Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ci sądzicie o płycie gazowej Solgaz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
388 odpowiedzi w tym temacie

#381 Zafiet68z

Zafiet68z

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 maj 2019 - 07:53:03

Poprzedni forumowicz ma tu racje. Potwierdzam jego wypowiedź.

#382 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 10:26:02

Witam i proszę o szczere wypowiedzi Czy ktoś ma kuchenkę gazową z płytą firmy Solgaz? Chcę żonie ułatwić życie w kuchni i na rocznice ślubu chcę wymienić starą kuchenkę gazową ( na butlę) na taką z płytą Poradzcie

Koleżanka miała stwierdziła , że to wielkie g...o po pierwsze grzeje się ściana po drugie bardzo długo się na niej gotuje po trzecia jak nie daj boże coś się wyleje i przypali to zanim ona ostygnie a dzieje się to bardzo długo to mamy co szorować i nie należy to wtedy do prostych spraw. Na dodatek jej sama się wyłączała.  Wytrzymała pół roku i zmieniła na zwykłą palnikową. Teraz wszystkim co chcą kupić szczerze odradza. Badziewie!!!!!

#383 ~Salamonowicz~

~Salamonowicz~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 19:29:23

Grzeje się ściana? To może ma/miała za blisko ściany zamocowaną płytę. Za mała głębokość blatów. Znajomy w małej kuchni miał podobnie ale ze zwykłą kuchenką. Miał na ścianie położone szkło. I ono pękało od ciepła właśnie. A było to szkło specjalne do kuchni, hartowane. No i informacja że sama się wyłącza - co na to serwis? Skoro wytrzymała tylko pół roku to przecież ma nadal gwarancję i rękojmie.

#384 ~Betany~

~Betany~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 21:50:59

Szczerze też się zastanawiałam nad taką opcją, ale w końcu jednak postawiłam na płytę indukcyjną Electrolux. Dla mnie to duży plus, bo płyta jest slim-fit (cienka), pasowała w miejsce naszej poprzedniej, elektrycznej płyty, więc obyło się bez większych zmian w meblach :)

#385 ~Matusiewicz~

~Matusiewicz~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 19:19:40

No tak. Wymiar tych gazowych rozwiązań jest zawsze trochę większy. Głębszy. Wiadomo, że gdzieś należy ukryć całą ta instalację gazową. To nie wada tylko cecha konstrukcyjna takiego systemu ;)

#386 stacyjka

stacyjka

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 24 maj 2019 - 08:14:40

Szczerze też się zastanawiałam nad taką opcją, ale w końcu jednak postawiłam na płytę indukcyjną Electrolux. Dla mnie to duży plus, bo płyta jest slim-fit (cienka), pasowała w miejsce naszej poprzedniej, elektrycznej płyty, więc obyło się bez większych zmian w meblach :)

No dobra ale czy Electolux robi też na przykład płyty pod instalację gazową? Bo u mnie raczej indukcja nie przejdzie, nie mam pociągniętej siły do mieszkania.

#387 joank

joank

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 29 maj 2019 - 19:22:04

Wielu producentów ma gazowe. A nie tylko indukcja. Brak siły trochę ogranicza niestety ale przecież gazówka nie jest złym rozwiązaniem. Możesz wybrać przecież to rozwiązanie Solgazu z ukrytymi palnikami (wygląda jak indukcja) albo tradycyjną formę. Solgaz ma też takie rozwiązanie z normalnymi palnikami ale z ciekawym sterowaniem. Z czujnikiem temperatury pod garnkiem.

#388 korsan

korsan

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 03 czerwiec 2019 - 12:28:50

Solgaz też ma indukcje i to całkiem dobre. Ale to okapy ma bajeranckie. Mam od nich ten z automatyką. Fajna sprawa. A może wszystkie mają taką funkcję? Sam nie wiem. Mój ma ;)

#389 pawlik

pawlik

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 08 czerwiec 2019 - 13:04:18

Solgaz też ma indukcje i to całkiem dobre. Ale to okapy ma bajeranckie. Mam od nich ten z automatyką. Fajna sprawa. A może wszystkie mają taką funkcję? Sam nie wiem. Mój ma ;)

Ciekawie brzmi ta funkcja automatyczna. Przeważnie u nas zapomina się o włączeniu okapu. Dopiero jak zapach się rozniesie po domu, to ktoś idzie i włącza. Czy w takim przypadku ten ich okap sam się włączy?

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych