Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 15:22:00

Zwolnić, przyjąć nowych i  po problemie #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 17:29:51

Zwolnić, przyjąć nowych i  po problemie 

Zapewne jesteś jednym z tych pasożytów którego utrzymują pracujący za marne wynagrodzenie podatnicy.  Chciałbyś jak ten bankster co nim premierem został to twierdził:

"Ludzie mają ZAPIE*DALAĆ za miskę ryżu"

 

 

Wynagrodzenie pracowników szpitala ma być przyzwoite pozwalające na godne życie a nie życie w biedzie. Po 1991 roku w Polsce rządzący oszuści stworzyli ewenement którego Europa nie widziała, stworzyli klasę pracujących biedaków którzy mimo iż pracują żyją w ubóstwie i biedzie! Sobie i swoim przydupasom zapewnili bardzo wysokie pensje bo im sie należy np. ponad 60 tysięcy miesięcznie dla specjalistki bankowej bez jakiegokolwiek kierunkowego wykształcenia, no ale im sie przecie należy.#3 ~Fredek~

~Fredek~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 17:32:34

Trzeba zacząć uczyć ludzi szacuku do siebie.

Jak się pracownikowi nie podoba praca albo wypłata to składa wypowiedzenie dając pracodawcy szansę na negocjacje i czas na znalezienie nowego pracownika na jego miejsce. Takie "chorowanie na zawołanie" to terroryzm pracowniczy. Przecież nikt nikogo do pracy nie zmusza.

Należy sprawdzić czy faktycznie te osoby są chore czy nie. Jeśli nie, to zwrot świadczenia chorobowego i dyscyplinarka oraz konsekwencje dla lekarza, który poświadczył nieprawdę, wystawiając zwolnienie osobie zdrowej.

Jak dyrektor nie potrafi zarządzać albo zarządzanie nie jest możliwe w określonych warunkach (np. za mały budżet na postawione zadania), to powinien sam ustąpić ze stanowiska. Dlaczego tego nie robi, bo otrzymuje wypłatę i siedzi cicho aż go "wywalą" a przecież on ma zarządzać a nie .

Należy wywalić dyrektora, bo nie potrafi zarządzać skoro doprowadził do takiej sytuacji choć ma konflikt z pracownikami od 2013 roku czyli niewidzą się zasłaniać nie może.

 #4 ~doopaKoguta~

~doopaKoguta~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 22:32:51

ZDJĘCIA RTG zamiast technika może wykonywać STOLARZ - tak powiedział lekarz 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych