Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

CIEMNOGRÓD WYBRAŁ PiS

• Zamknięty Temat jest zamknięty
59 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 11:39:01

Nie jestem na tyle obrotnym komputerowcem ale moze by sie ktos pokusil i odnalazl prawdziwe nazwiska milosciwie nam panujacych a ktore brzmia jakos nie po polsku / np. jakies goldszmity,goldbergi,stolczmany .../.

jak ma byc w Polsce dobrze jak czosnki rzadzily i rzadza nadal???

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 12:15:16

jak ma byc w Polsce dobrze jak czosnki rzadzily i rzadza nadal???

Mamy widocznie zbyt wielu ludzi podobnych tobie. Dlatego nie ma kto rządzić. Gdyby byli u nas Murzyni,ich byś obwiniał za swoje nieuctwo,gdyby byli Azjaci było by podobnie.

Dlaczego nie głosujesz na "swoich" lecz na kogoś innego?

#23 ~Głupek wioskowy~

~Głupek wioskowy~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 16:06:31

PiS ma tak kiepskie notowania że nawet rzeszowszczyzne to nie poparła(2066rok)

#24 ~Głupek wioskowy~

~Głupek wioskowy~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 16:14:10

Zostałem zbanowany bo napisałem że post komunistyczne nowiny należą własnościowo do Niemców. Jakoś nikt nie reaguje że wyborców i sympatyków pisu nazywa się nsdapowcami

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 17:24:59

Cieszy ze 12 listopada jest dniem wolnym od pracy bo prawdziwi Polacy lubią świętować

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 17:26:47

Zostałem zbanowany bo napisałem że post komunistyczne nowiny należą własnościowo do Niemców. Jakoś nikt nie reaguje że wyborców i sympatyków pisu nazywa się nsdapowcami

Może nie powinienem tak pisać,ale głupków powinni banować bo niczego nie wnoszą do dyskusji na forum. Co mają Nowiny do głosowania w Głogowie?

Nosisz na sobie bieliznę z Chin,masz telefon firmy Apple,buty z Włoch,jesz słodycze z Ukrainy i to ci nie przeszkadza.

#27 ~Głupek wioskowy~

~Głupek wioskowy~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 06:17:06

Przeszkadza mi że opłacania przez Niemców klakierze byłej władzy obrażają mnie(jestem u siebie) najlepszy chleb akurat jest z głogowskiej piekarni a nabiał z Trzebowniska

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 08:59:18

Przeszkadza mi że opłacania przez Niemców klakierze byłej władzy obrażają mnie(jestem u siebie) najlepszy chleb akurat jest z głogowskiej piekarni a nabiał z Trzebowniska

Myślisz wyłącznie o sobie,jak każdy półgłówek. Nie przychodzi ci do głowy,że innym przeszkadzają twoje,głupawe teksty na forum?

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 17:11:25

Pani kanclerz Merkel ogłosiła że idzie na emeryturę polityczną....tez ciemnogród na nią nie głosował?

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 18:05:35

Pani kanclerz Merkel ogłosiła że idzie na emeryturę polityczną....tez ciemnogród na nią nie głosował?

Próbujesz nadal zamieszczać swoje mądrości a powinieneś wiedzieć,że Angela nie była tym razem poddawana ocenie ludu. Ciemnogród nadal się mocno trzyma,tylko nie w Niemczech.

#31 ~jak nas okrada PiS~

~jak nas okrada PiS~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 19:54:05

Radny powiatu biłgorajskiego Michał F. został skazany na karę więzienia w zawieszeniu za opłacenie swojej ślubnej sesji z kasy lokalnego Ośrodka Sportu i Rekreacji - podaje "Kurier Lubelski". 

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 00:29:27

A co tam,po nas chocby potop! Teraz k..... my doimy wasza kase - rozbijamy limuzyny,jezdzimy "sluzbowo" do cieplych krajow,zalatwiamy wazne kontrakty np.na Malediwach,wspomagamy Rydzyka w jego misji,dbamy o bezpieczenstwo na drogach podnoszac ceny paliwa no i dbamy o zdrowie narodu aby nie byl "gruby ", byl w formie to sru do gory ceny zywnosci>mozna tak dodawac rozne dobre nasze "posuniecia" , zrozumiales "ciemny ludku "?

#33 ~pniok rzeszowski~

~pniok rzeszowski~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 09:45:19

Moja opinia o elektoracie na Podkarpaciu jest prosta az do bolu.

Nie jest wazna ktora partia rzadzi ale KTORA DAJE i wtedy nie trzeba pracowac.

Nieroby i ciemniaki beda glosowac na kazdego ktory bedzie rozdawal oczywiscie cudze bo taki d*ebil nic swojego nie ma i nie jest wazne jak napisalem z jakiej jest parti.

GRUNT ABY DAWAL i mozna bedzie pic do osrania na krzywy ryj oczywiscie za cudze i nie trzeba bedzie pracowac.

Komuna tez byla dobra jak rozparcelowala panskie majatki i pozwalala okradac panskie dwory. Jak przestala dawac to teraz jest BEEEEE bo znalazl sie drugi co teraz daje i obiecuje gruszki na wierzbie i sliwki na sosnie.

Dobry BO DAJE !

#34 ~tomasz jaś~

~tomasz jaś~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 10:57:24

Moja opinia o elektoracie na Podkarpaciu jest prosta az do bolu.

Nie jest wazna ktora partia rzadzi ale KTORA DAJE i wtedy nie trzeba pracowac.

Nieroby i ciemniaki beda glosowac na kazdego ktory bedzie rozdawal oczywiscie cudze bo taki d*ebil nic swojego nie ma i nie jest wazne jak napisalem z jakiej jest parti.

GRUNT ABY DAWAL i mozna bedzie pic do osrania na krzywy ryj oczywiscie za cudze i nie trzeba bedzie pracowac.

Komuna tez byla dobra jak rozparcelowala panskie majatki i pozwalala okradac panskie dwory. Jak przestala dawac to teraz jest BEEEEE bo znalazl sie drugi co teraz daje i obiecuje gruszki na wierzbie i sliwki na sosnie.

Dobry BO DAJE !

faktycznie aż ból czytać to

#35 ~co to je PiSuar?~

~co to je PiSuar?~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 13:50:08

Pisuar to UKŁAD , to zorganizowana grupa przestępcza, to system mafijny z capo di tutti capi = ajatollahem na czele. To tylko mozliwe w Polsce, gdzie połowa zidiociałego społeczeństwa zindokrynowana przez KK , kupiona za 500+, w biedzie pijana ze szczęścia zagłosuje na najgorszą kanalię. A pisuar kroczy z ustami pełnymi patosu, Boga, ojczyzny i zawsze z hasłem ZWARCI, SILNI i GOTOWI - zwarci przy kasie , silni przy korycie i gotowi w razie czego sssspierda...lać .

#36 ~PiS=komuno wróć~

~PiS=komuno wróć~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 20:16:15

Dzisiaj PiS zablokował dekretem (ustawą w sejmie) wzrost cen prądu nie patrząc na procesy gospodarcze natomiast Za rok Biuro Polityczne KC PiS zablokuje wzrost cen chleba, masła i kiełbasy zwyczajnej spowodowany przez rządy PO-PSL.

#37 ~PiSokomuna przeciw Polakom~

~PiSokomuna przeciw Polakom~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 20:26:15

Dzisiaj PiS zablokował dekretem (ustawą w sejmie) wzrost cen prądu nie patrząc na procesy gospodarcze natomiast Za rok Biuro Polityczne KC PiS zablokuje wzrost cen chleba, masła i kiełbasy zwyczajnej spowodowany przez rządy PO-PSL.

A w lecie dojdzie do zrzucania stronki ziemniaczanej spowodowanej przez rząd PO-PSL.
Takie info zobaczymy na pasku TVP(iS) Info.
Na wszystko PiS ma odpowiedź tak samo jak PZPR który mówił że stronkę zarzucają amerykańce. A dzisiaj PiS zwalcza amerykańską firmę TVN która prawdę mówi.

#38 ~PiS ciągnie nas w przepaść~

~PiS ciągnie nas w przepaść~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 11:02:27

Pisuar to UKŁAD , to zorganizowana grupa przestępcza, to system mafijny z capo di tutti capi = ajatollahem na czele. To tylko mozliwe w Polsce, gdzie połowa zidiociałego społeczeństwa zindokrynowana przez KK , kupiona za 500+, w biedzie pijana ze szczęścia zagłosuje na najgorszą kanalię. A pisuar kroczy z ustami pełnymi patosu, Boga, ojczyzny i zawsze z hasłem ZWARCI, SILNI i GOTOWI - zwarci przy kasie , silni przy korycie i gotowi w razie czego sssspierda...lać .

tak Polska zmierza ku pięknej katastrofie. Bo jeśli ktoś myśli ze te chaotyczne żałosne działania przyniosą coś dobrego to jest w błędzie. A teraz pytanie do miłośników PiS skąd będzie pochodziło te 9 mld zł na rządowe dotacje do prądu:

A) z ogrodka TW Balbiny KŁAMCZYŃSKIEJ i jego żoliborskiego kota 

B ) z majątku Morawieckiego przepisanego na żonę

C) Ze służby zdrowia, oświaty i inwestycji.

Wiem pytanie bez sensu. Wyznawcy PiS nie są w stanie podjąć krytycznego myślenia

#39 ~PiS przeciwko rolnikom~

~PiS przeciwko rolnikom~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2019 - 11:13:13

MORAWIECKI: Apeluję do wszystkich gmin: przedstawiajcie kalkulacje, bo brakuje ciagle połowy obliczeń
KŁAMSTWO! Samorządowcy natychmiast zabrali się za szacowanie szkód i ich nie blokują, straty są po prostu bardzo wysokie. To największa susza od ponad 20 lat. Prace utrudniają podlegli Morawieckiemu wojewodowie, którzy zwracają protokoły nakazując rolnikom ponowne przeliczenie strat.

#40 ~jak PiS okrada Polskę~

~jak PiS okrada Polskę~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 15:33:19

Artykuł z Gazety Wyborczej z 30 kwietnia 2005 pt. RATUSZ WYWŁASZCZA WARSZAWIAKÓW DEKRETEM BIERUTA

Twarde ultimatum postawiła tysiącom warszawiaków ekipa prezydenta Warszawy Lecha Kaczyńskiego (PiS): albo przyjmiecie nasze warunki, albo natychmiast traficie na bruk. W ten sposób ratusz chce wyegzekwować dekret Bieruta sprzed 60 lat
Ludzie mają natychmiast wziąć od miasta w dzierżawę działki, które zajmują od pokoleń. Ratusz chce za to dostawać nawet po kilka tysięcy złotych rocznie.
Skąd tak nagłe zainteresowanie ratusza tymi wszystkimi terenami? Od końca maja, a najpóźniej w październiku, większość z użytkowników tych działek będzie mogła skutecznie walczyć w sądzie o prawo do ich własności przez zasiedzenie. Teraz nie wszyscy mogą starać się o zwrot, bo po wojnie nie złożyli o to stosownych wniosków. Ratusz w ostatniej chwili próbuje więc zablokować zasiedzenia (podpisanie umów dzierżawy z miastem zaprzepaszcza tę drogę odzyskania własności).
Prezydent stolicy Lech Kaczyński: - Nie mogę mieć do biura nieruchomości pretensji za tę operację, bo sam naciskałem, by miasto nie straciło mienia - usprawiedliwia się prezydent.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych