Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mirek~

~mirek~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 17:19:07

Biedni nauczyciele!????

Po kolei:

18 godz/tydzień * 4,5 tygodnia = 81 godzin na miesiąc!

Pensja nawet to niby "standardowa" (wg. oszusta Broniarza) 2700 netto, czyli

2700 netto : 81 godzin = 33,3 netto za godzinę!!!

Ale jeszcze nie koniec!

18 godzin pensum, czyli: 18 * 45 minut = 810 minut, czyli 13,5 godziny na tydzień!!!

czyli realnie:

13,5 godziny zegarowej * 4,5 tygodnia średnio w miesiącu = 60,75 godziny zegarowej!

2700 netto : na 60,75 godziny = 44,4 złote na godzinę do kieszeni!!!

Nie mówcie bajek o przygotowaniu do lekcji itp. bzdury. Każdy nauczyciel uczy to samo w kółko od x lat i często w kilku klasach równoległych!

A jak przygotowują się do lekcji nauczyciele WF, plastyki, muzyki, techniki, WOS-u czy inni szczególnie obciążeni pracą!

Trochę rozsądku i szacunku do pracy innych życzę nauczycielom!!!

#2 ~Maki~

~Maki~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 18:01:08

Po pierwsze - nie płacić za strajk (obecność w szkole, to nie nauczanie).
Po drugie - zero odrabiania tej fanaberii w weekend.
Po trzecie - za brak wyników nauczania, karać.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 18:17:56

Znowu wypociny motłochu królują na forum. Podobnie nieuctwo pisało podczas strajku lekarzy,pielęgniarek,personelu administracyjnego sądów i prokuratur,teraz obrywa się nauczycielom za to tylko,że przypominają rządzącym o swoich potrzebach.

Skoro się jednym daje forsę lekką ręką za to tylko,że istnieją, nie można się dziwić,iż osoby pracujące także chcą zarabiać trochę więcej. Tym bardziej,że ceny towarów i usług ciągle rosną.

#4 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 18:24:18

Biedni nauczyciele!????
Po kolei:
18 godz/tydzień * 4,5 tygodnia = 81 godzin na miesiąc!
Pensja nawet to niby "standardowa" (wg. oszusta Broniarza) 2700 netto, czyli
2700 netto : 81 godzin = 33,3 netto za godzinę!!!
Ale jeszcze nie koniec!
18 godzin pensum, czyli: 18 * 45 minut = 810 minut, czyli 13,5 godziny na tydzień!!!
czyli realnie:
13,5 godziny zegarowej * 4,5 tygodnia średnio w miesiącu = 60,75 godziny zegarowej!
2700 netto : na 60,75 godziny = 44,4 złote na godzinę do kieszeni!!!
Nie mówcie bajek o przygotowaniu do lekcji itp. bzdury. Każdy nauczyciel uczy to samo w kółko od x lat i często w kilku klasach równoległych!
A jak przygotowują się do lekcji nauczyciele WF, plastyki, muzyki, techniki, WOS-u czy inni szczególnie obciążeni pracą!
Trochę rozsądku i szacunku do pracy innych życzę nauczycielom!!!

Ktoś pisał w innym wątku żeby sprawdzić oświadczenie majątkowe radnego który jest nauczycielem. Sprawdziłem. Zarabia ta osoba powyżej średniej krajowej i to grubo powyżej. Nie płaczcie więc drodzy pedagodzy. Każdy to może sprawdzić. BIP swojego miasta i zakładka ,,oświadczenia majątkowe". Przyjemnej lektury.

#5 ~antek~

~antek~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 19:05:21

Po pierwsze - nie płacić za strajk (obecność w szkole, to nie nauczanie).
Po drugie - zero odrabiania tej fanaberii w weekend.
Po trzecie - za brak wyników nauczania, karać.

Mówisz o tych 73 zł za dzień?

Za brak kontroli rodzica nad uczniem też karać, bo takiego nie da się uczyć.

#6 ~nauczyciel~

~nauczyciel~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 20:17:58

A która to szkoła w Przemyślu ma nr 25?

#7 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 20:24:47

Jestem wlascicielem malej firmy. Mam 8 ludzi wszyscy maja dzieci. Mowili ze pojda na opieke nad dziecmi z powodu strajku nauczycieli i braku opieki. Na chwile obecna nie wiem jak to bedzie wygladac,bo jesCze czegos takiego nie przezylem. Jesli bede musial zatrzymac produkcje wytaczam sprawy dyrekcji szkoly, zwiazkom zawodowym, dzialajacym w szkole, wydzialowi edukacji i nauczania dzialajacum w gminie. Mysle ze nie bede jedyny.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 20:30:46

Jestem wlascicielem malej firmy. Mam 8 ludzi wszyscy maja dzieci. Mowili ze pojda na opieke nad dziecmi z powodu strajku nauczycieli i braku opieki. Na chwile obecna nie wiem jak to bedzie wygladac,bo jesCze czegos takiego nie przezylem. Jesli bede musial zatrzymac produkcje wytaczam sprawy dyrekcji szkoly, zwiazkom zawodowym, dzialajacym w szkole, wydzialowi edukacji i nauczania dzialajacum w gminie. Mysle ze nie bede jedyny.

Ocknij się albo wytrzeźwiej. Może zamiast "wytaczać sprawy" zajmiesz się poszukiwaniem opiekunów dla dzieci pracowników.

A może też zechcesz zaapelować do rządzących aby w rozdawnictwie pieniędzy przewidzieli podwyżki płac dla nauczycieli.

#9 ~Mati~

~Mati~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 20:34:10

Rozumiem, że można strakkować i walczyć o swoje. Ale do qr...wy nędzy jakim prawem straszy sie dzieci, że nie dostaną promocji do następnej klasy. Jeśli ktoś nie przepuści mojego dziecka, które pracowało ciężko cały rok, to obiecuje wszystkim nauczycielom, którzy do tego doprowadzą, my rodzice będziemy was rozliczać ze wszystkiego, patrzeć na ręce i teraz bedziecie naprawde musieli sie przygotowywać w domu , nie podarujemy wam.

#10 ~Basi~

~Basi~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 20:43:18

W tym panstwie są same,.. i tu prosze zacytować slowa marszałka P. Giniarze ida na zwolnienia na dziwne choroby, gornicy jada porzucaja kamieniami, lekarze wiadomo szkoda gadać, pielegniarki odchodza od lozek chorych, nauczyciele strajkuja w czasie egzaminow dzieci. Wszyscy jestescie tacy sami.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 20:44:23

Rozumiem, że można strakkować i walczyć o swoje. Ale do qr...wy nędzy jakim prawem straszy sie dzieci, że nie dostaną promocji do następnej klasy. Jeśli ktoś nie przepuści mojego dziecka, które pracowało ciężko cały rok, to obiecuje wszystkim nauczycielom, którzy do tego doprowadzą, my rodzice będziemy was rozliczać ze wszystkiego, patrzeć na ręce i teraz bedziecie naprawde musieli sie przygotowywać w domu , nie podarujemy wam.

Bijesz pianę bezmyślnie,wykorzystując niezręczną a głównie niedokończoną wypowiedź związkowca. On nie straszył dzieci,taki wymysł przygotowała propaganda PiS dla niezbyt rozgarniętych osób.

Związkowiec za wypowiedź przeprosił i wyjaśnił jednocześnie o co chodziło. Tego już w dziennym przekazie dla "uczonego" elektoratu nie zamieszczono.

Gdyby trwał strajk,nauczyciele nie mieli by szans na wypisanie świadectw w terminie. A tylko oni decydują o awansie ucznia do następnej klasy czy o ukończeniu szkoły.Muszą wpierw ucznia sklasyfikować,czyli ocenić i wypisać określone dokumenty.

Dzieciom należy współczuć posiadania "niekumatych" rodziców.Oby nie poszły w ich ślady.

#12 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 20:49:43

Ocknij się albo wytrzeźwiej. Może zamiast "wytaczać sprawy" zajmiesz się poszukiwaniem opiekunów dla dzieci pracowników.
A może też zechcesz zaapelować do rządzących aby w rozdawnictwie pieniędzy przewidzieli podwyżki płac dla nauczycieli.

Tak pewno dla pracownikow wynajme nielegalnych emigrantow z mongoli. A apelować do rzadu to wiesz co mozesz, tego jak i kazdefo innego.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 20:51:23

W tym panstwie są same,.. i tu prosze zacytować slowa marszałka P. Giniarze ida na zwolnienia na dziwne choroby, gornicy jada porzucaja kamieniami, lekarze wiadomo szkoda gadać, pielegniarki odchodza od lozek chorych, nauczyciele strajkuja w czasie egzaminow dzieci. Wszyscy jestescie tacy sami.

Masz rację. W każdym społeczeństwie najważniejszy jest kręgosłup moralny /zasady współżycia,normy/jego większości.

Natomiast jeśli większość obcuje z karłami, kręgosłup ulega deformacji..

#14 ~Przemysl~

~Przemysl~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 20:58:35

A moja ona bedzie strajkowac, mamy corke w 8 klasie, a strajk bedzie tylko w czasie egzaminow gimnazjum, wtedy rzad sie ugnie i corka dostanie sie do szkoly sredniej, a rodzice gimnazjalistow i gimnazjalisci niech sie martwia.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 21:20:54

Nauczyciele niech się wezmą do pracy i rzetelnie wykonują swoje obowiązki jakość kształcenia w takich szkołach jak w Grodzisku czy w innych okolicznych wsiach to poziom wymagający wiele do życzenia. Gdyby nie korepetycje na jakie rodzice wysyłają dzieci to wyniki tych egzaminów były by krytyczne trzeba spojrzeć prawdzie w oczy za dużo zarabiają do jakości pracy i marnuja czas na planowanie strajku.

#16 ~DonDark~

~DonDark~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 21:23:54

W takim razie ja również żądam 1000 pln podwyżki !!! A co? mnie także się należy !!!

#17 ~Nauczyciel~

~Nauczyciel~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 22:08:05

Komentarze pod artykułem ...masakra. Już mi się nawet nie chce tłumaczyć ile trzeba włożyć pracy i wysiłku w nauczenie absolutnych podstaw nowego pokolenia, każdy kto taki komentarz wysmarował ...zapraszam do szkoły ...przecież płacą mi za siedzenie bezczynnie przez 18 45minutogodzin ...do tego masa wolnego i pełen relax po pracy. Zapraszam serdecznie do pracy przy tablicy ....powiedzmy .. tydzień? Ciekawe czy dalej będą tak kozaczyć i czy dadzą radę ... Masakra co ludzie mają w głowach ☹️

#18 ~Wolf Flow~

~Wolf Flow~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 23:24:56

O jakich oni przygotowaniach piszą? Już widzę jak nauczyciel wychowania fizycznego przygotowuje się do lekcji w domu. Nauczyciel z historii co roku klepie to samo Chrzcie Polski, o Zjeździe Gnieźnieńskim. Na biologii i innych przedmiotach to samo.

Nauczyciele płaczą, że są zmęczeni, mają za mało czasu. Ale jak przychodzi za 70 zł czy więcej udzielić korepetycji to nagle ożywają, mają siły i nie przeszkadza im zmęczenie.

Tak samo jest z ocenianiem egzaminów od OKE.

#19 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 00:34:58

To się w głowie nie mieści.. Wcześniej ten ch**e z ZNP nic nie chcieli, dobrze było im z tymi pieniedzmi co mieli teraz nie pasi...!!!.. Teraz ku&&& nagle wszyscy strajkują.. PRZEJŻYJCIE LUDZIE NA OCZY
Po 1. nauczyciele nie mają 2 tyg. urlopu w ciągu roku tylko ponad 2 msc...!
Po 2. Ich stosunek do nauczania nigdy się nie zmieni... mają swoje schematy i ich się trzymają.. (sprawdziany te same, historia nauczenie te same, WFy...)
Po 3. Niech wypier*** tego swojego przedstawiciela wielkiego, który trzyma z tymi świniami z PO!! PiS też ma dużo mankamentów ale mimo wszystko lepiej rządzi!

#20 ~POlszewik~

~POlszewik~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 05:40:04

Pozwalniać 50% pasożytów z każdej szkoły to pozostali z miejsca nabiorą ochoty do pracy. Jest jeszcze opcja zmiana pracy, ale jeszcze nie słyszałem o takim wypadku.Poza tym rozliczać z wyników nauczania,a te są wyjątkowo nędzne, jeżeli przyjrzeć się wynikom matur lub innych egzaminów.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych