Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

49 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~olek~

~olek~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 16:21:48

Ceny mieszkań wzrosną kiedy do Rzeszowa wybudowana zostanie autostrada A 4 oraz obwodnica S-19, może ceny nie będą takie jak w Krakowie i Warszawie ale dynamika będzie zdecydowanie większa niż w innych miastach.Warto dodać że wzrosną ceny gruntów rolnych bo ochrona dla cudzoziemców na grunty koczy się w 2016 roku.

#2 ~Arleta~

~Arleta~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 16:49:04

ceny mieszkań w Rzeszowie to jakaś paranoja, co prawda ostatni raport z rynku nieruchomości mówi o tym, że średnia w Rzeszowie to niedużo ponad 4,9 tys. zł, jednak przeglądając oferty na stronach biur nieruchomości to zgroza, mieszkanie do wprowadzenia to koszt mi. 5,5 tys. ale są i oferty po 7 tys. !! Obserwuje oferty od blisko 2 lat i niestety ceny zamiast się stabilizować - rosną... a w końcu chciałabym kupić włąsne mieszkanie ale nie w takich cenach :(

#3 ~bezdomny~

~bezdomny~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 17:25:25

Trzeba kupować chyba w Hiszpanii. Ceny nizsze, przepiekny kraj. W koncu jestesmy w UE.

#4 ~kolik~

~kolik~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 17:39:17

tia tia srednio sié zarabia 2785 to cheba ci kturzy siédzá na wysokich stanowiskach a lepiej napiszcie ile zarabia zwyky czlowiek i czy go stac na zakup mieszkania bo to co piszecie o zarobka ch na podkarpaciu to totalna kicha

#5 ~ahrab~

~ahrab~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 18:42:15

tia tia srednio sié zarabia 2785 to cheba ci kturzy siédzá na wysokich stanowiskach a lepiej napiszcie ile zarabia zwyky czlowiek i czy go stac na zakup mieszkania bo to co piszecie o zarobka ch na podkarpaciu to totalna kicha

2785 brutto to 2 006 zł netto, a tyle można zarobić w dużej ilości firm :) tylko trzeba przynajmniej władać w stopniu komunikatywnym językiem polskim ;]

#6 ~Alek~

~Alek~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 19:01:17

Rzeszów się rozwija, ma perspektywy, dodatkowo auostrada, dobre lotnisko i ludzie co chcą coś zrobić... jak dla mnie ceny poprostu ustabiluzują się na poziomie ok. 5 tys. do 5,5 tys. zł

#7 ~Michał do beczki nakichał~

~Michał do beczki nakichał~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 20:39:04

Mam 24 lata, pracuje od 5 lat (!), po studiach informatycznych w Rzeszowie zarabiam 3000zł netto.
Jak na podkarpacie to jest ok, choć wiem, że ŚREDNIE wynagrodzenie to nie jest. W naszym regionie średnia pensja to chyba 1500zł.

#8 ~ANTY KOLIK~

~ANTY KOLIK~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 21:11:33

OJ NIE OPOWIADAJ GŁUPOT - ZWYKLI LUDZIE TEZ MOGA ZARABIAC 3 TYSIE... NO CHYBA, ŻE UCZYC SIE NIECHCIAŁO

#9 ~olek~

~olek~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 21:20:31

Rzeszów się rozwija na co wskazują wszelkie dane i statystyki, poprostu miasto ma przyszłość i ceny dlatego w sumie tak wychodzą, dajecie w tym artykule przykład STalowej Woli, gdzie mieszkania są po 2 tyś. ale co się dziwić jak to miasto ma zerowe perspektywy !!

#10 ~Alex~

~Alex~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 21:21:44

Błędne obliczenia zaprezentowano w artykule. Od średniej płacy trzeba odliczyć średnie koszty utrzymania wtedy można sprawdzić ile m x m może kupić "średni" mieszkaniec ...

#11 ~wiesniak~

~wiesniak~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 21:25:47

ale nikt nikomu nie kaze kupowac mieszkania w samym rzeszowie, mozna kupic w Łańcucie, Sedziszowie czy Ropczycach do Rzeszowa jakies 20 minut a mieszkania ok. 3 - 3.5 tys za metr

#12 ~dominik~

~dominik~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 21:29:22

a ja proponuje w Tarnowie, tam ceny takie jak w Stalowej Woli, okolo 2- 2,5 tys. za metr...

ale nikt nikomu nie kaze kupowac mieszkania w samym rzeszowie, mozna kupic w Łańcucie, Sedziszowie czy Ropczycach do Rzeszowa jakies 20 minut a mieszkania ok. 3 - 3.5 tys za metr

#13 ~REXMORTIS~

~REXMORTIS~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 21:31:31

POKAŻCIE MI JEDNO CHOCIAŻ JEDNO MIESZKANIE W STALOWEJ WOLI ZA 2 TYS.... A JAK NIE TO NIE PISZCIE BZDUR...

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 21:42:30

Oj ludzie ludzie !!!!jak ta wyglada wiarygodnosc tej gazetu to ja wymiekam:)Jesli w Stalowej Woli sa mieszkania po 2000 zl za m2 to ja biore wszystkie.To moja deklaracja.Sciema tej wlascicielki biuranieruchomosci bo nikt nie chce jej sprzedac mieszkan albo kosztuja conajmnij po 3000 tys wiec opowiada bzdury aby poszla taka fama:)Zenada.

#15 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 21:50:39

niewiem jak w Stalowej ale w Tarnowie to za 2,5 spokojnie mozna znalezc mieszkanie, to miasto umiera, mam znajomych co z Tarnowa dojerzdzaja do pracy w Dębicy !!

POKAŻCIE MI JEDNO CHOCIAŻ JEDNO MIESZKANIE W STALOWEJ WOLI ZA 2 TYS.... A JAK NIE TO NIE PISZCIE BZDUR...

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 22:11:15

Jasne, a w Przeworsku mieszkania są jeszcze tańsze. A że przy dobrych warunkach trzeba zasuwać 30 min do Rzeszowa to bajka. Tylko w rodzinie trzeba mieć 2 samochody. Czemu się dziwicie? Temu, że ten POpaprany rząd winduje wszystko co się da? Dziś widziałem na Shell'u jak 95ka kosztuje już powyżej 5 zł. Kogo teraz stać na zakup mieszkania lub budowę domu? Stopy % niepewne. Rynek pracy też. Ceny skaczą na łeb na szyję a Tusk wyciąga łapy po co tylko się da: OFE, emerytury i VAT. Nic nie jest pewne odkąd ci POpaprańcy zaczęli rządzić. To co tu marzyć o własnych 4ech kątach. Jak ktoś dużo wcześniej nie kupił mieszkania to teraz marne szanse.

#17 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 22:16:09

Na tej wsi Rzeszów tak drogo to chyba jakieś żarty

#18 ~KON~

~KON~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 23:18:54

Jasne, a w Przeworsku mieszkania są jeszcze tańsze. A że przy dobrych warunkach trzeba zasuwać 30 min do Rzeszowa to bajka. Tylko w rodzinie trzeba mieć 2 samochody. Czemu się dziwicie? Temu, że ten POpaprany rząd winduje wszystko co się da? Dziś widziałem na Shell'u jak 95ka kosztuje już powyżej 5 zł. Kogo teraz stać na zakup mieszkania lub budowę domu? Stopy % niepewne. Rynek pracy też. Ceny skaczą na łeb na szyję a Tusk wyciąga łapy po co tylko się da: OFE, emerytury i VAT. Nic nie jest pewne odkąd ci POpaprańcy zaczęli rządzić. To co tu marzyć o własnych 4ech kątach. Jak ktoś dużo wcześniej nie kupił mieszkania to teraz marne szanse.

#19 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 00:18:57

średnia zarobków zawyżona podwójnie przeciętnie na podkarpaciu można zarobić ok 2000 zł to jest już dobrze, bo niestety większość osób ma najniższą krajową i do tego z 2 osoby na utrzymianiu. Ceny mieszkań w Rzeszowie są bardzo zawyżone jeśli porównać z zarobkami to jakaś paranoja. Tak samo jak chodzi o wynajem ceny mieszkań sięgają cen w stolicy a jaki jest tam standard życia a jaki tu. W Polsce jest coś nie tak niech lepiej rząd znajdzie żółty środek a nie tylko swoje kieszenie napycha a o podkarpaciu zapomina

#20 ~Dębiczanin~

~Dębiczanin~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 03:47:30

wieś to ty masz u siebie w Przemyślu, ale pozytywne ze tam ceny mieszkań są conamniej dwukrtonie a i czasem trzykrtonie niższe, co prawda bezrobocie trzykrotnie większe i pewnie z dziesięciokrotnie mniejsze szanse rozwojowe dla młodych...

Na tej wsi Rzeszów tak drogo to chyba jakieś żarty

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych