Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Co sądzicie o LO w Leżajsku?

szkoła LO Leżajsk opinie poziom

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kjau

kjau

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 czerwiec 2019 - 14:37:41

Wiem, że na tej stronie założony już był kiedyś taki wątek, ale to było parę lat temu i już się wiele mogło zmienić.

Jak z poziomem w szkole (szczególnie na profilu humanistyczno-prawnym, ale i ogólnie)? Czy można znaleźć nauczycieli sprawiedliwych, takich z pasją?  

#2 zoltan

zoltan

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 11:38:15

nie (choc kiedys babeczka z niemieckiego byla z pasja, jedyna)

to zalezy, rozumiem ze chcesz isc pozniej na prawo ? jezeli tak to nie jest wazny nauczyciel i szkola, jak bedziesz sie sam uczyl ponad to co w szkole itd itdp, to powinienes sie dostac gdziekolwiek. jezeli myslisz ze w liceum sa jakies zajecia z prawa, to nie nie ma moim zdaniem. jest wiecej polskiego i historii na tym kierunku. o prawie nawet nie uslyszysz :)

podsumowujac, jezeli chcesz sie dostac na dobre studia to sam musisz pracowac, ta szkola niewiele wniesie w twoj sukces, jak w innych nie wiem, nie bylem. moze byc podobnie.

#3 kjau

kjau

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 12:25:47

to zalezy, rozumiem ze chcesz isc pozniej na prawo ? jezeli tak to nie jest wazny nauczyciel i szkola, jak bedziesz sie sam uczyl ponad to co w szkole itd itdp, to powinienes sie dostac gdziekolwiek. jezeli myslisz ze w liceum sa jakies zajecia z prawa, to nie nie ma moim zdaniem. jest wiecej polskiego i historii na tym kierunku. o prawie nawet nie uslyszysz :)

podsumowujac, jezeli chcesz sie dostac na dobre studia to sam musisz pracowac, ta szkola niewiele wniesie w twoj sukces, jak w innych nie wiem, nie bylem. moze byc podobnie.

Doprawdy? To mnie zaskoczyłeś, widziałem podręcznik do podstaw prawa, obowiązujący w tej szkole, i miałem wrażenie, że nie będzie przelewek - oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Cóż, zobaczymy, choć rzeczywiście zależy mi na poziomie tego przedmiotu, tak samo jak języka polskiego. Dzięki za odpowiedź. ;)

#4 dusiazul

dusiazul

Znajomy

• PipPip
  • 29 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 13:07:06

Kup nierobówi i alkochlików byle by im dzień zleciał

#5 zoltan

zoltan

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 30 czerwiec 2019 - 14:20:07

Doprawdy? To mnie zaskoczyłeś, widziałem podręcznik do podstaw prawa, obowiązujący w tej szkole, i miałem wrażenie, że nie będzie przelewek - oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Cóż, zobaczymy, choć rzeczywiście zależy mi na poziomie tego przedmiotu, tak samo jak języka polskiego. Dzięki za odpowiedź. ;)

a kto to bedzie prowadzil ??

z tego co czytalem to z prawem na uniwersytecie bedzie to mialo niewiele wspolnego, to bedzie cos takiego WOS+, kupa regulek, wiekszosc nieprzydatna w zyciu, ani pozniej na studiach.

generalnie jezeli chcesz isc na prawo to mozesz zobaczyc co to jest, ale nie przyda ci sie to na studiach w ogole ;) jezeli chcesz byc np kims innym, ksiegowym, pracownikiem czy gdzies w administracji na najnizszym szczeblu, to cos bedziesz wiedzial, ale raczej tego nie uzyjesz, bo to nie sa informacje do uzycia, tylko do nauczenia, a zaden nauczyciel nie bedzie posiadal adekwatnej wiedzy w liceum i uczyl prawa w prakryce, bo wtedy bylby doktorantem na studiach prawniczych, a nie magistrem po pedagogice   ;)

jak masz jakies pytania to mozesz pytac, chociaz pewnie jeszcze wczesnie na obranie sciezki kariery

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkoła, LO, Leżajsk, opinie, poziom

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych