Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Róża~

~Róża~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2013 - 21:22:54

Od dłuższego czasu szukała garnków idealnych. Wielofunkcyjnych, z grubym dnem, żeby szybko można było w nich gotować. Znajoma pokazała mi garnki Welmax. Rewelacyjne.

#2 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 00:20:23

Tych akurat nie znam, ale jeśli komuś potrzebne garnki na lata, to najlepszy wydaje mi się Philipiak. Dostaliśmy je w prezencie na ślub i jestem z nich naprawdę zadowolona. Wiesz, co innego zobaczyć u kogoś, a co innego samemu gotować. A na jakość garnków Philipiak dostaje się aż 20 lat gwarancji. To o czymś świadczy, prawda? :)

#3 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2013 - 07:15:03

Racja. Jeżeli interesuje Cię zestaw garnków na lata to zainwestuj w marke philipiak. Użytkuję taki zestaw już trzeci rok i teraz nie wyobrażam sobie gotowania bez niego. Najbardziej chwalę sobie opcję gotowania wieżowego - stawiasz garnek jeden na drugim i gotujesz wszystko na jednym palniku.

#4 plamka

plamka

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 19 grudzień 2013 - 13:16:58

Mnie interesują ostatnio garnki ceramiczne, szczególnie patelnie, na których można podobno smażyć bez użycia tłuszczu.

#5 litwaa

litwaa

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 24 grudzień 2013 - 12:09:44

Ja powoli w swojej kuchni staram się eliminować teflon, trochę się naczytałam o jego szkodliwości.

#6 ~KarolinaB~

~KarolinaB~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 19:46:56

Mnie interesują ostatnio garnki ceramiczne, szczególnie patelnie, na których można podobno smażyć bez użycia tłuszczu.

To przejrzyj ofertę philipiaka. Mają w swojej ofercie również takie patelnie. Niedawno byłam na pokazie garnków tej frmy i zrobił on na mnie ogromne wrażenie.

#7 ashanti

ashanti

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 11 styczeń 2014 - 12:06:46

Ja również odchodzę od teflonu, nie wiem ile w tej szkodliwości jest prawdy, ale zawsze warto wypróbować coś innego. I tak ostatnimi czasy zostałam posiadaczką olkuskiej patelni z powloką ceramiczną. Jak na razie sprawdza się świetnie, zużywam mniej oleju, no i łatwo się ją zmywa :)

#8 ~jol4~

~jol4~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2014 - 13:02:25

Również zamierzam kupić patelnię ceramiczną, ale taką do 100 zł. Polecicie jakiś fajny model? 

#9 klaudyna

klaudyna

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 styczeń 2014 - 10:51:13

Przejrzyj sobie ich ofertę http://www.emalia.pl...olkusz-patelnie

, mają różne wielkości a najdroższa kosztuje teraz tylko 69 zł w promocji ;)

#10 mala.mi

mala.mi

Bywalec

• PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 15:00:23

Teflonowych nie mam - patelnie zazwyczaj z powłoką ceramiczną a garnki ze stali ;)

#11 ~Judka~

~Judka~
  • Goście

Napisano 11 luty 2014 - 23:50:45

A te patelnie to jakie są? Bo garnki Philipiak to znam. Można je kupić samodzielnie czy tylko w zestawach? Ktoś, coś? Chętnie poznam opinie, bo garnki to widzę, że pozytywnie.

#12 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 22 luty 2014 - 09:41:45

a patelni nie ma w zestawie? tzn pytam o patelni marki Philipiak?

#13 ~Rebecca85~

~Rebecca85~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2014 - 09:54:07

Ja mam swietny garnek do gotowania. Jest ceramiczny i nadaje się do indukcjina, udało mi sie taki dostać w necie na qdecor.pl. Cena myslę przyzwoita. Nie kupiłabym garnka ponizej 100 zł, bo jak takie miałam to po prostu badziewie!Troszke sie dorzuci i posłuzy;)

#14 ~Marta Kowalewska~

~Marta Kowalewska~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 19:45:55

a patelni nie ma w zestawie? tzn pytam o patelni marki Philipiak?

Witam,

Pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie. Patelnia jak najbardziej znajduje się w takim zestawie. W przypadku dalszych pytań służę pomocą.

Pozdrawiam, Marta Kowalewska

Online Ekspert marki PHILIPIAK

#15 Agnieszka_Bo

Agnieszka_Bo

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 14 październik 2014 - 10:35:16

Witam,

Pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie. Patelnia jak najbardziej znajduje się w takim zestawie. W przypadku dalszych pytań służę pomocą.

Mam pytanie, dostałam zaproszenie na pokaz garnków Philipiaka, chcę uniknąć marnowania czasu. Czy warto wybrać się na pokaz, by sprawdzić działanie patelni, jest ona prezentowana? Na co powinnam zwrócić uwagę podczas pokazówki? Z góry dzięki.

#16 ~Agnieszka_Bo~

~Agnieszka_Bo~
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 20:51:35

Hmm, może jednak zaryzykuję, tym bardziej , że na stronie Philipiak wyczytałam, że mają 20letnią gwarancję

#17 ~Lucja~

~Lucja~
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 16:21:41

Ja mam  z kwasówki pfilipiaka. W każdej sytuacji sprawdzają się . W gotowaniu , myciu i przechowywaniu .Jak bym miała drugi raz szukać garnków do kuchni to tylko taki sam komplet. 

#18 kasiapokala

kasiapokala

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 20 październik 2014 - 20:27:02

ja ostatnio zakupiłam teflonowy rondelek i jestem z niego bardzo zadowolona. faktem jest że na takie garnki trzeba wydać trochę więcej, ale ich trwałość to rekompensuje. 

#19 ~Marta Kowalewska~

~Marta Kowalewska~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 10:14:14

Pani Agnieszko,

Jak najbardziej polecam udział w pokazie, ponieważ zapozna on Panią z przeznaczeniem i możliwościami naczyń, zaprezentuje walory użytkowe, a przede wszystkim zapewni możliwość zadania wszelkich pytań jakie się Pani nasuną w trakcie.Nadmieniam, że udział w pokazie nie zobowiązuje do zakupu i pozostaje całkowicie bezpłatny.

#20 ~nerrio~

~nerrio~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2015 - 11:16:35

Wygodne, odlewane z metalu, także uchwyty mają na stałe połączone z naczyniem rzeczy produkuje Valdinox. Ja mam ich naczynia od dłuższego czasu i sobie chwalę. Mają praktycznie wszystko od brytfann, po specjalne patelnie do smażenia naleśników. Cały zestaw zamawialiśmy z portalu sklep.altom.pl. Dobry pomysł zwłaszcza na prezent dla młodego małżeństwa;)

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: garnki, wielofunkcyjne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych