Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Burmistrz realizuje program

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3642 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Roki~

~Roki~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 13:58:43

Widać ze nie którym skończyły sie układy , przyszło nowe i teraz wyrzywaja sie w necie . Co do glogovii czy uważacie ze tylko jeden klub zasługuje na pieniądze ? Ja mam pogląd ze jak ktoś chce sie bawić w piłkę nożna to niech wykłada swoją kasę a nie ciągnie z gminy. Jak można płacić tym grajkom po 1000zl w a klasie. Takie kluby jak Glogovia powinny przede wszystkim stawiać na rozwój dzieci i młodzieży. Małe kluby powinny na tym sie skupić , szkolenie młodzieży to podstawowa misja . Zaraz napiszecie ze są drużyny młodzieżowe , powiem tak
To co jest teraz to jest patalogia a nie treningi. Chlopak ktory ma 15 lat nie potrafi kopnac pilki ale obalic pryta to juz umie. Powinno to wyglądać tak szkolenie zaczynać sie wieku 7 lat od zabawy z piłka , powinien być trener który ma pojęcie o piłce i pracy z dziećmi tylko wtedy jest sens.

#22 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 14:10:14

Widać ze nie którym skończyły sie układy , przyszło nowe i teraz wyrzywaja sie w necie . Co do glogovii czy uważacie ze tylko jeden klub zasługuje na pieniądze ? Ja mam pogląd ze jak ktoś chce sie bawić w piłkę nożna to niech wykłada swoją kasę a nie ciągnie z gminy. Jak można płacić tym grajkom po 1000zl w a klasie. Takie kluby jak Glogovia powinny przede wszystkim stawiać na rozwój dzieci i młodzieży. Małe kluby powinny na tym sie skupić , szkolenie młodzieży to podstawowa misja . Zaraz napiszecie ze są drużyny młodzieżowe , powiem tak
To co jest teraz to jest patalogia a nie treningi. Chlopak ktory ma 15 lat nie potrafi kopnac pilki ale obalic pryta to juz umie. Powinno to wyglądać tak szkolenie zaczynać sie wieku 7 lat od zabawy z piłka , powinien być trener który ma pojęcie o piłce i pracy z dziećmi tylko wtedy jest sens.

No to mało wiesz.
Właśnie brak kasy spowodował rozwiązanie drużyn młodzieżowych w Głogovii oraz z ZS Głogów Młp.
Maciek Rusin który trenował najmłodszych to jest chyba człowiek z pojęciem o piłce???
No ale to przeszłość, nasz wspaniały burmistrz obciął kasę i nie będzie szkolenia młodzieży w Głogowie.
Natomiast inne kluby z gminy mają większe dofinansowanie, tylko po co ono w takiej wysokości np. na Hucisku?
Jedno jest pewne, sport w Budach nie zginie!!!!

#23 ~Roki~

~Roki~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 16:10:51

Brak kasy bo drużyna seniorów za darmo grać nie będzie. Z tego co wiem to w a klasie Glogovia miała najwyższy budżet ze wszystkich drużyn grających w jej grupie. Dla mnie poziom klasy okręgowej to nie zawodowstwo aby im płacić za to ze sobie zagraja w piłkę. Stawiać trzeba tak jak pisałem wyżej na dzieci. Dla mnie likwidacja drużyn młodzieży to strzał Glogovii w kolano. Bez napływu młody zdolnych nie będzie miał kto zachwile grać. Ważne pytanie jest czy lepiej likwidować druzyny młodzieżowe czy może lepiej ograniczyć wydatki na seniorów. Zastanawia mnie jaki sposób Glogovia bedIe grać kl 0. jak nie ma druzyny młodzieżowej ( wydaje mi sie ze jest wymóg ). Druga sprawa może ktoś napisze ile Glogovia dostała w tamtym roku na grę w a klasie a ile teraz dostała . Możecie tez wymienić inne kluby z gminny szczególnie budy ciekawe czy są takie dysproporcje jak pisales. Dla mnie czy Glogovia gra w piątej lidze czy w a klasie to nie wiele zmienia. Dla mnie jakby juniorzy grali 1 lidze juniorów z resovia ,stala, siarka, to wtedy było by coś.

Co do M Rusina nie mam obiekcji , bardziej chodzi o cały system druzyny młodzieżowe często są traktowane po macoszemu tak jest i tutaj.

Pozdowienia dla normalnych

#24 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 19:06:16

Brak kasy bo drużyna seniorów za darmo grać nie będzie. Z tego co wiem to w a klasie Glogovia miała najwyższy budżet ze wszystkich drużyn grających w jej grupie. Dla mnie poziom klasy okręgowej to nie zawodowstwo aby im płacić za to ze sobie zagraja w piłkę. Stawiać trzeba tak jak pisałem wyżej na dzieci. Dla mnie likwidacja drużyn młodzieży to strzał Glogovii w kolano. Bez napływu młody zdolnych nie będzie miał kto zachwile grać. Ważne pytanie jest czy lepiej likwidować druzyny młodzieżowe czy może lepiej ograniczyć wydatki na seniorów. Zastanawia mnie jaki sposób Glogovia bedIe grać kl 0. jak nie ma druzyny młodzieżowej ( wydaje mi sie ze jest wymóg ). Druga sprawa może ktoś napisze ile Glogovia dostała w tamtym roku na grę w a klasie a ile teraz dostała . Możecie tez wymienić inne kluby z gminny szczególnie budy ciekawe czy są takie dysproporcje jak pisales. Dla mnie czy Glogovia gra w piątej lidze czy w a klasie to nie wiele zmienia. Dla mnie jakby juniorzy grali 1 lidze juniorów z resovia ,stala, siarka, to wtedy było by coś.

Co do M Rusina nie mam obiekcji , bardziej chodzi o cały system druzyny młodzieżowe często są traktowane po macoszemu tak jest i tutaj.

Pozdowienia dla normalnych

No to się różnimy w ocenach. Dla mnie bardzo ważne jest żeby Głogovia grała jak najwyżej, mam nadzieję że okręgówka jest tylko przystankiem w drodze

#25 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 19:15:01

[quote name='ja' timestamp='1313777176' post='387643']
No to się różnimy w ocenach. Dla mnie bardzo ważne jest żeby Głogovia grała jak najwyżej, mam nadzieję że okręgówka jest tylko przystankiem w drodze do IV ligi, bo tam jest miejsce Głogovii.
Tak to już jest na świecie, że w "dużych" ośrodkach jest zapotrzebowanie na wyższy poziom sportowy i na ten cel powinny być przeznaczone większe pieniądze. Głogów powinien dać możliwość podnoszenia poziomu sportowego dla młodych ludzi, nie tylko z samego miasta ale również z okolicznych miejscowości, tak żeby zdolna młodzież mogła ogrywać się w jak najwyższych klasach rozgrywkowych, najpierw w drużynach młodzieżowych a później w seniorskich. Do tego niestety potrzeba po pierwsze współpracy pomiędzy prezesami poszczególnych klubów a po drugie kasy. Ale o tym to możemy sobie teraz pomarzyć...

#26 ~Roki~

~Roki~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 20:35:59

Ja staram sie myśleć przyszlosciowo nie chciałbym żeby awans do wyższej klasy był pochodną tylko dużej kasy. Przy jej braku można sie zatrzymać na samym dnie , większość piłkarzy nie identyfikuje sie z drużyna liczą tylko na zarobek , jak go nie ma nie ma tez zawodników. Nawet kluby z ekstraklasy np. Górnik Zabrze to zrozumiały i próbują grać swoją młodzieżą. Kończąc wątek , nie ma co płakać ze jest mniej kaski tylko szybko odnaleźć sie w tej rzeczywistości. No i czekamy na nowy sezon.

#27 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 21:34:03

[quote name='Roki' timestamp='1313782559' post='387693']
Ja staram sie myśleć przyszlosciowo nie chciałbym żeby awans do wyższej klasy był pochodną tylko dużej kasy. Przy jej braku można sie zatrzymać na samym dnie , większość piłkarzy nie identyfikuje sie z drużyna liczą tylko na zarobek , jak go nie ma nie ma tez zawodników. Nawet kluby z ekstraklasy np. Górnik Zabrze to zrozumiały i próbują grać swoją młodzieżą. Kończąc wątek , nie ma co płakać ze jest mniej kaski tylko szybko odnaleźć sie w tej rzeczywistości. No i czekamy na nowy sezon.

Większość klubów, nie tylko z Ekstraklasy gra armią zaciężną, takie fakty.
Brak kasy uderzył w szkolenie młodzieży i to jest konkret.
Damy rade, Głogovia ma 85 lat a kadencja burmistrza to tylko cztery...

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2011 - 22:40:32

jestes głupi ...bBaran. na wszystkim się znasz na mopsie, basenie , piłce. a najlepiej na wypiciu pół litra

#29 ~Roki~

~Roki~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 14:35:59

Widzę ze wyzywanie innych bardzo dobrze Ci wychodzi. Chociaż jak bym chciał to zrobiłbym to lepiej . Internetowym napinaczom mówimy nie. Szkoda ze nie potrafisz nic napisać o gminie , kolejny zakopleksiony malutki człowieczek. Tylko net ci został nikt inny nie chce już słuchać? Bez pozdrawien

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2011 - 20:32:05

przepraszam, ale diabli mnie biorą jak próbują jakieś kile bile czy inna hołota gwałtem zrobi z faceta, który był zaskoczony, że wygrał , wielgiego burmi szcza , a to co wypracował rokita przypisać temu bęcwałowi

Przepraszam, ale czy chodzi ci o tych diabłów z Cichej Woli? A to przepraszam,ale w jakiej pozycji cię biorą?

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2011 - 20:43:43

przepraszam, ale diabli mnie biorą jak próbują jakieś kile bile czy inna hołota gwałtem zrobi z faceta, który był zaskoczony, że wygrał , wielgiego burmi szcza , a to co wypracował rokita przypisać temu bęcwałowi

O Panie! Człowieku,kimkolwiek jesteś,ukończ najpierw podstawówkę,a potem próbuj coś napisać!

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2011 - 20:40:46

Widzę ze wyzywanie innych bardzo dobrze Ci wychodzi. Chociaż jak bym chciał to zrobiłbym to lepiej . Internetowym napinaczom mówimy nie. Szkoda ze nie potrafisz nic napisać o gminie , kolejny zakopleksiony malutki człowieczek. Tylko net ci został nikt inny nie chce już słuchać? Bez pozdrawien

wiesz gdzie ja mam budnianski sługusie twoje zasrane pozdrowienie; w d...e byłes g...o widziałes pijesz byle co i piszesz głupoty

#33 ~Roki~

~Roki~
  • Goście

Napisano 06 październik 2011 - 08:29:24

wiesz gdzie ja mam budnianski sługusie twoje zasrane pozdrowienie; w d...e byłes g...o widziałes pijesz byle co i piszesz głupoty

Tylko net Ci został heheheh

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2011 - 19:16:37

Tylko net Ci został heheheh

Skończyła się lewa kasa gminna to i neta mu niedługo odłączą heheheh

#35 ~wykształciuch~

~wykształciuch~
  • Goście

Napisano 14 luty 2012 - 22:08:39

Juz sam temat tego postu jest smieszny. "PROGRAM BURMISZCZA PROGRAMEM GŁOGOWIAN!" hehehhehe (pisownia nie przypadkowa)

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 13:17:40

jaki program, jaki realizuje ty wiesz o czym mówisz? program to zarobic przez 4 lata kasy, swoim znajomkom dac zarobic zostawic gmine zadłuzoną i zniszczoną, to jest jedyny program przydupastwa

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 13:48:55

jaki program, jaki realizuje ty wiesz o czym mówisz? program to zarobic przez 4 lata kasy, swoim znajomkom dac zarobic zostawic gmine zadłuzoną i zniszczoną, to jest jedyny program przydupastwa

Ty gamoniu i napinaczu internetowy będziesz lepszy startuj na burmistrza a będzie sie nam żyło dostatnio, gmina będzie miała kasy tyle co Chiny albo wiecej .

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 14:48:27

dziękuje panie asystencie za dobre słowo; dziękuję;
ps. mam
takie
pytanie?
kiedy

będzie

konkurs

na

stanowisko

asystenta

PANA BURMISTRZA BAJAJA? MAM TYLKO 2 KLASY ZAOCZNEGO TECHNIKUM MLECZARSKIEGO; TO WPRAWDZIE WIECEJ NIZ MA PAN PANIE ASYSTENCIE ALE CZY WYSTSARFCZY

#39 ~As~

~As~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 15:27:25

WYSTSARFCZY

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 19:51:40

dziękuje panie asystencie za dobre słowo; dziękuję;
ps. mam
takie
pytanie?
kiedy

będzie

konkurs

na

stanowisko

asystenta

PANA BURMISTRZA BAJAJA? MAM TYLKO 2 KLASY ZAOCZNEGO TECHNIKUM MLECZARSKIEGO; TO WPRAWDZIE WIECEJ NIZ MA PAN PANIE ASYSTENCIE ALE CZY WYSTSARFCZY

Po dwóch klasach zaocznego technikum mleczarskiego to ty możesz jedynie krowy doić lub bykom j**a kołysac.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych