Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

co się dzieje dziwnego w szkole rudna mała

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Sabina~

~Sabina~
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 20:37:02

Witam chciałam zapytać czy polepszyla się sytuacja w szkole ponieważ chce zapisać tam swoje dzieci bo mają najbliżej do tej szkoły. W tej chwili chodzą do szkoły w Rzeszowie tutaj sytuacja też ciekawie nie wygląda

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 23:05:34

Polecam szkołę w Pogwizdowie Nowym.

#63 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 08:15:44

Polecam szkole moje dziecko tam sie uczy jestesmy zadowoleni. Wykwalifikowana kdra nauczycielska zawsze wyciagna reke pomocna w kierunku dziecka dobrze tlumacza duzo wymagaja. Jesli sa jakies problemy z rowiesnikami jest szybka reakcja. W kazdej szkole malej czy duzej zawsze sa jakies konflikty miedzy rodzicami i nauczycielami czy pania dyrektor to jest normalne

#64 ~Jeżyk~

~Jeżyk~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 12:36:44

Witam chciałam zapytać czy polepszyla się sytuacja w szkole ponieważ chce zapisać tam swoje dzieci bo mają najbliżej do tej szkoły. W tej chwili chodzą do szkoły w Rzeszowie tutaj sytuacja też ciekawie nie wygląda

miło cicho i spokojnie jeśli chce się przechować dzieci przez parę lat w oderwaniu od cywilizacji brak możliwości wychowania fizycznego brak dodatkowych zajęć brak choćby szatni i przebieralni na zajęcia fizyczne brak osiągnięć na forum innych szkół po kontakcie z następnym etapem lub inną szkołą przykre rozczarowanie dla dzieci i rodziców że przyszły /wieśniaki/ i tak wiele im brakuje język obcy lektury i formy rozwoju na zajęciach pozaklasowych

#65 ~PIOTR~

~PIOTR~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 13:39:12

WITAM

Piszę dużymi literami gdyż spełniło się moje oczekiwanie choć nie myślałem że w ten sposób można przekonać do swoich racji żeby było lepiej , wpisy i rozmowy nic nie dały i traciłem już nadzieję że oddolna inicjatywa ma szansę na zrozumienie i reakcję i stało się zostałem wezwany na Policję z uwagi na szkalowanie dobrego imienia p.dyrektor . Oczywiście udałem się celem złożenia zeznań i opisu sytuacji,na szczęście w ten sposób zareagowała p.dyrektor i mam ogromną nadzieję że dojdzie do rozprawy sądowej na którą w ramie świadków stawi się burmistrz i jego zastępca , przedstawiciele kuratorium uczestniczący w temacie oraz rodzice uczniów i rady rodziców mam nadzieję że uda mi się zaprosić prasę i tv bo temat ciekawy i jeśli istnieją przepisy a takie są to jak realizuje je szkoła i gmina i w szkole podst.rudna mała . Mam nadzieję że p.dyrektor nie wycofa pozwu i dojdzie do spotkania w sądzie o czym dokładnie poinformuję mieszkańców gminy.UWAŻAM że warto walczyć o to żeby było lepiej i mam nadzieję że każdy chce jak najlepiej dla swoich dzieci.Pozdrawiam piotr

#66 ~Milena~

~Milena~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2018 - 20:22:33

WITAM

Piszę dużymi literami gdyż spełniło się moje oczekiwanie choć nie myślałem że w ten sposób można przekonać do swoich racji żeby było lepiej , wpisy i rozmowy nic nie dały i traciłem już nadzieję że oddolna inicjatywa ma szansę na zrozumienie i reakcję i stało się zostałem wezwany na Policję z uwagi na szkalowanie dobrego imienia p.dyrektor . Oczywiście udałem się celem złożenia zeznań i opisu sytuacji,na szczęście w ten sposób zareagowała p.dyrektor i mam ogromną nadzieję że dojdzie do rozprawy sądowej na którą w ramie świadków stawi się burmistrz i jego zastępca , przedstawiciele kuratorium uczestniczący w temacie oraz rodzice uczniów i rady rodziców mam nadzieję że uda mi się zaprosić prasę i tv bo temat ciekawy i jeśli istnieją przepisy a takie są to jak realizuje je szkoła i gmina i w szkole podst.rudna mała . Mam nadzieję że p.dyrektor nie wycofa pozwu i dojdzie do spotkania w sądzie o czym dokładnie poinformuję mieszkańców gminy.UWAŻAM że warto walczyć o to żeby było lepiej i mam nadzieję że każdy chce jak najlepiej dla swoich dzieci.Pozdrawiam piotr

Dzien dobry.

Moje dzieci chodzą do tej szkoły już parę lat. Znam sytuację. Co do poziomu nauki to nie jest tak źle. Nie jestem za wyścigiem szczurów i być może dlatego mnie to tak nie rusza. Mało liczne  klasy, czystość to zalety tej placówki. Natomiast co do lekccji w-f, opieki w przedszkolu raczej jej braku, niewykorzystywanego podwórka i boiska, chamskiego stosunku do rodziców i nauczycieli, lekceważenia ich głosów to popieram pana Piotra. Wszystko to prawda. To prywatny folwark dyrektorki. nie uważam żeby przedmówca szkalował jej dobre imię. A wyzywanie innych i obrażanie od pisowców czy innych pe-owców to głupota świadcząca o mówiącym, to nie rozmowa na tematy polityczne, tym bardziej że nie zna się rozmówcy. Jeśli ma Pan problemy z policją lub trzeba pana poprzec to proszę napisać, umówimy się prywatnie.  Nie liczyłabym na tłumy poparcia , bo najlepiej stac pod szkołą, żalić sie i popierać  jak już jest PO zebraniu i pani dyrektor nie widzi. Wtedy kiedy trzeba, to sie BOJĄ . I zawsze jest jedno tłumaczenie - bo zemści sie na moim dziecku, i nie dociera do nich że jak sie więcej osób włączy to przecież nie zemści się na połowie szkoły.

Z resztą jak widać po wpisach człowiek sie zastanawia czy warto o coś walczyć , bo nie pomogą a jeszcze dowalą i obrażą, jakby nie można było wyrazić i podać konkretów w normalny sposób.

Milena

#67 ~1234~

~1234~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 16:05:08

Chodziłem do tej szkoły jakies 12 lat temu. Pamiętam jak dyrektorka zaglądała dzieciakom w majtki czy maja czysto i w kanapki, nie daj Boże ktoś miał z nuttela. Ogolnie nie polecam posyłania tam swoich dzieciaków

#68 ~PIOTR~

~PIOTR~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 23:19:07

Witam

Dawno mnie nie było ,fajny wpis 1234 ,ciekawe co się zmieniło na lepsze.

#69 ~PIOTR~

~PIOTR~
  • Goście

Napisano 02 październik 2018 - 15:35:16

Witam

Oczywiście wpis pomijany ale bez lęku chyba że wszyscy boją się p.dyrektor dalej jest temat padła propozycja stworzenia szkoły językowej o mocno poszerzonym angielskim i prawdziwej informatyce . Każdy może uzyskać informacje z kuratorium jakie są opinie o tej placówce i nie spełnionych warunkach określonych ustawą o szkole ośmio klasowej .

#70 ~Jez~

~Jez~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 08:38:40

Znajac zycie to kolczaty siedzi i bluzgi rzuca,cos cienkie zycie ma ten typ...jak waaaazelina to wyzwiska,oj cienkie

#71 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 11:21:13

Znajac zycie to kolczaty siedzi i bluzgi rzuca,cos cienkie zycie ma ten typ...jak waaaazelina to wyzwiska,oj cienkie

kto to jest kolczaty

#72 pitjeep

pitjeep

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 12 wrzesień 2019 - 11:21:02

Witam czy ktoś wie ilu na ten rok szkoła ma uczniów

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych