Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Burmistrz Stefański

117 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 09:45:40

W nowej kadencji Pana burmistrza osiągnięciem będzie wycięcie wszystkich drzew na terenie miasta. Najlepiej jeszcze przejechać spychaczem i zrównać to miasto z ziemią.

#2 ~Antoni~

~Antoni~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 12:34:20

W nowej kadencji Pana burmistrza osiągnięciem będzie wycięcie wszystkich drzew na terenie miasta. Najlepiej jeszcze przejechać spychaczem i zrównać to miasto z ziemią.

Mieszkańcy na pewno oczekują kto i dlaczego wydał decyzję na wycinkę pięknych i zdrowych drzew. Może Pan Burmistrz napisze wyjaśnienie.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 12:54:59

Współczuję pracownikom totolotka w lecie jak tam słońce cały dzień będzie prażyć. Na stacji pks totalny beton jak po przejściu tornada. To się w głowie nie mieści co wyprawiają z drzewami. Brak nowych nasadzeń drzew tylko wycinka. Powinna być ciągłość nasadzenia między drzewami młodych drzew potem cięcie starych. W ogródku Jordanowskim też nacięli drzew. Co mi z ławek gdy w lecie jest skwar do słońca i bez cienia nie da się usiedzieć. Ta władza nie ma rozumu za grosz. Nic tu nie ma. Zamiast ciąć drzewa zabierzcie się za tworzenie miejsc pracy do cholery. To miasto za jakiś czas zostanie miastem widmo. To samo można powiedzieć o działaniach spółdzielni na osiedlu te same nawyki ciąć i ciąć.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 14:57:20

Pan burmistrz nie wycina drzew, byłem i oglądałem a nie zobaczyłem go. Ale to jak zwykle normalność, ktoś decyduje, inni wykonują.

Zobaczymy na Boże Ciało gdzie mieszkańcy będą szukać cienia.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 15:01:36

Pan burmistrz nie wycina drzew, byłem i oglądałem a nie zobaczyłem go. Ale to jak zwykle normalność, ktoś decyduje, inni wykonują.

Droga 77 jest droga krajowa i pas drogi jest w zarządzie RDDKiA i oni są decyzji. Burmiszczowi nic do tego

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:01:49

Zamiast użalać się na forum, lepiej zapytajmy, kto głosował na obecnego Burmistrza

#7 Kulczyk

Kulczyk

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 14 luty 2019 - 22:09:37

Rachunek jest prosty. Na każde wycięte drzewo trzeba posadzić nowe nawet dwa.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 00:24:47

Mówiąc krótko nikt nie dba o drzewa w tym mieście. Zawsze cieszyłem się, że mieszkam w małym spokojnym i pełnym zieleni mieście. Często osoby odwiedzające Leżajsk zazdrościły tej zieleni mówiąc, że jest tutaj fajny klimat. Tyle mówi się o smogu i zanieczyszczeniach powietrza, a tutaj tną ile się da. W lecie dopiero będzie patelnia bez drzew. Obecne temperatury w lecie są wysokie, a drzewa tworzą zaporę ochronną i zmniejszają temperaturę. Każdy dobrze wie jak odczuwa się ciepło na betonie w pełnym słońcu, a jak w cieniu pod drzewem.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 06:59:37

Droga 77 jest droga krajowa i pas drogi jest w zarządzie RDDKiA i oni są decyzji. Burmiszczowi nic do tego

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 07:00:25

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 03:13:25

Pustka, beton i bezrobocie.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 luty 2019 - 05:48:25

Detroit City Leżajsk

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 14:19:20

Przykre to wycinanie drzew...betonowe miasto - kto to zostanie...

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 14:49:24

Chvj , Kvrwa , Dvpa i kamieni kupa

#15 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 09:52:51

Przykre to wycinanie drzew...betonowe miasto - kto to zostanie...

Ja !

#16 ~Antoni~

~Antoni~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 14:25:11

Piszesz nieprawdę. Wniosek o wycinkę drzew złożył pan Stefański. Zgodę wydał pan Starosta Śliż po uzgodnieniu z Dyrekcją Ochrony Środowiska w Rzeszowie na podstawie opinii dendrologa z Jarosławia

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 14:50:38

Piszesz nieprawdę. Wniosek o wycinkę drzew złożył pan Stefański. Zgodę wydał pan Starosta Śliż po uzgodnieniu z Dyrekcją Ochrony Środowiska w Rzeszowie na podstawie opinii dendrologa z Jarosławia

Plotka Burmiszczowi nic do tego to nie miasta droga tylko RDDKIA brak wiedzy nie boli a coś takiego DOŚ nie ma od 2004 r Jest RDOŚ

#18 ~Robek~

~Robek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 19:02:27

#19 ~Robek~

~Robek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 19:05:06

Droga krajowa nr.77 biegnie wzdłuż obwodnicy.a ulica Mickiewicz należy do miasta

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 19:22:45

Antoni a skąd wiesz ze to Stefański złożył, masz jakieś dowody?

Każdy może tak powiedzieć?

A drzewa zostały wycięte , o!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych