Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

co się dzieje dziwnego w szkole rudna mała

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 11:46:08

w konkursach plast.olimpiadach roznych wyst art i konkursach litterackich a zwlaszcza w dzial i edukacji pro ekolog zawsze pogwizdow nowy bil na glowe rudna nie mowiac juz o zawsze rzeczowej jak i kompetentneej p dyr pogwizdowskiej szkoly wlasciwej osoby na tym stanowisku i nauczycielu z p pasja i klasa

#22 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 11:47:42

w konkursach plast.olimpiadach roznych wyst art i konkursach litterackich a zwlaszcza w dzial i edukacji pro ekolog zawsze pogwizdow nowy bil na glowe rudna nie mowiac juz o zawsze rzeczowej jak i kompetentneej p dyr pogwizdowskiej szkoly wlasciwej osoby na tym stanowisku i nauczycielu z p pasja i klasa

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 12:33:40

W Rudnej Małej jeszcze nie tak dawno było kilkaset krów.

Dzisiaj nie ma ani jednej.

Czy ktoś wyciągnie wnioski i ukarze winnych.

Może PSL w regionie rozwiązać.

Sorry--ale bawi mnie taka żonglerka liczbami.

Może będzie trochę mnie uczniów w szkole ale to może tylko pozostałym wyjść na korzyść-nieprawdaż?

oczywiście na korzyść wyjdzie wszystkim d...włazom tak ! tak!

#24 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 16:47:02

no właśnie nie rozumiem dlaczego szkoły z Rudnej nie można przenieść do Pogwizdowa. Dlaczego gmina tego nie chce ? czy ktoś coś na ten temat wie ?

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 16:53:53

no właśnie nie rozumiem dlaczego szkoły z Rudnej nie można przenieść do Pogwizdowa. Dlaczego gmina tego nie chce ? czy ktoś coś na ten temat wie ?

Jeśli p. burmistrz chce jak najlepiej dla naszych dzieci to co stoi na przeszkodzie,by przenieść szkołę do Pogwizdowa?

#26 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 17:26:27

bdb pomysl tym bardziej ze chwala sie o budowie noej hali sportowej co w porownaniu do smierdzacej salki w rudnej byloby extra rozwiazaniem dla dzieciakow z rudnej no i poziom nauki nieporownywalmy in plus na korzysc pogwizdowa tylko co z p dyr rudnej ?na budy?jako seietny nauczyciel da rade w koncu dyr to nie dozywocie a tylko sie nim bywa .bo zbyt czesto wpadaja w rutyne i obrastaja w piorka

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 06:33:25

Co wy tutaj piszecie. Przecież w gminie nie ma lepszej szkoły i lepszej dyrektor. A i w parafii Rudna się udziela.

#28 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 09:18:12

czytam i czytam te wszystkie komentarze troszkę w tym prawdy ale więcej ściemy moje dziecko uczęszcza do szkoły w Rudnej nauczyciele są konkretni program nauczania na pewno jest w pełni realizowany dzieci są dopilnowane. Moje dziecko odrabiając lekcje i ucząc się w domu nie potrzebuje żadnej pomocy a wyniki w nauce ma rewelacyjne. Dzieci biorą udziały w licznych konkursach i mają wyniki. A że sala gimnastyczna nie jest klimatyzowana???  to jakiś obłęd a w jakiej szkole w gminie głogów młp jest klimatyzacja w szkole a po za tym to jest przecież nie zdrowe. Nawiązując przyłączenie Rudnej do Pogwizdowia według mnie jest niemożliwe ok hale budują ale już chyba 3rok i końca nie widać tam również jest mała szkoła chyba nawet mniejsza niż w Rudnej i jak dzieci z Rudnej przejdą się uczyć do Pogwizowia to wtedy tam będzie problem gdzie się Ci wszyscy uczniowie pomieszczą?????   A co do Pani dyrektor to tylko człowiek jak każdy z nas też popełnia błędy ale kto ich nie robi chyba tylko taki co nic nie robi. Pani dyrektor chce dla szkoły jak najlepiej. Jeżeli są jakieś problemy warto poruszyć na zebraniu lub indywidualnej rozmowie i zawsze są szukane jak najlepsze rozwiązania. Uczniowie którzy chodzą o tej szkoły są zadowoleni moje dziecko również. Są organizowane zajęcia poza lekcyjne w ramach świetlicy. Pni w przedszkolu od września ma mieć panią do pomocy obiecywał Pan burmistrz więc idzie w dobrym kierunku

#29 ~PIOTR~

~PIOTR~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2017 - 12:37:42

witam 

Jeśli chodzi o sale gimnastyczne to oczywiście nie mają klimy ale mają wymiary i wentylacje oraz przebieralnie.A pomieszczenie o wielkości garażu nie co więcej nie posiada wymuszonej wentylacji .Ale nawet jeśli tak jest to jak dyrekcja zamierza obejść przepisy dotyczące szkół o ośmiu oddziałach.A jeśli chodzi o klimatyzację i że jest nie zdrowa to poda pani naukowe dane na ten temat chyba że przyjmiemy że jak się je kurczaki to ma się duże stopy,ziemia jest płaska , a kobiety nie zachodzą w ciążę jedząc naleśniki z borówkami.

#30 ~PIOTR~

~PIOTR~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2017 - 12:53:29

A może ktoś wie dlaczego pan od wf-u dostał ochrzan burę od dyrekcji organizując zajęcia na zewnątrz .NIESTETY jak ci co czytają widzą że ze strony szkoły brak wpisu a jestem przekonany że czyta to forum a przynajmniej z obowiązku powinna.

#31 ~L_O~

~L_O~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2017 - 09:07:52

Ja nie mieszkam w RM ale też mam dzieci i szkolne realia znam bardzo dobrze.

1) Mała szkoła wbrew pozorom niesie bardzo duże możliwości dla rozwoju dzieci. W małej szkole w małych klasach da się podejść indywidualnie do każdego dziecka i osiągnąć wyniki dużo lepsze niźli w wielkiej. Jest jedno małe albo raczej ogromne ALE, nazywa się nauczyciele.

2) Ludzie z Rudej Małej to jest Wasza szkoła - Piotr ma dużo racji że walczy o jej jakość. Walczcie o dobrych nauczycieli - o ludzi s pasją nie takich co to przyjadą, "pogędzą" i pojadą czy pójdą do domu bo odrobili szychtę!

3) Za szkołę odpowiada dyrektor, a za dyrektora kuratorium. CO mogę doradzić to wypunktować wszystkie nieprawidłowości związane z nierealizowaniem podstawy programowej, niedomoganiami w zakresie infrastruktury szkoły, błędami w zarządzaniu czy nadzoru nad nauczycielami. To samo dotyczy nauczycieli. Stwórzcie pismo i zanieście do kuratorium. Najważniejsze są konkrety czyli co się nie zgadza z wytycznymi Ministerstwa, które to wytyczne łatwo znaleźć w Internecie. Kuratorium musi zadziać jak się Wam reakcja nie spodoba to piszcie do Ministerstwa. Szkolnictwo to system biurokratyczny niestety tak to wygląda, Działajcie szybko i zdecydowanie, Działajcie indywidualnie i grupowo. Rudna Mała to fajne miejsce zadbajcie o swoje dzieci o dzieci sąsiadów. To tylko dla Waszego dobra. Wspólnego dobra.

#32 ~PIOTR~

~PIOTR~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2017 - 17:38:33

witam.

Podobno kolejni rodzice zabierają papiery i swoje dzieci z //doskonałej// szkoły w Rudnej. Dajcie znać czy to prawda. A jeśli tak to p.dyrektor musi być z siebie dumna ponieważ to ona doprowadziła szkołę do tak żałosnej sytuacji i opinii . Trochę dziwię się władzom gminy że nic nie robią z takim zarządcą.L-O dziękuje za poparcie ale jeśli dyrekcja jest najwspanialsza nauczyciele boją się cokolwiek powiedzieć a część rodziców nie widzi nic złego w tym że jest źle że brak przebieralni i nie spełnienia wymogów ośmio klasowej placówki poziom fatalny / to jak wielu rodziców zabiera się dzieci skoro nie można nic poprawić i nic zmienić. Proponuję popatrzeć jak działają inne szkoły na poziomie i co oferują dzieciom poza programem.pozdrawiam piotr

#33 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 15:03:04

Tak to prawda, z tego co sie orientuje to około 20 dzieci zostało przepisanych do różnych szkół.To w sumie 1/3 z całej szkoły dzieci to jest bardzo dużo. Jesli sie nic nie zmieni to ta szkołę zamkną, umrze smiercią naturalną.Jesli nie zmieni sie pani dyrektor a wydaje mi sie ze raczej to bedzie trudne, to ta szkoła nie przetrwa nastepnych lat.

#34 ~PIOTR~

~PIOTR~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 10:26:08

witam

Dziękuję Mariusz za wpis , mam nadzieję że grupa upartych rodziców zaczyna dostrzegać problem że jest to słabo prowadzona placówka /czyli źle/ . A jeśli czyta to p.dyrektor to z uwagi na to do czego doprowadziła powinna się podać do dymisji lub przedstawić na publicznym forum program naprawy i rozwoju tej szkoły ponieważ życie pokazało że wieloletnie trzymanie się stołka za wszelką cenę jakoś nie przełożyło się na sukcesy szkoły i dobrą o niej opinie.Tysiąc razy były proponowane zmiany i nic a strata ludzi zaangażowanych w to żeby wymagać lepszego to błąd ale z drugiej strony święty spokój bo nic się nie dzieje. i stołeczek do d...pki przyklejony.

#35 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 21:29:14

Ludzie, to co się dzieje w szkole w Zaczerniu to dopiero cyrk. Nowa pani dyrektor (od września) to jakaś porażka. Smutne, bo tak wszyscy liczyli, że się coś na lepsze zmieni, a tu taki syf się zrobił :-( a pani dyrektor tak się na ludzi wydziera, że jedna nauczycielka w ciąży, aż wylądowała w szpitalu, tak się na nią wydarła. No porażka jakaś :-(

#36 ~grzegorz~

~grzegorz~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 21:32:59

No słyszałem właśnie o tej szanownej pani dyr. w Zaczerniu. Faktycznie jakaś porażka, a wydawało się, że gorzej już być nie może...

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2017 - 22:55:54

No słyszałem właśnie o tej szanownej pani dyr. w Zaczerniu. Faktycznie jakaś porażka, a wydawało się, że gorzej już być nie może...

Przepraszam bardzo, ale Zaczernie to gmina Trzebownisko. Nie macie już gminnych dyrektorów?

#38 ~Gość przeciwko pomówieniom~

~Gość przeciwko pomówieniom~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 16:06:05

Człowiek który rozpoczyna pomówienia i nie ma odwagi jest zwykłym tchórzem.Tzw.piotr jest także kłamcą i manipulatorem,szkoda że część rodziców dało się zmanipulować takiemu gościowi.piotr napisał że P.dyr.nie była na spotkaniu bo stchórzyła albo uciekła,a skąd p.piotr ma pewność że P.dyrektor była poinformowana o tym spotkaniu !Klasy małe kilku/kilkunastoosobowe to atut,ci którzy w imię dobra swych dzieci przepisali je do innych szkół,liczniejszych klas za moment przyznają mi racje.P.piotr to taki gminny/wiejki elbanowski-narobi smrodu i pójdzie.Zastanawiające jest zachowanie władz gmin,które w sposób typowy dla pisowskiej władzy linczują swojego pracownika.P.piotrze weż się chłopie za uczciwą robotę i zarób na siebie!

#39 ~PIOTR~

~PIOTR~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 15:08:57

Człowiek który rozpoczyna pomówienia i nie ma odwagi jest zwykłym tchórzem.Tzw.piotr jest także kłamcą i manipulatorem,szkoda że część rodziców dało się zmanipulować takiemu gościowi.piotr napisał że P.dyr.nie była na spotkaniu bo stchórzyła albo uciekła,a skąd p.piotr ma pewność że P.dyrektor była poinformowana o tym spotkaniu !Klasy małe kilku/kilkunastoosobowe to atut,ci którzy w imię dobra swych dzieci przepisali je do innych szkół,liczniejszych klas za moment przyznają mi racje.P.piotr to taki gminny/wiejki elbanowski-narobi smrodu i pójdzie.Zastanawiające jest zachowanie władz gmin,które w sposób typowy dla pisowskiej władzy linczują swojego pracownika.P.piotrze weż się chłopie za uczciwą robotę i zarób na siebie!

Jeśli w moich wpisach jest choć jedno kłamstwo to napisz jakie i udowodnij że masz rację, jeśli p.dyrektor otwiera spotkanie i wychodzi to kłamstwem jest że nie została poinformowana i jako najbardziej zainteresowana osoba jej obowiązkiem jest wysłuchać uwag i opinii rodziców. A na koniec napisz mi odważny gościu co rozumiesz za // uczciwą robotę // i wyjaśnij wpis zarób na siebie, Co więcej nigdzie nie mam zamiaru iść.Więc oczekuję na odpowiedź odważny gościu.

#40 ~Uczen~

~Uczen~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 15:57:31

W y p i e r d a l a c jak sie komus nie podoba

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych