Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ci sądzicie o płycie gazowej Solgaz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
404 odpowiedzi w tym temacie

#401 korsan

korsan

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 15 sierpień 2019 - 11:30:37

Na pewno są indukcje na mniejsze moce, podłączane do 230V. Jedyny problem to taki, że wtedy chyba nie ma pełnej mocy. Niestety nie da się mieć wszystkiego. Z drugiej strony jak często korzystamy z maksymalnej mocy 4 palników? U mnie to nawet nie raz w roku. Częściej wykorzystuję piekarnik gdzie nie ma problemu z równoczesnym gotowaniem 2-3 potraw. Obecnie mam normalny piekarnik Solgazu ale w katalogu który mam to widziałem wersję DUO, gdzie można mieć różne temperatury w dwóch rożnych przestrzeniach. Do tego mozna korzystać tylko z jednej więc szybciej można uzyskać odpowiednią temperaturę i tez zmniejszyć ilość potrzebnej energii.

#402 KatIwa

KatIwa

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 28 sierpień 2019 - 14:29:07

Gotowanie na 4 palnikach rozkręconych na maksymalna moc to raczej nigdy się nie zdarza. Bo przecież nikt nie gotuje na maksymalnym ustawieniu. Chyba żeby to była potrzeba zagotowania wody w 4 garnkach. Tylko komu by to było potrzebne? Normalnie jak ja gotuję to nigdy nie mam tak mocno ani jednego palnika rozkręconego. Rzadko kiedy mam ponad połowę mocy. Na pełnej mocy wszystko by się spaliło.

#403 michalski44

michalski44

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 03 wrzesień 2019 - 08:34:47

Gotowanie na 4 palnikach rozkręconych na maksymalna moc to raczej nigdy się nie zdarza. Bo przecież nikt nie gotuje na maksymalnym ustawieniu. Chyba żeby to była potrzeba zagotowania wody w 4 garnkach. Tylko komu by to było potrzebne? Normalnie jak ja gotuję to nigdy nie mam tak mocno ani jednego palnika rozkręconego. Rzadko kiedy mam ponad połowę mocy. Na pełnej mocy wszystko by się spaliło.

Wiesz, łatwiej napisać, że coś nie działa bo nie, niż podejść do tego realistycznie.Gotowanie na 4 palnikach na maksymalnej mocy to się nawet nie zdarza w restauracjach. Nie wiem jaka potrawę należałoby gotować w taki sposób. Normalnie używa się 1-2 palników i to na góra połowie mocy. Czasem jeden palnik na więcej ale nic poza tym. Rozwiązanie indukcji na 230V ma sens i da się z takiej płyty jak Solgazu korzystać. 

#404 sevebrzo

sevebrzo

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 05 wrzesień 2019 - 13:22:10

Ale to przecież oczywistość. Jak ktoś nie rozumie, nie wie, że nie gotuje się na pełnej mocy i to na wszystkich palnikach to po prostu oznacza, że nigdy nic nie ugotował. To moim zdaniem tylko takie pisanie by jakoś poprzeć własną opinię. Ale bez realnego zastosowania. Może to działania konkurencji Solgazu?

#405 Aza

Aza

Znajomy

• PipPip
  • 27 postów

Napisano 10 wrzesień 2019 - 21:28:33

Konkurencja jest i zawsze będzie działała na każdym rynku zarówno naszym lokalnym jak i światowym. Dzięki niej mamy prawo wyboru i decydując się wybieramy sprzęt jaki nam najbardziej odpowiada. Na co dzień użytkuje płytę Solgaz GPC 4+1. Wybrałam ją ze względu na innowacyjne rozwiązania w wyglądzie i funkcjonalność oraz, że dzięki niej dam radę przygotować posiłek dla naszej dużej rodziny szybko i sprawnie. Sprawdza się w użytkowaniu rewelacyjnie.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych