Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Cham wyrasta na pomniki. Cham dzierży władzę Zdjąć aureolę z mordy chama

Krzysztof Brenda cham

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 26 styczeń 2020 - 09:06:41

Cham wyrasta na pomniki.
Cham dzierży władzę

Zdjąć aureolę z mordy chama Wszystko to, co się obecnie dzieje, to nobilitacja chamstwa, to bydło na salonach. największym problemem po upadku rządów PiS-u będzie „zdjęcie aureoli chama”.

Jako naród, „pokazaliśmy obrzydliwą mordę chama” (to a propos wyniku wyborów i tego, co po tym). I pomyślałem, że wszystko to, co się obecnie dzieje, to nobilitacja chamstwa, to bydło na salonach I: największym problemem po PiS-e będzie zdjąć aureolę z chama.
Cham wyrasta na pomniki, cham zaczyna być wzorcem patriotyzmu, kultury, myśli. Cham dzierży władzę, a wrogiem chama są „elity”. Otóż konstytucja ma być zmieniona, by „nie była dla elit, tylko dla ludzi”. Bo przecież elity, to nie ludzie, to „układ”, to „łże-elity”, „wykształciuchy”, „lumpeninteligenci”. Bo przecież „lud prosty” wie lepiej. Nie kończył uniwersytetów, nie czytał Gombrowicza, nie wie, co to genotyp, nie wie, jaką liczbę barionową mają mezony, ale wie lepiej. Cham z mównicy głosi, że w Dubnej „bombę mezonową robili” i te inteligenty, taki Petru i inni, to GRU.
Więc mówię, chamie: - Mezony to cząstki elementarne należące do hadronów, o liczbie barionowej B równej 0, o spinach całkowitych. Mezony zbudowane są z dwóch kwarków, z par kwark-antykwark, więc wypadkowy ładunek kolorowy mezonu wynosi zero, bo antykwark posiada antykolor kwarku.
A co na to cham: - a w mordę chcesz?
Tak proszę państwa, cham nie wie, co to mezony, ale może dać w mordę. Może dać w mordę, bo jest „patriotą”, „dorodną młodzieżą patriotyczną”, jak mówi Prezes. Cham bije, a pani rzecznik rządu go nie pochwala, „ale rozumie”. Minister Błaszczak mówi, że pobici „prowokowali”, bo do kościoła przyszli. No jasne, „inteligenty” nie mogą chodzić do kościoła, tam chodzą „wierni”, a nie myślący.
Chamstwo, nieuctwo, głupota wyłażą z kątów od dawna. A my, „wykształciuchy” przez 25 lat nic z tym nie zrobiliśmy. I mamy ministra „kultury”, który głosi, że „Wesele” Wyspiańskiego dowodzi, iż Polacy zawsze się porozumieją i o niepodległość zawalczą (może nie czytał?). Mamy minister edukacji, która usuwa z programu Miłosza i Gombrowicza. A co tam „sie bedom” (korekto nie poprawiaj, tak ma być) o Ferdydurkach uczyć? Mamy przecie Rymkowksiego, ten fajnie rymuje.
I śmieje mi się w twarz tryumfujący „Hakatumba” Jaki, „Melex killer” Karski, „Fryzjer” Suski, „San Escobar” Waszczykowski… Ich czas, nie mój.
Popatrzmy na reklamy telewizyjne. „Warka - męski świat”. Jaki jest ten „męski świat”. Faceci żłopią piwo, a interesuję ich tylko mecze. Kobiety, owszem piękne, ale „do usług”. Nalewają piwo, wskazują drogę do baru i dostarczają piccę. I oczywiście seksownie ubrane, a może rozebrane. To naprawdę nie jest mój męski świat.
Tak proszę państwa, po upadku miernotyzmu (inaczej kaczyzmu), wielkim problemem będzie usunąć aureolę z mordy chama, usunąć go z pomników, podręczników, telewizorów…
Przypomina mi się zdanie z powieści „Lampart” Giuseppe di Lampedusy: „Byliśmy lwami i lampartami, po nas przyszły osły i barany”. Więc pamiętajmy, kim byliśmy i kim nadal JESTEŚMY. Może nasze „salony” zejdą do podziemia, ale nie wpuszczajcie do nich osłów i baranów. Może, jak mawiał Stefan Kisielewski, „jesteśmy w czarnej du***”, ale nie zaczynajmy się w niej urządzać.
Wbrew teorii Nieuka Zbawiciela, elity są potrzebne. Społeczeństwo bez elit, to społeczeństwo ślepców i głupców.

#2 Jane

Jane

Bywalec

• PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 27 styczeń 2020 - 12:13:55

Cham wyrasta na pomniki.
Cham dzierży władzę
Zdjąć aureolę z mordy chama Wszystko to, co się obecnie dzieje, to nobilitacja chamstwa, to bydło na salonach. największym problemem po upadku rządów PiS-u będzie „zdjęcie aureoli chama”.
Jako naród, „pokazaliśmy obrzydliwą mordę chama” (to a propos wyniku wyborów i tego, co po tym). I pomyślałem, że wszystko to, co się obecnie dzieje, to nobilitacja chamstwa, to bydło na salonach I: największym problemem po PiS-e będzie zdjąć aureolę z chama.
Cham wyrasta na pomniki, cham zaczyna być wzorcem patriotyzmu, kultury, myśli. Cham dzierży władzę, a wrogiem chama są „elity”. Otóż konstytucja ma być zmieniona, by „nie była dla elit, tylko dla ludzi”. Bo przecież elity, to nie ludzie, to „układ”, to „łże-elity”, „wykształciuchy”, „lumpeninteligenci”. Bo przecież „lud prosty” wie lepiej. Nie kończył uniwersytetów, nie czytał Gombrowicza, nie wie, co to genotyp, nie wie, jaką liczbę barionową mają mezony, ale wie lepiej. Cham z mównicy głosi, że w Dubnej „bombę mezonową robili” i te inteligenty, taki Petru i inni, to GRU.
Więc mówię, chamie: - Mezony to cząstki elementarne należące do hadronów, o liczbie barionowej B równej 0, o spinach całkowitych. Mezony zbudowane są z dwóch kwarków, z par kwark-antykwark, więc wypadkowy ładunek kolorowy mezonu wynosi zero, bo antykwark posiada antykolor kwarku.
A co na to cham: - a w mordę chcesz?
Tak proszę państwa, cham nie wie, co to mezony, ale może dać w mordę. Może dać w mordę, bo jest „patriotą”, „dorodną młodzieżą patriotyczną”, jak mówi Prezes. Cham bije, a pani rzecznik rządu go nie pochwala, „ale rozumie”. Minister Błaszczak mówi, że pobici „prowokowali”, bo do kościoła przyszli. No jasne, „inteligenty” nie mogą chodzić do kościoła, tam chodzą „wierni”, a nie myślący.
Chamstwo, nieuctwo, głupota wyłażą z kątów od dawna. A my, „wykształciuchy” przez 25 lat nic z tym nie zrobiliśmy. I mamy ministra „kultury”, który głosi, że „Wesele” Wyspiańskiego dowodzi, iż Polacy zawsze się porozumieją i o niepodległość zawalczą (może nie czytał?). Mamy minister edukacji, która usuwa z programu Miłosza i Gombrowicza. A co tam „sie bedom” (korekto nie poprawiaj, tak ma być) o Ferdydurkach uczyć? Mamy przecie Rymkowksiego, ten fajnie rymuje.
I śmieje mi się w twarz tryumfujący „Hakatumba” Jaki, „Melex killer” Karski, „Fryzjer” Suski, „San Escobar” Waszczykowski… Ich czas, nie mój.
Popatrzmy na reklamy telewizyjne. „Warka - męski świat”. Jaki jest ten „męski świat”. Faceci żłopią piwo, a interesuję ich tylko mecze. Kobiety, owszem piękne, ale „do usług”. Nalewają piwo, wskazują drogę do baru i dostarczają piccę. I oczywiście seksownie ubrane, a może rozebrane. To naprawdę nie jest mój męski świat.
Tak proszę państwa, po upadku miernotyzmu (inaczej kaczyzmu), wielkim problemem będzie usunąć aureolę z mordy chama, usunąć go z pomników, podręczników, telewizorów…
Przypomina mi się zdanie z powieści „Lampart” Giuseppe di Lampedusy: „Byliśmy lwami i lampartami, po nas przyszły osły i barany”. Więc pamiętajmy, kim byliśmy i kim nadal JESTEŚMY. Może nasze „salony” zejdą do podziemia, ale nie wpuszczajcie do nich osłów i baranów. Może, jak mawiał Stefan Kisielewski, „jesteśmy w czarnej du***”, ale nie zaczynajmy się w niej urządzać.
Wbrew teorii Nieuka Zbawiciela, elity są potrzebne. Społeczeństwo bez elit, to społeczeństwo ślepców i głupców.

Proszę nie bierz już tego pień mózg zanik.

#3 dusiazul

dusiazul

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 272 postów

Napisano 27 styczeń 2020 - 14:48:11

Proszę nie bierz już tego pień mózg zanik.

PO ruskim lub Tuskim Krokodylu tak bywa 

#4 Adam

Adam

Bywalec

• PipPipPip
  • 99 postów

Napisano 28 styczeń 2020 - 08:28:51

Posłuchajcie przemówienie Pana Turskiego na obchodach w Auschwitz może wam się zrobi głupio.

#5 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 28 styczeń 2020 - 12:06:40

Posłuchajcie przemówienie Pana Turskiego na obchodach w Auschwitz może wam się zrobi głupio.

Im się zrobi tak samo głupio, jak Samuelowi Pereiro.

#6 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 10 luty 2020 - 15:17:13

Jakież to staje się aktualne w świetle popisów Beaty Kempy podczas konwencji Solidarnej Polski w sobotę.

#7 dusiazul

dusiazul

Swojak

• PipPipPipPip
  • 272 postów

Napisano 11 luty 2020 - 07:14:34

Jakież to staje się aktualne w świetle popisów Beaty Kempy podczas konwencji Solidarnej Polski w sobotę.

Pedalstwo won no chyba że ty lubi s z i to od tyłu 

#8 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 11 luty 2020 - 08:57:16

No właśnie.

Uderz w stół,

a CHAM się odezwie.

#9 tadeuszt

tadeuszt

Bywalec

• PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 11 luty 2020 - 19:17:36

Żygam!!!

No właśnie.

Uderz w stół,

a CHAM się odezwie.

Żygam!!! Zmień szare komórki z szryk królikiem na niekorzyść królika.

#10 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 11 luty 2020 - 20:03:52

Żygam!!!

Żygam!!! Zmień szare komórki z szryk królikiem na niekorzyść królika.

Trudno to skomentować.
To "coś" napisane jest "chiba" w jakimś zagranicznym języku i przynajmniej mi trudno jest pojąć, o co Ci "Żygam" tak właściwie chodzi.

#11 dusiazul

dusiazul

Swojak

• PipPipPipPip
  • 272 postów

Napisano 12 luty 2020 - 11:19:26

Trudno to skomentować.
To "coś" napisane jest "chiba" w jakimś zagranicznym języku i przynajmniej mi trudno jest pojąć, o co Ci "Żygam" tak właściwie chodzi.

Wiem że jesteś POje***y ale nie szukaj tu bratniej duszy tu jej nie znajdziesz 

#12 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 12 luty 2020 - 13:16:28

Wiem że jesteś POje***y ale nie szukaj tu bratniej duszy tu jej nie znajdziesz 

List do PAD. To co spotyka pana rodzinę to pańska wina

11 lutego 2020

Apel prezydenta Andrzeja Dudy odnośnie kampanii prezydenckiej.

- Apeluję, aby w kampanii wyborczej zostały zachowane zasady kultury. Proszę, aby nie atakować rodzin kandydatów i kandydatek - zaapelował na antenie TVP prezydent Andrzej Duda.

Gabriela Lazarek do Andrzeja Dudy:

"Panie Duda ! Oczekuje Pan uczciwej kampanii? Przeszkadzają Panu wygwizdujący na Pana ludzie? Uderza to w Pana rodzinę?

Może porozmawiajmy o Panu Pawle Adamowiczu, którego hejt prowadzony przez Pańskie ugrupowanie, zabił ? Może porozmawiamy o Jego rodzinie? Może porozmawiamy o zaszczuwaniu Pana Grodzkiego, czy Pana Juszczyszyna? A może o Panu Brejzie i Jego ojcu porozmawiamy? Albo o wizerunkach osób powieszonych na szubienicach? Może o obietnicy golenia głowy posłance? Albo o protestujących kobietach nazwanych szmatami? Może o "kanaliach, które zabiły brata"? Albo o nauczycielach i lekarzach, których zaszczuwano w TVP?

Możemy też porozmawiać o wizerunkach prywatnych osób, które niczym groźni przestępcy, były przedstawione w "Wiadomościach" po proteście pod TVP? A co z osobami LGBT i ich rodzinami, które dzięki Wam obawiają się już o swoje życie? Co z rodzinami osób niepełnosprawnych, na które prowadziliście regularną nagonkę ? Może się Pan zastanowi, jak by się Pan czuł, gdyby tak potraktowano Pańską rodzinę? Nazywa się Pan prezydentem Polaków. Czy stanął Pan chociaż raz w obronie tych osób? Gwizdy się Panu nie podobają?

To gwizdy i oburzenie Polaków, którymi sobie Pan i ugrupowanie , któremu Pan podpisuje wszystko, jak leci, regularnie wyciera twarz.

Chce Pan uczciwej kampanii? Niech Pan zacznie od siebie. Chce Pan po raz kolejny przysięgać na Konstytucję w imię Boga i po raz kolejny ją łamać? To ma być ta uczciwa kampania?

Nie jest Pan i nigdy nie był żadnym prezydentem Polaków. Jest Pan kłamcą i krzywoprzysięzcą. Jest Pan prezydentem jednego ugrupowania, które zaszczuwa większość społeczeństwa tylko po to, żeby je sobie podporządkować i zniszczyć fundamenty demokracji tylko po, żeby już nikt nie śmiał zagwizdać na nikogo z Was.

Piszę to jako Polka, Matka, Kobieta, Człowiek. Obraził mnie Pan przez te pięć lat prezydentury setki razy. Też mam rodzinę. I też mam zamiar ją chronić. Szczególne przed takimi ludźmi jak Pan. Dlatego będę gwizdać najgłośniej, jak potrafię i krzyczeć na całe gardło, że będzie Pan siedział za swoje haniebne czyny. I mam nadzieję, że zrobią to tysiące Polaków wszędzie tam, gdzie się Pan pojawi.

Przykro mi, że cierpi na tym Pana rodzina. Lecz to Pan powinien ją przeprosić, ponieważ to, co ich spotyka, to tylko i wyłącznie Pańska wina".

#13 dusiazul

dusiazul

Swojak

• PipPipPipPip
  • 272 postów

Napisano 12 luty 2020 - 16:19:19

11 lutego 2020

- Apeluję, aby w kampanii wyborczej zostały zachowane zasady kultury. Proszę, aby nie atakować rodzin kandydatów i kandydatek - zaapelował na antenie TVP prezydent Andrzej Duda.

"Panie Duda ! Oczekuje Pan uczciwej kampanii? Przeszkadzają Panu wygwizdujący na Pana ludzie? Uderza to w Pana rodzinę?

Może porozmawiajmy o Panu Pawle Adamowiczu, którego hejt prowadzony przez Pańskie ugrupowanie, zabił ? Może porozmawiamy o Jego rodzinie? Może porozmawiamy o zaszczuwaniu Pana Grodzkiego, czy Pana Juszczyszyna? A może o Panu Brejzie i Jego ojcu porozmawiamy? Albo o wizerunkach osób powieszonych na szubienicach? Może o obietnicy golenia głowy posłance? Albo o protestujących kobietach nazwanych szmatami? Może o "kanaliach, które zabiły brata"? Albo o nauczycielach i lekarzach, których zaszczuwano w TVP?

Możemy też porozmawiać o wizerunkach prywatnych osób, które niczym groźni przestępcy, były przedstawione w "Wiadomościach" po proteście pod TVP? A co z osobami LGBT i ich rodzinami, które dzięki Wam obawiają się już o swoje życie? Co z rodzinami osób niepełnosprawnych, na które prowadziliście regularną nagonkę ? Może się Pan zastanowi, jak by się Pan czuł, gdyby tak potraktowano Pańską rodzinę? Nazywa się Pan prezydentem Polaków. Czy stanął Pan chociaż raz w obronie tych osób? Gwizdy się Panu nie podobają?

To gwizdy i oburzenie Polaków, którymi sobie Pan i ugrupowanie , któremu Pan podpisuje wszystko, jak leci, regularnie wyciera twarz.

Chce Pan uczciwej kampanii? Niech Pan zacznie od siebie. Chce Pan po raz kolejny przysięgać na Konstytucję w imię Boga i po raz kolejny ją łamać? To ma być ta uczciwa kampania?

Nie jest Pan i nigdy nie był żadnym prezydentem Polaków. Jest Pan kłamcą i krzywoprzysięzcą. Jest Pan prezydentem jednego ugrupowania, które zaszczuwa większość społeczeństwa tylko po to, żeby je sobie podporządkować i zniszczyć fundamenty demokracji tylko po, żeby już nikt nie śmiał zagwizdać na nikogo z Was.

Piszę to jako Polka, Matka, Kobieta, Człowiek. Obraził mnie Pan przez te pięć lat prezydentury setki razy. Też mam rodzinę. I też mam zamiar ją chronić. Szczególne przed takimi ludźmi jak Pan. Dlatego będę gwizdać najgłośniej, jak potrafię i krzyczeć na całe gardło, że będzie Pan siedział za swoje haniebne czyny. I mam nadzieję, że zrobią to tysiące Polaków wszędzie tam, gdzie się Pan pojawi.

Przykro mi, że cierpi na tym Pana rodzina. Lecz to Pan powinien ją przeprosić, ponieważ to, co ich spotyka, to tylko i wyłącznie Pańska wina".

A teraz napisz coś o sobie albo przedrukuj elektronicznie swój wypis ze szpitala psychiatrycznego na forum w tedy nikt już nie bedzie miał co do ciebie wątpliwości 

#14 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 13 luty 2020 - 05:20:55

A teraz napisz coś o sobie albo przedrukuj elektronicznie swój wypis ze szpitala psychiatrycznego na forum w tedy nikt już nie bedzie miał co do ciebie wątpliwości 

cha !!!

uśmiechnął się hrabia po francusku, bo ten język znał najlepiej.

Za mojego dzieciństwa o takich osobnikach mawiało się:
"jesteś głupi i masz wszy jak ruskie czołgi"

#15 Adam

Adam

Bywalec

• PipPipPip
  • 99 postów

Napisano 13 luty 2020 - 09:04:58

Napiszcie coś o mieście, jego problemach a nie tylko o sobie!

Użytkownik Adam edytował ten post 13 luty 2020 - 09:12:45

#16 Adam

Adam

Bywalec

• PipPipPip
  • 99 postów

Napisano 13 luty 2020 - 09:12:04

11 lutego 2020

Celnie i odważnie. Wstydzę się, że głosowałem kiedyś na Pana Andrzeja Dudę. Później wielokrotnie w formie obelg i pokrzykiwań usłyszałem jego podziękowania za mój głos. Przepraszam Polsko.

#17 dusiazul

dusiazul

Swojak

• PipPipPipPip
  • 272 postów

Napisano 13 luty 2020 - 13:36:26

cha !!!

uśmiechnął się hrabia po francusku, bo ten język znał najlepiej.

Za mojego dzieciństwa o takich osobnikach mawiało się:
"jesteś głupi i masz wszy jak ruskie czołgi"

Widać że twoja matka ściągała dla nich majtki 

#18 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 13 luty 2020 - 15:03:11

Zjednoczona Prawica stoi na progu rozpadu? Dziś brzmi to z pozoru nieprawdopodobnie. Tyle że politycy PiS poza kamerami powiedzieli dziennikarce „Gazety Wyborczej” coś innego. Ponoć Zbigniew Ziobro rozpoczął walkę o władzę. Efektem może być rozpad koalicji.

Jarosław Kaczyński się starzeje, ma problemy z kolanem, które doprowadziły go nawet do tego, że przez kilka dni nie mógł bywać ani w Sejmie, ani na Nowogrodzkiej. To jasny sygnał dla jego wewnętrznych wrogów. Stary lider słabnie. Co w takiej sytuacji mogą zrobić „młode wilki”? Zawalczyć o schedę! Z jakim jednak efektem?

Rozłam koalicji czai się za rogiem

„GW” przygotowała materiał video, na którym dziennikarka “Gazety” przepytuje polityków PiS z tego, czy wyobrażają sobie, by to Ziobro stanął na czele ich partii. Oficjalne odpowiedzi są wymijające. Ponoć poza kamerami politycy są już bardziej otwarci i mówią, że szef Solidarnej Polski walczy o władzę. Marzy mu się korona po Kaczyńskim.

Następcą Kaczyńskiego miałby być jednak Jacek Sasin. W tle mamy też Jarosława Gowina z Mateuszem Morawieckim. Ten pierwszy nie po to porzucił przed laty PO, by dojść tylko do poziomu ministra i wicepremiera. Morawiecki zakończył karierę w banku, został szefem rządu, ale na pewno ma większe ambicje – może unijne albo pozostania w polityce na równie mocniej pozycji.

Wszystko to przypomina więc ciszę przed burzą lub – co chyba lepiej odda nastrój sytuacji – przygotowania do bitwy. Gdy te wszystkie strony rzucą się sobie do gardeł, efekt może być dwojaki. Albo wyłoni się jeden niekwestionowany lider. Albo Zjednoczona Prawica się rozpadnie i prawica powróci do rozbicia, z którego słynęła w latach 90.

Ziobro – marzenia stają się realne?

Ziobro już przed laty marzył o schedzie po Kaczyńskim. Teraz budowę elektoratu chce oprzeć na konflikcie z sądami.

Znaleźliśmy się w chwili, gdzie bardzo wpływowa grupa sędziów w obronie własnych partykularnych interesów wypowiedziała posłuszeństwo ustawom, konstytucji, polskiemu państwu – grzmiał niedawno – Szukają wsparcia w totalnej opozycji, ale co gorsza, szukają wsparcia w zagranicy. Za zakładników wzięli miliony Polaków, stwarzając stan zagrożenia anarchią i chaosem w polskich sądach– dodał.

Takie słowa mogą szkodzić Andrzejowi Dudzie, który walczy o reelekcję. Co może jednak frustrować ludzi Kaczyńskiego, Ziobro chyba nie martwi się o wynik wyborów prezydenckich. Rozpoczął swoją własną bezwzględna grę o tron. Jak wiemy, w takich sytuacjach nie bierze jeńców. Tyle że finał może okazać się nieprzewidywalny, tak jak w słynnym serialu o Lannisterach i Starkach. Główni pretendenci poniosą klęskę, zaś wygra ktoś, o kim dziś nawet nie myślimy w tej kategorii.

#19 dusiazul

dusiazul

Swojak

• PipPipPipPip
  • 272 postów

Napisano 13 luty 2020 - 15:21:58

Za dużo Michnika i Urbana czytasz 

#20 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 287 postów

Napisano 13 luty 2020 - 15:31:42

Prezydent oddzielony od protestujących płotem i rzędami funkcjonariuszy, zakaz wstępu dla osób protestujących i staranna selekcja tych, którzy pojawią się w pobliżu Andrzeja Dudy. Do tego służby specjalne i policyjni wywiadowcy nagrywający każdego, kto sprzeciwia się władzy. Atmosfera była bardzo gorąca – relacjonują uczestnicy protestu przeciwko prezydentowi w Zakliczynie.

Nowy sposób na protesty społeczne? Oddzielić prezydenta od protestujących. Ale nie zmienia to faktu, że takich demonstracji jest coraz więcej i nikt nie jest w stanie ich zagłuszyć. Transparenty mają zaś jednoznaczną treść – Andrzej Duda musi odejść.

To wszystko musi budzić wielką irytację i u prezydenta i u jego ludzi. Bolesne zderzenie z rzeczywistością po pięciu latach życia w bańce informacyjnej jest trudne do zniesienia. A obrazki z protestów nie polepszą notowań Dudy

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych