Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ci sądzicie o płycie gazowej Solgaz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
404 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 08:33:59

Na opinie to ja bym paczyla na faceboku gdzie widze kto jest kto. tutaj kazdy moze atakowac firme, kto chce

Na Fb usuwają niepochlebne opinie!!! wiem bo pisałam 

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 08:54:01

POTWIERDZAM

Ludzie nie kupujcie!!! To były moje najgorzej ulokowane pieniądze, a już żyję na tym świecie prawie 60 lat

#43 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 12:22:19

Jedna osoba dodaje zle opinie co 5 min i podpisuje sie co 5 minut. Sprytne ale ludzie nie są idiotami :)

#44 ~O~

~O~
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 12:27:31

Jedna osoba dodaje zle opinie co 5 min i podpisuje sie co 5 minut. Sprytne ale ludzie nie są idiotami :)

Właśnie ,nie są idiotami,i nie dadzą się nabrać na byle co !

#45 ~Mona~

~Mona~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 08:54:07

Dla zainteresowanych moge przeslac filmik jak wyglada gotowanie i czyszczenie. Pozdrawiam

#46 ~odradzam zakupu~

~odradzam zakupu~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 09:30:08

Odradzam zakup. Są tańsze produkty o nawet lepszej jakości.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 październik 2016 - 09:29:06

jest dobra

#48 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 08:22:23

A też mam tą płytę i nie narzekam. Wiadomo w każdym sprzęcie może zdarzyć się jakiś problem. U mnie na szczęście wszystko hula, u moich teściów też.

Bardzo zły produkt, oprócz początkowo ładnego wyglądu ( bo potem to już jeden wielki brud, który godzinami trzeba czyścić)  nie daje nic na miarę 21 wieku. A najlepsza jest blokada z kluczykiem, wystarczy lekko dotknąć przy myciu i już po blokadzie, kompletny bezsens. Moze i producent miał jakiś pomysł, ale z realizacji nici, nie wspominając już o darmowym polu grzewczym- masakra  jakaś i siedlisko przypalonego brudu.

#49 ~ask~

~ask~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 10:31:04

Ale okropne bzdury...nie wiem kto pisze takie glupotyu

#50 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 13:42:55

Witam właśnie przeczytałem opinie i teraz się zastanawiam czy ta kuchnie kupić .Wizualnie mi się podoba ale chce ja używać a nie dla ozdoby Prosze doradźcie mi ?????

#51 ~Janz~

~Janz~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 14:14:11

Jeżeli jesteś zdecydowany na kuchnie gazową, a cena nie odstrasza to pewnie warto. Znajomy ma i zachwala porównując do tradycyjnej gazowej.

Jeżeli jednak bierzesz pod uwagę indukcje i "Solgaz" to ilu posiadaczy tyle opinii.

#52 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 17:17:30

Dzięki za podpowiedz Cena nie odstrasza tylko to długie mycie .Czy może jeszcze ktoś ma ta kuchenkę gazowa i napisze szczerze jak się sprawdza .Jestem w trakcie remontu kuchni chciałbym kupić lecz boje się czy nie będę żałować i przeklinać firmę

#53 ~Rysio~

~Rysio~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 18:48:37

3+1 Jak dla mnie tragedia. Czas gotowania to wieczność. Czyszczenie to także mordęga po gotowaniu/ smażeni zostają plamki nie do usunięcia. Żadne drapaki i środki chemiczne nie pomagają po prostu jak by się płyta odbarwiła.  Cena kosmiczna za takie dziadostwo.

#54 ~Rysio~

~Rysio~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2016 - 18:50:54

Witam właśnie przeczytałem opinie i teraz się zastanawiam czy ta kuchnie kupić .Wizualnie mi się podoba ale chce ja używać a nie dla ozdoby Prosze doradźcie mi ?????

Zdecydowanie odradzam i nie jestem żadną konkurencją po prostu rozczarwany.

#55 ~roman~

~roman~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2016 - 15:15:15

witam, syn mój użytkował płyte gazowa przez 4 lata a teraz zepsula sie serwisant stwierdził uszkodzenie układu elektronicznego który miał ze soba i mógł wymienic ale elektrozawór gazowy jest nieosiągalny i trzeba kupic NOWĄ PŁYTE nie możma dokupic to coś nie halo.

#56 ~bezimienny~

~bezimienny~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 13:09:37

Witam. Pisałem już o tym powyżej. Mam i jestem zadowolony, chociaż z myciem to jest trochę zabawy i nie wiem jak można pisać, że nie ma problemu. Trzeba czekać aż ostygnie, a jak gotujesz obiad (zupa , ziemniaki, coś tam jeszcze) to się w cholerę tego napali i trzeba trochę się pomęczyć. Jak musisz mieć gaz, to solgaz jest dobrym wyjściem. Jak robisz remont i możesz podciągnąć trzy fazy, to zdecydowanie dobra indukcja. Tym bardziej, że za takie pieniądze można kupić naprawdę dobre kuchnie indukcyjne.  Wracając do solgazu, to nie wymieniłbym jej na zwykłą gazową. Pozdrawiam

#57 ~sabina~

~sabina~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 21:37:44

Kuchenka Solgaz. Odradzam kuchnie Solgaz z jednego podstawowego powodu.
NIE GENERUJA OSZCZEDNOSCI -PRZECIWNIE. MOJE RACHUNKI ZA GAZ WRSOSLY O 30%.
Od dwoch lat mam te kuchnie i

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 21:41:29

Solgaz
Serwisant stwierdzil ze kuchnia dziala wysmienucie a dlaczego pobiera duzo gazu? Pozostawilu to bez odpowiedzi
LUDZIE NIE DAJCIE SIE NABRAC NA TE BAJKI O OSZCZEDNOSCI BO DOSTANIECIE PO KIESZENI JAK JA!!!!!

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2016 - 14:02:41

Mam ten sam problem. Rozgrzewa sie strasznie wolno. Pibiera gazu duzo wiecej niz tradycyjna gazowa. Serwisant na moja sugestie zeby sorawdzic pobor gazu odpowiedzial bezczelnie ze owszem sa sposoby zeby to zmierzyc ale to tajemnica prodycentam czyli uzytkownikowi nuc do tego. Tylko jakim prawem oszukuja klientow gadajac o oszczednosci?

#60 ~Bar~

~Bar~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 06:55:33

ale bzdury....wracam szukac opinii na facebooku bo tu same anonimy pisza jakies glupoty...

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych