Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Burmistrz realizuje program


3563 odpowiedzi w tym temacie

#3561 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 13:49:08

Wszyscy znamy ciemną stronę duchowieństwa. Był tu w gminie taki jeden dewiant i psychopata, przegonili go z pod łańcuckiej wsi, to sobie używał przez całe lata osiemdziesiąte aż do przeniesienia religii do szkół.  W tych złotych czasach  otoczony immunitetem bezkarności przez żarliwe dewoty z rady parafialnej i innych "kółek różańcowych",  po przejściu na emeryturę dokończył żywota w zapomnieniu w słocińskim przytułku. Mówią, ze jako ambonowy kombatant w walce z ustrojem i SB był jednocześnie wiernym donosicielem.  Można rzec taki lokalny odpowiednik Jankowskiego. 

A burmistrz i jeż, no coż, pierwszy robi to co do niego należy,  tyle znaczy ile jego poparcie wśród ludu.  Jeżeii spadnie ponizej połowy to wystartuje do powiatu a jak się nie uda to wróci  do NFZ  albo nosić walizki za jakimś lokalnym posłem. "Jeż" jako dupowłaz i karierowicz, "załatwiacz" jakich wielu, będzie umiał odnaleźć nawet w każdej sytuacji. Tacy cieszą się największą popularnością i najgłośniej krzyczą na zebraniach.

Jednak sa ludzie madrzy ! Napisales swieta prawde !#3562 ~Jeż~

~Jeż~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 17:24:47

Ty i podobni do ciebie maja klapy na oczach,ze nie widzieli i nie widza rozwiazlosci "czarnych "? Ich nieslubnych dzieci,budowania swoim kochankom i dzieciom  domow itp! Nie widzisz tych palacow biskupich... a tu na kazaniu padaja slowa o ubustwie, dzielenia sie z innymi ziemskimi dobrami...,ale mamy robic to MY a nie oni "czarni " garnacy dobra ziemskie i inne na potege. Kapujesz jaka jest ta polska i nie tylko , rzeczywistosc klerowska ?

W Głogowie żaden kapłan nie ma nieślubnych dzieci. Proszę nie pisać oszczerstw, bo to jest karalne. Akurat szczęśliwie mamybardzo dobrych duszpasterzy. Serdecznie pozdrawiam Księdza Prałata Samela.#3563 ~Jeż~

~Jeż~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 17:27:54

 "Jeż" jako dupowłaz i karierowicz, "załatwiacz" jakich wielu, będzie umiał odnaleźć nawet w każdej sytuacji. Tacy cieszą się największą popularnością i najgłośniej krzyczą na zebraniach.

 

No to już jest szczyt szczytów. Chamstwo i buractwo w jednym oraz nieuczciwość, bo podszywać się pod Jeża jest zachowaniem niegodnym. Gdzie Ty człowieku masz rozum i godność człowieka?#3564 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 18:42:43

W Głogowie żaden kapłan nie ma nieślubnych dzieci. Proszę nie pisać oszczerstw, bo to jest karalne. Akurat szczęśliwie mamybardzo dobrych duszpasterzy. Serdecznie pozdrawiam Księdza Prałata Samela.

Na pewno nie chodzi tu o Glogow ale jest duzo wiadomosci na ten temat i jawnych i tzw. cichych,szeptanych .... wszyscy wiedza ale wstyd o tym mowic.

Dodaj odpowiedź  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych