Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ci sądzicie o płycie gazowej Solgaz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
406 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~JERZY~

~JERZY~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 21:25:21

Witam i proszę o szczere wypowiedzi Czy ktoś ma kuchenkę gazową z płytą firmy Solgaz? Chcę żonie ułatwić życie w kuchni i na rocznice ślubu chcę wymienić starą kuchenkę gazową ( na butlę) na taką z płytą Poradzcie

#2 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2016 - 07:43:54

nie

#3 kestrea

kestrea

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 04 styczeń 2016 - 10:27:25

Moim zdaniem dobra inicjatywa.

#4 ~Gośka~

~Gośka~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 17:29:48

Bardzo fajna sprawa. Wygląda i działa trochę jak elektryczna, ale na gaz - wychodzi o wiele taniej. Póki co odpukać
nic się nie psuje. Mogę polecić.

Witam.Fajnie że ktoś podjął ten temat Ja
również chce kupić taką płytę Proszę o podpowiedź gdzie Pan kupił, czy musi być specjalista do podłączcenia,no i czy jest możliwość używania butli czy wyłącznie gaz z sieci Dziękuję.

#5 ~K.~

~K.~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 18:19:59

Płyta jak najbardziej fajna, wygląda elegancko, tylko że grzeje wolniej niż na normalnym palniku, wiem bo posiadam...

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 19:02:52

Grzeje bardzo powoli, to jej podstawowy minus. Miałam i zrezygnowałam .

#7 ~Król~

~Król~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2016 - 12:44:59

Mój znajomy ma taką i innym też poleca, więc nie może to być złe ;)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2016 - 14:50:50

Te płyty są świetne! Dużo lepsze rozwiązanie niż indukcja. Tańsze i trwalsze. Ważny jest tylko właściwy montaż, tak aby po wylaniu wody nie napuchł blat w którym zamontowana jest płyta.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2016 - 12:04:40

W sieci jest kilka nagrań prezentujących wytrzymałość płyty - jestem w ciężkim szoku ile potrafi wytrzymać.

#10 ~odradzam zakup~

~odradzam zakup~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 08:30:36

Odradzam zakup tego produktu.

Beznadzieja, beznadzieja i jeszcze raz beznadzieja.

To strata pieniędzy.

#11 ~michal~

~michal~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2016 - 13:10:06

Mam od kilku dni GPC-3 i zaczynam żałować.

Z kratki wentylacyjnej ulatują b.gorące gazy (normalny efekt spalania) które nie wiem czy za kilka tygodni/miesięcy nie uszkodzą zawieszonej nad kuchnią szafki z pochłaniaczem (wysokość zgodna z przepisami, tu się nikt nie przyczepi).

UWAGA na aluminium!! Pierwsze użycie starej patelki pozostawiło na niej trwały ślad. Sam producent pisze że te odbarwienia mogą się już nie usunąć.

Coś zagotowałaś/zagotowałeś? Zapomnij o odstawieniu gorącego garnka z zawartością na kuchni - palnik na którym się gotowało pozostaje gorący, "darmowe pole" również więc na tych dwóch się przypali, pozostałe teoretycznie zimne ale jak garnek na nich postoi kuchnia "głupieje" i wywala błędy.Trzeba taki garnek odstawiać zupełnie poza kuchnię.

Żałujemy w tym momencie że daliśmy się szybko namówić na ten zakup, zanim przeczytaliśmy opinie jakie można znaleźć na temat tej kuchni w internecie.

"Na gorąco" to tyle, mam nadzieję, że nic więcej nas nie zaskoczy, za drogi gadżet aby trzeba go było zaraz wymienić na coś standardowego.

mz

#12 ~Niezadowolona~

~Niezadowolona~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:36:58

Ludzie, co wy macie za dziwny odruch ze każda wypowiedz negatywna to dla was wpis konkurencji. Otóż ja tez mam płytę Solgaz GPC 4+2 od miesiąca i żałuje jak cholera. Płomienie wylatujące z kratek z tylu płyty to norma. Wariowania wyświetlacza, blokowanie, brak możliwości wyłączenia tej płyty mimo postępowania zgodnie z instrukcja tez już przerobiłam. Serwis każe wam wyłączyć płytę z zasilania i włączyć powtórnie. Super. Ale po serii kilku wybuchów gazu pod płyta i to takich z gatunku mocnego pier***niecia szczerze odechciało mi sie polskiej nowinki technologicznej. Serwis zgłoszenie przyjął i tak do mnie oddzwania z umówieniem serwisanta ze pożal sie Boże. I jeszcze jedno. Spróbujcie napisać cokolwiek negatywnego na ich stronie na FB. Gwarantuje ze do pół godziny wpis bedzie usunięty. Dział marketingu nie śpi. Dlatego wszystkie opinie które znajdziecie sa pozytywne. Nie dajcie sie ludzie nabierać.

#13 ~Antek Grodzisko Dolne~

~Antek Grodzisko Dolne~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 07:59:26

Ludzie, co wy macie za dziwny odruch ze każda wypowiedz negatywna to dla was wpis konkurencji. Otóż ja tez mam płytę Solgaz GPC 4+2 od miesiąca i żałuje jak cholera. Płomienie wylatujące z kratek z tylu płyty to norma. Wariowania wyświetlacza, blokowanie, brak możliwości wyłączenia tej płyty mimo postępowania zgodnie z instrukcja tez już przerobiłam. Serwis każe wam wyłączyć płytę z zasilania i włączyć powtórnie. Super. Ale po serii kilku wybuchów gazu pod płyta i to takich z gatunku mocnego pier***niecia szczerze odechciało mi sie polskiej nowinki technologicznej. Serwis zgłoszenie przyjął i tak do mnie oddzwania z umówieniem serwisanta ze pożal sie Boże. I jeszcze jedno. Spróbujcie napisać cokolwiek negatywnego na ich stronie na FB. Gwarantuje ze do pół godziny wpis bedzie usunięty. Dział marketingu nie śpi. Dlatego wszystkie opinie które znajdziecie sa pozytywne. Nie dajcie sie ludzie nabierać.

Też mam takie same problemy. Żałuję że to kupiłem. Gorąco odradzam zakup.

#14 ~Niezadowolona~

~Niezadowolona~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 12:25:27

Najpierw piszesz "co wy macie za dziwny odruch ze każda wypowiedz negatywna to dla was wpis konkurencji" a później zmyślasz jakieś dziwne historie. Wracaj do konkurencyjnej firmy a nie smarujesz w internecie!
Zawsze mnie to zaskakuje, że nagle w jednym miejscu dziwne teksty ktore nie sa mozliwe. Gdybys byla klientka to przynajmniej napisalabys cos rzeczowego i z sensem. Moja sasiadka ma ich plyte juz chyba z 5 lat i zadowolona

Witamy wpis firmy Solgaz :) Dobrze wiecie ze to nie wpisy żadnej konkurencji. Co w moim wpisie jest mało rzeczowe i bez sensu? Jasno i prosto napisałam co sie dzieje z płyta. Reklamacja już została złożona do firmy. Moze jeszcze dane personalne mam tu podać? Mam dobra radę - wzorem sąsiadki kup sobie to cudo i wtedy pogadamy. To jest awaryjny badziew. A takie fora to jedyne miejsca gdzie Solgaz nie ma możliwości wykasować negatywnych komentarzy.

#15 ~Niezadowolona~

~Niezadowolona~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 12:29:05

I wlasnie dlatego nie czytam bzdurnych for gdzie nikt nie podpisze sie imieniem i nazwiskiem. Ogladalem test wideo, zobaczylem plyte na zywo i moglem sobie wyrobic wlasne zdanie. A zachowanie konkurencji bardzo chamskie. Jak cos bylo nie tak z moim telewizorem to po prostu zalatwilem z serwisem, choc mialem mozliwosc zwrocic produkt do sklepu i taki jest standard w unii. Nigdy nie uwierze w takie dziwne wpisy

Nie jestem żadna konkurencja. Moja płyta nie działa tak jak powinna to niby co mam napisać, ze jest rewelacyjna? Z serwisem w ciagu tygodnia miałam kontakt już dwa razy, spisano protokół reklamacyjny i od tej pory serwis ma mnie kompletnie w du.....Nawet terminu przyjazdu serwisanta nie można sie doprosić. A danych osobowych w internecie sie nie podaje szanowny panie Jasku. Zwrócić produkt do sklepu? Bardzo chętnie, tylko ze projekt kuchni miałam zrobiony z uwzględnieniem tej płyty a nic innego o takiej szerokości 77 cm teraz nie znajdę. Ale niech sie Solgaz dalej reklamuje i wychwala.

#16 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2016 - 20:02:07

A wie ktoś może czy w Rzeszowie można oglądnąć na żywo tą płytę gazową? A powiedzcie jeszcze czy jak ją kupię na Internecie to kto ją musi mi zamontować (może ten co robi mi meble na wymiar czy wyspecjalizowana osoba?). Trochę obawiam się tej płyty ale żona chce tylko gazową, a ja chcę indukcję, a zwykłej gazowej nie chcę ja więc pozostaje tylko Solgaz.

#17 ~Damien~

~Damien~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 15:49:35

A wie ktoś może czy w Rzeszowie można oglądnąć na żywo tą płytę gazową? A powiedzcie jeszcze czy jak ją kupię na Internecie to kto ją musi mi zamontować (może ten co robi mi meble na wymiar czy wyspecjalizowana osoba?). Trochę obawiam się tej płyty ale żona chce tylko gazową, a ja chcę indukcję, a zwykłej gazowej nie chcę ja więc pozostaje tylko Solgaz.

Ja kupilem w Lublinie, o Rzeszów musisz pytac producenta. A podlaczyl taki zwykly pan mietek od gazu, co podlaczal nam starą gazówkę i wszystkie kuchenki odkad pamietam w dziecinstwie :)

#18 ~nie polecam~

~nie polecam~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 09:35:36

Nie jestem żadna konkurencja. Moja płyta nie działa tak jak powinna to niby co mam napisać, ze jest rewelacyjna? Z serwisem w ciagu tygodnia miałam kontakt już dwa razy, spisano protokół reklamacyjny i od tej pory serwis ma mnie kompletnie w du.....Nawet terminu przyjazdu serwisanta nie można sie doprosić. A danych osobowych w internecie sie nie podaje szanowny panie Jasku. Zwrócić produkt do sklepu? Bardzo chętnie, tylko ze projekt kuchni miałam zrobiony z uwzględnieniem tej płyty a nic innego o takiej szerokości 77 cm teraz nie znajdę. Ale niech sie Solgaz dalej reklamuje i wychwala.

Też nie polecam tej płyty.

Teraz żałuję że to kupiłam .

Uwierzcie mi jest wiele innych lepszych rozwiązań niż Solgaz z lepszą obsługą gwarancyjną. 

Pozdrawiam,

Anka z Wierzawic

#19 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 07 maj 2016 - 17:17:51

Czytam te wasze komentarze pozytywne i negatywne i już nie wiem komu wierzyć. Mam zatem taką prośbę. Jeśli ktoś posiada tą płytę to proszę o parę fotek ze swojej kuchni i opis jak się sprawuje naprawdę na email (te pozytywne opinie i negatywne). Te negatywne opinie jeśli to możliwe to byłoby dobre zdjęcie z reklamacji (oczywiści bez danych osobowych). Z góry dziękuje. Pozdrawiam.

matrix811@wp.pl

#20 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 07 maj 2016 - 17:21:42

Aniu z Wierzawic czy istniej możliwość oglądnięcia u Pani tej płyty lub spotkania się i porozmawiania? Jak coś to proszę pisać na email: matrix811@wp.pl

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych