Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Burmistrz Pruchnika będzie miał zastępcę :: zobacz komentowany artykuł

42 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Józef~

~Józef~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 07:49:43

Pan Szkoła wykonał gest wdzięczności za wsparcie go w wyborach,bo jest słaby i niekąpetentny nawet w wypisaniu wniosków o wsparcie finansowe z Unii Europejskiej.Radny Pan Kłopot tydzień przed wyborami na zebraniach soeckich
deklarował że on to najlepiej potrafi.Zobaczymy ile będą rządać za przyłączenie kanalizacji w Kramarzówce,Pruchniku
Widzę że burmistrz układa chodniczek na plebanie.A co my mieszkańcy na Bieszczaskiej jesteśmy gorsi

#22 ~Parafianin~

~Parafianin~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 09:53:09

Pan Szkoła wykonał gest wdzięczności za wsparcie go w wyborach,bo jest słaby i niekąpetentny nawet w wypisaniu wniosków o wsparcie finansowe z Unii Europejskiej.Radny Pan Kłopot tydzień przed wyborami na zebraniach soeckich
deklarował że on to najlepiej potrafi.Zobaczymy ile będą rządać za przyłączenie kanalizacji w Kramarzówce,Pruchniku
Widzę że burmistrz układa chodniczek na plebanie.A co my mieszkańcy na Bieszczaskiej jesteśmy gorsi

,,Józef" kompletnie nie masz pojęcia czyim kosztem jest budowany chodniczek na plebanię. Możesz sprawdzić faktury na plebanii. Nie ośmieszaj się swoją złośliwością.

#23 ~Bogusław~

~Bogusław~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 11:26:05

Żałosne co opozycja wypisuje.Widzę ludzie że WAM strasznie żal starej komuny co odeszła,bardzo was to boli,nie możecie się z tym pogodzić.A tak apropo do tekstu pana Józefa(smarkacza z Manhattanu synku zajmij się pracą a nie piszesz takie teksty bo jak powiem twojemu przełożonemu co piszesz to jutro już nie bedziesz pracował.Widze że nie masz pojecia wogóle o NICZYM.Odnośnie twojego byłego wójta.To z tego co pamiętam to tylko potrafił w przeciągu 4 lat pozawieszać dziadowskie tabliczki z ulicami.A tak poza tym to jednym słowem folklor.A po drugie nie czepiaj się kościoła i proboszcza bo gwarantuje Ci jedno nikt z kościołem nie wygrał i nie wygra............

#24 ~Lena~

~Lena~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 12:17:00

A ja w ogóle nie dziwię, że powołuje zastępcę. Musi mieć kogoś do współpracy. Poprzednik 4 lata temu zatrudnił 3 nowych "kierowników" to wtedy nie było głosów sprzeciwu. Poczekajmy, może za niedługo będzie redukcja innych.

PS Józef
O pisaniu wniosków się nie wypowiadaj, bo Ty nawet nie masz pojęcia o elementarnych zasadach gramatyki.

#25 ~ewelina~

~ewelina~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 12:48:01

Tu jest na ten temat ciekawy artykulik http://zycie.pl/info...arosaw&nr=2757

#26 ~ktos z pruchnika~

~ktos z pruchnika~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 16:06:55

A czego Nowiny nie napisaly tego tak jak Życie Podkarpackie, boja sie nowego burmistrza?

#27 ~inny ktos~

~inny ktos~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 16:08:24

A może są z PiS?:))

#28 ~-matias-~

~-matias-~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 21:04:49

że polityka jest brudna to już ześmy się przekonali, tylko po co z tymi brudami wkroczyła do Pruchnika

#29 ~aaaaaaaaaaaaa~

~aaaaaaaaaaaaa~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 21:42:58

Żałosne co opozycja wypisuje.Widzę ludzie że WAM strasznie żal starej komuny co odeszła,bardzo was to boli,nie możecie się z tym pogodzić.A tak apropo do tekstu pana Józefa(smarkacza z Manhattanu synku zajmij się pracą a nie piszesz takie teksty bo jak powiem twojemu przełożonemu co piszesz to jutro już nie bedziesz pracował.Widze że nie masz pojecia wogóle o NICZYM.Odnośnie twojego byłego wójta.To z tego co pamiętam to tylko potrafił w przeciągu 4 lat pozawieszać dziadowskie tabliczki z ulicami.A tak poza tym to jednym słowem folklor.A po drugie nie czepiaj się kościoła i proboszcza bo gwarantuje Ci jedno nikt z kościołem nie wygrał i nie wygra............

Całe to miasto Pruchnik jest jednym wielkim FOLKLOREM.
PS. Spokojnie panie Bogusław bo zaraz nam tutaj do rękoczynów dojdzie...

#30 ~jbj~

~jbj~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 22:02:42

Ludzie pokażcie co zrobił pan G. Punkt po punkcie bo ja nie widzę jego dokonań o których tak się pisze. Ja nie jestem z Jodłówki i nie podoba mi się fakt iż sanktuarium dostało jako jedyne pół miliona złotych.

#31 ~widzący~

~widzący~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 21:59:52

Ludzie pokażcie co zrobił pan G. Punkt po punkcie bo ja nie widzę jego dokonań o których tak się pisze. Ja nie jestem z Jodłówki i nie podoba mi się fakt iż sanktuarium dostało jako jedyne pół miliona złotych.

Otwórz szeroko oczy, przejdź sie po gminie, popytaj ludzi to ci powiedzą, a może i co nieco(?) pokażą jak żeś taki ciekawy. Po co mieszasz w to wszystko SANKTUARIUM to już zupełnie nie rozumię, chyba że masz pomrocznośc jasną albo ograniczony horyzont.

#32 ~życzliwy~

~życzliwy~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2011 - 11:22:27

Co nie którym to już się w głowach całkiem pomieszało...
Po pierwsze kościół w Pruchniku też dostał pół miliona złotych
Po drugie - to te pieniądze nie były z gminy tylko z unii
Po trzecie to każda miejscowość mogła załatwić sobie takie fundusze tylko co nie którym się nie chciało lub maja za mało oleju w głowach żeby się o coś takiego postarać
A po czwarte to za dużo jest już tych nierobów w gminie którzy w godzinach pracy chodzą po Pruchniku i załatwiają swoje prywatne sprawy i nie potrzeba kolejnego do kolekcji ( mowa oczywiście o szanownym panie K.)

#33 ~pepa~

~pepa~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2011 - 20:17:13

A pamiętacie koledzy biuletyn pana G. jak zobaczyłem w nim inwestycje które to niby jemu zawdzięczamy to myślałem że nie wytrzymam ze śmiechu...jeszcze orlika wpisał hahahahaha

#34 ~zyczliwy~

~zyczliwy~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 09:32:20

Ten się śmieje kto się śmieje ostatni

#35 ~pepa~

~pepa~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 22:01:00

Ten się śmieje kto się śmieje ostatni

A co kolego zyczliwy żal że nowe przyszło.

#36 ~jato~

~jato~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 23:17:48

Noje,noje i podoje...hm nie dla wszystkich starczy...układzików wyżej ni ma pa

#37 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 22:16:14

A pamiętacie koledzy biuletyn pana G. jak zobaczyłem w nim inwestycje które to niby jemu zawdzięczamy to myślałem że nie wytrzymam ze śmiechu...jeszcze orlika wpisał hahahahaha

Człowieku, poczytaj trochę, zorientuj się komu zawdzięczamy m.in budowę orlika, pogotowie w Pruchniku, zdobyte duże pieniądze dla gminy na kanalizację, budowę nowego ośrodka zdrowia, odzyskanie praw miejskich, rozbudowę remizy w Pruchniku Górnym itp.
Jak na 4 lata jest to dużo, pamiętajmy o tym że porównujemy jedną kadencję do czterech kadencji teraźniejszego burmistrza.

#38 ~mieszczan~

~mieszczan~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 10:44:51

Pan Górski rozbudowywać zaczął Ośrodek Zdrowia w Pruchniku a Pan Szkoła ten Ośrodek Zdrowia sprzedaje Panu Ziemińskiemu bo mu niepotrzebny - ciekawym co jest jeszcze w kolejce do sprzedania. Ale za jakie pieniądze ten Ośrodek Zdrowia sprzedaje, to działka więcej warta ?

#39 ~angeste strant~

~angeste strant~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 12:18:44

Odnośnie śmiesznego ROMANA i innych mądrych w znaku zapytania z Manhattanu.
1)Po pierwsze primo ciemniaku" ani jeden podpunkt to nie jest zasługa pana Górskiego Jeżeli chodzi o prawa miejskie to ten proces trwał już kilka lat przed objęciem funkcji niejakiego wójta G.,a to co on zrobił to tylko formalność.
2)Po drugie primo:karetka pogotowia,pogotowie to zasługa pana starosty Tadeusza Chrzana i przewodniczącego powiatu STANISŁAWA Kłopota a że on potrafił sobie przypisywać wszystko to wszyscy wiedzą.
3)Po trzecie primo.Zobacz ciemniaku na listy "ranking gmin województwa podkarpackiego" na której pozycji nasz wójt Górski ulokował gminę.Jeśmy z inwestycjami na samym końcu,a bylismy kilka lat temu przynajmniej na bieżąco.
4)Po czwarte primo synku:dla mnie ten ośrodek zdrowia może i kupić Andrzej Lepper ważne jest żeby on był funkcjonalny,użyteczny i dostępny dla wszystkich oraz specjalistyczny pod względem lekarzy specjalistów,a tak
napewno będzie.

#40 ~pepa~

~pepa~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 21:01:56

Człowieku, poczytaj trochę, zorientuj się komu zawdzięczamy m.in budowę orlika, pogotowie w Pruchniku, zdobyte duże pieniądze dla gminy na kanalizację, budowę nowego ośrodka zdrowia, odzyskanie praw miejskich, rozbudowę remizy w Pruchniku Górnym itp.
Jak na 4 lata jest to dużo, pamiętajmy o tym że porównujemy jedną kadencję do czterech kadencji teraźniejszego burmistrza.

Nie mów mi co mam robić, bo ja już dawno to zrobiłem a tak ogólnie to pokaż mi te pieniądze na kanalizacje.A najlepiej zajrzyj na ranking gmin i nie pier*** rzeczy o których nie masz pojęcia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych