Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co ekipa panów Stefanskiego i Janasa zrobiła dobrego dla Lezajska

Wybory Lezajsk Stefanski Janas

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Były wyborca~

~Były wyborca~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 04:56:41

Tak uczciwie, proszę, napiszcie, czy coś dobrego wymieniona ekipa zrobiła dla Lezajska. Może jakaś obwodnice, może „orlika”, może wyremontowała drogi, może zbudowała sale sportowe w szkołach, może wyremontowała Dom Kultury, może zlikwidowała Zakład Remontowy (pokażcie jakieś zyski),może odebrała dożywianie bezrobotnym, może wyremontowała pomnik, może przebudowała Rynek, może zmniejszyła zarobki w sferze budżetowej i nie zapłaciła żadnych odszkodowań za nieprawne zwolnienia pracowników, może... Chcialbym to wiedzieć, bo nie wiem czy powtórny raz głosować na tych moich Ulubieńców.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 05:43:52

Tak uczciwie, proszę, napiszcie, czy coś dobrego wymieniona ekipa zrobiła dla Lezajska. Może jakaś obwodnice, może „orlika”, może wyremontowała drogi, może zbudowała sale sportowe w szkołach, może wyremontowała Dom Kultury, może zlikwidowała Zakład Remontowy (pokażcie jakieś zyski),może odebrała dożywianie bezrobotnym, może wyremontowała pomnik, może przebudowała Rynek, może zmniejszyła zarobki w sferze budżetowej i nie zapłaciła żadnych odszkodowań za nieprawne zwolnienia pracowników, może... Chcialbym to wiedzieć, bo nie wiem czy powtórny raz głosować na tych moich Ulubieńców.

Tym panom dziękujemy, na nic się zda ujadanie i plucie. Pa pa Teletubisie

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 08:09:45

Po pierwsze nie kradli,
Po drugie nie robili szemranych interesów,
Po trzecie nie zadłużali miasta,
Po czwarte dobrali się to tyłka tym, którzy pomstują na nich (np. forum), że za Karakuły i Urbana, a i za Trębacza było tak dobrze i komu to przeszkadzało,
Po piąte spłacili długi miasta po rządach Trębacza, Urbana i Karakuły,
Po szóste zlikwidowali kominy płacowe
Mogę tak dalej i dalej...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 08:30:42

Po pierwsze nie kradli,
Po czwarte dobrali się to tyłka tym, którzy pomstują na nich (np. forum), że za Karakuły i Urbana, a i za Trębacza było tak dobrze i komu to przeszkadzało,

Po siódme obudziłeś się i wszystko wróciło do normy, fantazji we snach to ci nie brakuje

#5 ~skarbnik ciągle pracuje~

~skarbnik ciągle pracuje~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 08:33:43

Po pierwsze nie kradli,

A dlaczego nie zwolnili Pacyniaka skarbnika miasta który wg RIO jest odpowiedzialny za zadłużenie miasta?
A co robił w poprzedniej kadencji przewodniczący rady miasta Ireneusz Stefański? Przecież miał dostęp do wszystkich informacji.
Wyjścia są dwa.
1. Stefański wie o coraz większym zadłużaniu miasta i rolowania kredytów ale żeby łatwiej dojść do władzy pozwala na zadłużenie miasta,
2. Urban i Pacyniak perfidnie oszukują Stefańskiego i nic mu nie mówią o rolowaniu kredytów a jak już Stefański wygrywa wybory na burmistrza to w nagrodę zostawia skarbnika Pacyniaka nadal skarbnikiem za swojej kadencji.
Czy może mi to ktoś wytłumaczyć

#6 ~Pi~

~Pi~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 08:56:39

Scenariusze brania i spłacania kredytów są opisane w uchwałach budżetowych i prognozach wieloletnich i to nie jest tajemna wiedza bo wszystko co uchwala rada jest kontrolowane i nic więcej co ustalone wziąść kredytu nie mozna

#7 ~Stefański wiedział~

~Stefański wiedział~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 09:04:09

Scenariusze brania i spłacania kredytów są opisane w uchwałach budżetowych i prognozach wieloletnich i to nie jest tajemna wiedza bo wszystko co uchwala rada jest kontrolowane i nic więcej co ustalone wziąść kredytu nie mozna

Czyli Stefański o wszystkim wiedział?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 09:30:02

A dlaczego nie zwolnili Pacyniaka skarbnika miasta który wg RIO jest odpowiedzialny za zadłużenie miasta?
A co robił w poprzedniej kadencji przewodniczący rady miasta Ireneusz Stefański? Przecież miał dostęp do wszystkich informacji.
Wyjścia są dwa.
1. Stefański wie o coraz większym zadłużaniu miasta i rolowania kredytów ale żeby łatwiej dojść do władzy pozwala na zadłużenie miasta,
2. Urban i Pacyniak perfidnie oszukują Stefańskiego i nic mu nie mówią o rolowaniu kredytów a jak już Stefański wygrywa wybory na burmistrza to w nagrodę zostawia skarbnika Pacyniaka nadal skarbnikiem za swojej kadencji.
Czy może mi to ktoś wytłumaczyć

Stefański nie kradnie i nie robi szemranych interesów, co na tle jego poprzedników wyraźnie go od nich odróżnia.

#9 ~LOLEK~

~LOLEK~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 11:52:18

Stefański nie kradnie i nie robi szemranych interesów, co na tle jego poprzedników wyraźnie go od nich odróżnia.

Poprzednicy chociaż  coś z robili dla naszego miasta.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 14:35:49

Poprzednicy chociaż coś z robili dla naszego miasta.

A co poza tym, że nieźle się obłowili. Wymienić sukcesy Trębacza? Lidl, budynek kina, myjnia na Klasztornej, przerysowanie mieszkanki Leżajska z działkami przy Sandomierskiej...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 14:50:41

Jak uważam że robi szemrane interesy tylko robi to z wyczuciem. Ale pewnie wiem więcej niż Ty!!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 18:19:05

Jak uważam że robi szemrane interesy tylko robi to z wyczuciem. Ale pewnie wiem więcej niż Ty!!!

No to wal gościu, co Stefański kupił od miasta, za jaką miejską działką chodzi dla siebie lub kumpli. Bo Karakuła kupił od miasta budynek w którym zrobił pub legenda, przy ul. św. Jana z Dukli kupił grunty też od miasta na których wybudował pawilon handlowy, a przy ul. Jagiełły chodzi za gruntem, żeby z kumplami wybudować budynek handlowy. Stefański z Janasem chcą teren zarezerwować pod wodny plac zabaw i otwarty basen, ale to stoi w poprzek interesów Karakuły.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 18:36:28

Po siódme obudziłeś się i wszystko wróciło do normy, fantazji we snach to ci nie brakuje

Po ósme nie jest takim idiota jak Ty

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 18:47:30

A co poza tym, że poprzedni burmistrzowie nieźle się obłowili na majątku miasta. Wymienić "sukcesy" Trębacza? Lidl, budynek kina, myjnia na Klasztornej, przerysowanie mieszkanki Leżajska z działkami przy Sandomierskiej...

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 18:59:25

Karakal i jego ekipa zamieni Leżajsk w małą Secylie DONKARAKULA

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 18:59:59

Żadnych szemranych interesów Stefański nie robił i nie bedzie robił! To jest uczciwy człowiek. a nic takiego nie można powiedzieć o Waszej grupie z Panami K, T i U na czele.

#17 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 19:44:19

Żadnych szemranych interesów Stefański nie robił i nie bedzie robił! To jest uczciwy człowiek. a nic takiego nie można powiedzieć o Waszej grupie z Panami K, T i U na czele.

No to jest jeszcze trzeci kandydat Mazurkiewicz i myślę,że on wygra.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 19:51:10

No to jest jeszcze trzeci kandydat Mazurkiewicz i myślę,że on wygra.

W babiktona z ekipa

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 20:29:56

Chyba nie z Leżajska jak nie wiesz gdzie jest tatarnia !

Wycięli drzewa np i mieli pełne pory bo jak by te drzewa się nie zazieleniły trzeba by było zapłacić karę a tak z  130 tysięcy.

#20 ~z miasta kiedyś prężnego~

~z miasta kiedyś prężnego~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2018 - 11:19:00

Ile trzeba mieć cynizmu, aby do sukcesów zaliczyć nic nie robienie, że nie nakradł. I to zaświadcza o Panach - Stefańskim i Janasie. Sukces - lenistwo!!! A może brak zdolności intelektualnych i brak godności (przyjął podziękowanie za drogi, które powstały za Trębacza i Urbana).

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wybory, Lezajsk, Stefanski, Janas

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych