Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

co się dzieje dziwnego w szkole rudna mała

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 16:14:48

W y p i e r d a l a c jak sie komus nie podoba

ODPOWIEDź GODNA GMINY GLOGóW MłP. GMINY WIELU SZANS Z CUDOWNYM burmistrzem.
Czy w rudnej był konkurs na dyrektora?

#42 ~PIOTR~

~PIOTR~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 16:16:43

W y p i e r d a l a c jak sie komus nie podoba

I tak też zrobiło 30 % popieram uczniu bardzo konstruktywna wypowiedź pewnie motywująca innych a jeśli jesteś uczniem w/w szkoły to gratulacje za takt i elokwencje

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 16:19:27

Ciekawe z ktorej klasy ten uczeń

#44 ~PIOTR~

~PIOTR~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 17:02:09

witam

oczywiście były wybory ale tylko wybrane osoby z rady rodziców były powiadomione ten lepszy sort a inni nie ponieważ mogli mieć inne zdanie nie

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 19:35:45

Ciekawe z ktorej klasy ten uczeń

Na pewno nie z piątej

#46 ~PIOTR~

~PIOTR~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 20:25:03

witam

Jest to prawdopodobnie ostatni wpis z mojej strony .No i doczekałem się odpowiedzi a mianowicie telefon od pani dyrektor do mojej żony abym przestał pisać i po przemyśleniu tematu przez 3 dni przestaje jest 47 dzieci z siódmą i nowymi z pierwszej jeśli to co pisałem nic nie dało to wygłupiłem się i wszystkich przepraszam ale jeśli moje wpisy i walka żeby było lepiej choć odrobinę pomogły to warto było być czarną owcą a wiem że udało się coś osiągnąć .Niestety ta forma zakłamania i braku współpracy dała efekty i nie sądzę abym był aż takim autorytetem dla rodziców którzy zabrali dzieci z tej szkoły żebym miał na to wpływ. i pomimo że tego że moich dzieci już tam niema to mam nadzieję że dzięki mojej postawie i udowodnieniu że gmina nie zrobiła nic  po prostu nic dla tej szkoły tylko dlatego że dyrekcja się o to nie upomniała to tylko świadczy o p.dyrektor. I ostatnie moje zdanie skierowane do komitetu rodzicielskiego poproście o pokazanie pism do gminy i kuratorium żeby było lepiej i o co walczyła dyrekcja przez ostatnie dwa lata a przekonacie się że o nic po prostu o nic , 

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2017 - 22:59:37

JAK bardzo trzeba się starać żeby pozbyć się uczniów z własnej szkoły.

#48 ~MAMA~

~MAMA~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 11:50:49

Dzień dobry.

Mam pytanie czy rodzic może poprosić sanepid i straż pożarną o kontrolę szkoły.

#49 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 11:57:30

Zawsze mozna sie do nich zwrocic nawet i anonimowo tel lub pisemnie

#50 ~MAMA~

~MAMA~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 12:15:23

Dzień dobry

Dziękuje za odpowiedź chcę zapytać o obiady i przykry zapach w szkole i salę gim,

#51 ~MAMA~

~MAMA~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 12:29:46

dobrze się czujesz ?

Ja tak, gorzej pachnie dziecko i nie może zabrać obiadu jeśli chce zjeść po powrocie do domu

#52 ~PIOTR~

~PIOTR~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 08:38:24

witam

No i jest efekt pracy i dążenia do ratowania szkoły i jej rozwoju ,a mianowicie ogłoszono przetarg na budowę sali gimnastycznej brawo tyle tylko taki mały niuans w wysokiej głogowskiej.

#53 ~nowi~

~nowi~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 10:48:41

mam pytanie do forum będziemy mieszkać w nowej gminie czy warto zapisać dzieci do szkoły w rudnej druga i czwarta klasa czy lepiej głogów

#54 ~nowi~

~nowi~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2017 - 10:49:18

mam pytanie do forum będziemy mieszkać w nowej gminie czy warto zapisać dzieci do szkoły w rudnej druga i czwarta klasa czy lepiej głogów

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 06:23:16

witam
No i jest efekt pracy i dążenia do ratowania szkoły i jej rozwoju ,a mianowicie ogłoszono przetarg na budowę sali gimnastycznej brawo tyle tylko taki mały niuans w wysokiej głogowskiej.

Niech się Piotr tak nie ekscytujące. Od ogłoszenia przetargu na budowę do budowy baaaaaaaardzo daleko. Albo jeszcze dłużej.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 22:21:38

Niech się Piotr tak nie ekscytujące. Od ogłoszenia przetargu na budowę do budowy baaaaaaaardzo daleko. Albo jeszcze dłużej.

na rok przed wyborami usłyszymy jeszcze o nie jednym planie budowy, przetargu i podwyżce dla pracowników. o chodnikach nie wspomnę. 

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 10:28:34

ciekawe czy kuratorium czyta wpisy i opinie o placówkach które nadzoruje 

#58 ~PIOTR~

~PIOTR~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2017 - 14:55:22

Oczywiście zgodnie z prawem nikogo nie obrażając możemy pytać 

1.czy pani dyrektor miała bliską osobę w radzie gminy

2.jak zgodnie z przepisami prawa jest to szkoła ośmio klasowa

3.jakie było głosowanie w gminie za panią dyrektor kto i jak głosował i czy spełnione były wymogi głosowana

4.czy szkoła spełnia wymogi placówki ośmio odziałowej

5.może rada rodziców p.bujak pokaże na forum jaki zmiany powstały aby spełnić przepisy dotyczące placówek oświatowych w szkołach na 8 odziałów

6.może w końcu warto pokazać jakie osiągnięcia mają uczniowie na forum powiatu gminy kraju może pan bujak odpowie 

7.może warto aby było tam doskonałe przedszkole lub specjalistyczna placówka 

#59 ~mama z obwodu~

~mama z obwodu~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2018 - 15:02:14

Moje dzieci, choć należą do obwodu w Rudnej Małej, uczęszczają do szkoły w Rzeszowie, gdzie średnia ocen wynosi 5,25 (w całej szkole). Są dwie sale gimnastyczne, nowoczesne pracownie komputerowe, mnóstwo zajęć pozalekcyjnych, pozwalających uczniom rozwijać talenty i zainteresowania. Kadra pedagogiczna wysoko wykwalifikowana, życzliwa i zaangażowana wychowawczo.

Warto znieść trochę niewygody związanej z odwożeniem dzieci.

Pani dyrektor z Rudnej Małej wielokrotnie namawiała nas na zmianę szkoły, nie skorzystaliśmy. Dlatego jestem bezpieczna o wykształceniei przyszłość moich dzieci.

#60 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 11:37:30

Moje dzieci, choć należą do obwodu w Rudnej Małej, uczęszczają do szkoły w Rzeszowie, gdzie średnia ocen wynosi 5,25 (w całej szkole). Są dwie sale gimnastyczne, nowoczesne pracownie komputerowe, mnóstwo zajęć pozalekcyjnych, pozwalających uczniom rozwijać talenty i zainteresowania. Kadra pedagogiczna wysoko wykwalifikowana, życzliwa i zaangażowana wychowawczo.

Warto znieść trochę niewygody związanej z odwożeniem dzieci.

Pani dyrektor z Rudnej Małej wielokrotnie namawiała nas na zmianę szkoły, nie skorzystaliśmy. Dlatego jestem bezpieczna o wykształceniei przyszłość moich dzieci.

brawo mama porównaj decyzje osób które przeniosły dzieci inny świat 

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych