kandydata Wieslaw nie moze wam nic zrobic, a jak zacznie straszyc to piszemy skarge do komisarza wyborczego i po problemie. Za 19 dni wybierzmy dobro Radymna i pozegnajmy tego pana.
Co robimy zeby przekonac innych?

#111 ~cwaniakom mówimy nie~

~cwaniakom mówimy nie~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 09:43:32

To nie dajcie sie zlamac. Za przegadanie forum czy popieranie innego kandydata Wieslaw nie moze wam nic zrobic, a jak zacznie straszyc to piszemy skarge do komisarza wyborczego i po problemie. Za 19 dni wybierzmy dobro Radymna i pozegnajmy tego pana.
Co robimy zeby przekonac innych?

zwolennicy Pirożka nie zmanipulują tego forum i wyborców , jeżeli chcesz "radymiak" to wybieraj to swoje DOBRO RADYMNA sam dla siebie bądż sobie podobnym , inteligentni wiedzą który komitet i jakiegho kandydata popierać . Zadajcie sobie pytania dla kogo to jest dobro ? Dla burmistrza, kilku radnych i ich rodzin i najbliższych znajomych - to jest to wasze dobro !!! To co Radymiak będziemy wyliczać?

#112 ~radymniak~

~radymniak~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 09:50:34

nie wiem o co ci chodzi kolego bo ja NIE POPIERAM PIROZKA, NIE JESTEM JEGO ZWOLENNIKIEM!!! i podobnie jak wiekszosc ludzi na tym forum chce zrobic wszystko BY TEN PAN NIGDY WIECEJ NIE ZASIADL W FOTELU BURMISTRZA!

#113 ~cwaniakom mówimy nie~

~cwaniakom mówimy nie~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 09:55:17

nie wiem o co ci chodzi kolego bo ja NIE POPIERAM PIROZKA, NIE JESTEM JEGO ZWOLENNIKIEM!!! i podobnie jak wiekszosc ludzi na tym forum chce zrobic wszystko BY TEN PAN NIGDY WIECEJ NIE ZASIADL W FOTELU BURMISTRZA!

to czytaj banery wyborcze ze zrozumieniem a na forum oceniaj burmistrza miasta radymno za dokonania

#114 ~radymniak~

~radymniak~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 10:00:09

Problemem jest brak dokonan obecnego burmistrza. A co do baneru to nawet nie potrafil zrobic go zgodnie z obowiazujaca ordynacja wyborcza. Juz to pokazuje brak widzy i doswiadczenia Pirozka.

#115 ~misia~

~misia~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 10:21:35

Piziurny juz był i na ile sie przyczynił do tego ze nastapił podział na gmine i miasto i to dzieki niemu m.in mamy to co mamy w Radymnie bryndza kompletna a teraz dodac b niewiele mogacego Pirozka, który nie jest w stanie załatwic konkretnej kasy unijnej i dalej mamy to co mamy, ale z trójki Pirozek ,Petynia ,Piziurny chyba ten trzeci mimo wszystko najlepszy

Masz złe informacje to nie Piziurny przyczynił sie do podziału gminy i miasta Radymna. Piziurny był I burmistrzem miasta Radymno.
A kto przyczynił się do tego podziału to trzeba zasięgnąć informacji tego, kto sprawował ostatni funkcje Urzędu Miasta i Gminy Radymno !!!

#116 ~asterix~

~asterix~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 10:48:58

Wczoraj mialem okazje zapoznac sie z kwestionariuszem pana pirozka zamieszczonym w nowinach. Bardzo mnie rozbawił. Burmistrz pytany o swoja najwieksza porazke uznaje BRAK pozyskania srodkow z UE po czy ma koncu kwestionariusza wystawil sobie ocene 6 w rubryce pozyskiwanie funduszy z UE!!

#117 ~conan~

~conan~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 11:19:09

tak szybciutko , w urzedzie miasta strach i panika. Wiesław chodzi i podgląda kto siedzi na forum . atmosfera gęstnieje, szef stał się podejrzliwy i nieufny jeszcze bardziej niż był do tej pory.to nam nic dobrego nie wróży

no pracownicy Urzędu Miasta powinni w godzinach pracy czym innym się zajmować. Rada dla nowego burmistrza, połowę niekompetentnego personelu miłującego kawę zmienić jak najszybciej, wniosku o dotację unijną chyba nikt nie potrafi stworzyć..

#118 ~radymianka~

~radymianka~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 11:21:36

Wczoraj mialem okazje zapoznac sie z kwestionariuszem pana pirozka zamieszczonym w nowinach. Bardzo mnie rozbawił. Burmistrz pytany o swoja najwieksza porazke uznaje BRAK pozyskania srodkow z UE po czy ma koncu kwestionariusza wystawil sobie ocene 6 w rubryce pozyskiwanie funduszy z UE!!

Burmistrz Pirożek po prostu nie czyta tekstu ze zrozumieniem więc te rozbieżności.
Na koniec swojego urzędowania chce wmówić ludziom co on zrobił dla mieszkańców Radymna. A co zrobił DUZE NIC.
Ksiądza proboszcza wlącza w swoją kampanie,ŻAŁOSNE. Parking miał powstać już dawno,chodniki teraz dopiero poprawia, droga do nowych garaży na osiedlu(jest ich kilka a miało być conajmniej kilkadziesiąt -a to dlatego że burmistrz na początku zaczął stawiać warunki :drogę sami mieszkańcy mieli sobie zrobić do garaży, burmistrz brał kasę od tych którzy mieli budować garaże a inni mieszkańcy na tych działkach pod zabudowę garaży sadzili sobie jeszcze ziemniaki i inne warzywa, słupy elektryczne też go nie obchodziły ludzie sami mieli sobie opłacić przesunięcie tych słupów) teraz nadrabia . A ta nowa buda która powstaje w centrum Radymna,a ten plac manewrowy w centrum miasta to kto wymyślił?BURMISTRZ PIROZEK
A co do funduszy UE to trzeba mieć głowę do napisania projektów albo ludzi którzy by to dobrze napisali, a jak sie nie ma głowy do tego ani ludzi odpowiednich to tak to wyglada.
Niech burmistrz idzie na urlop i da porządzić innym.

#119 ~lolowaty~

~lolowaty~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 11:25:00

Słuchajcie! Nic nie dzialamy samym pisaniem na formum. Demonstracja moze tylko wywolac niesmak dla naszego faworyta pana Pizurnego. Najlepszy sposob to mowic w naszym srodowisku (znajomi, praca) aby poszli do wyborow i przedstawic im nasze argumenty

#120 ~radymniak~

~radymniak~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 12:43:05

lolowaty ma racje, forum czyta malo osob. Trzeba mowic znajomym o obecnym panu burmistrzu, a oni niech przekazuja to dalej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych