Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ssss~

~ssss~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 12:27:22

Jak mozna interpretować na rózne sposoby regulamin to regulamin a nie bałągan macie w tym ozpn-ie i tyle sami nie wiecie jakie sa przepisy.A zaczernie jak moze dostac walkowera jak w zarzadzie ozpn sa prezesi zaczernia wiec to jest paranonia przeciez nie ukarza swoich.

#2 ~PICEK~

~PICEK~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 13:07:57

KRASNOWIA - Z MOTYKĄ NA KSIĘŻYC, KLUBIK NA OKRĘGÓWKĘ A NIC PONADTO, KRYTA TRYBUNKA NA PASTWISKU NIE ŚWIADCZY O WIELKOŚCI I AMBICJACH. MOŻE DO EKSTRAKLASY OD RAZU.
OKRĘGÓWKA DLA KRASNEGO!!!

#3 ~kibic z Turbi~

~kibic z Turbi~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 14:37:03

TRZEBA BYŁO ZROBIĆ TAKĄ PRZEWAGĘ JAK BUDO-INSTAL TURBIA I NIE MIEĆ PROBLEMÓW KOMU SIĘ NALEŻY IV LIGA

#4 ~Pezetpeen.. pezetpeen~

~Pezetpeen.. pezetpeen~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 16:12:22

KRASNOWIA - Z MOTYKĄ NA KSIĘŻYC, KLUBIK NA OKRĘGÓWKĘ A NIC PONADTO, KRYTA TRYBUNKA NA PASTWISKU NIE ŚWIADCZY O WIELKOŚCI I AMBICJACH. MOŻE DO EKSTRAKLASY OD RAZU.
OKRĘGÓWKA DLA KRASNEGO!!!

A ja się pytam !? W czym Zaczernie lepsze od Krasnego ? (zaznaczam, nie jestem z KRASNEGO!)
TAM W ZACZERNIU NAWET NIE MAJĄ TRYBUN, PICEK OGARNIJ SWOJE TRAMPKI ;))

#5 ~opkp~

~opkp~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 19:22:30

jak to z czym ???? wywalczyli awans zasłużenie nie przegrali żadnego meczu wiec nie mow ze nie jestes z krasnego bo wy w tym krasnym tylko placzecie nic wiecej to gdzie wy ja sie pytam??? zaczernie lepsze im sie nalezy czy wy z krasnego nigdy niepotraficie normalnie wywalczyc awansu tylko pozniej szukac dziur w całym??trzeba było wygrac z zaczxerniem i byłby spokój ps boisko trybuny nie graja tylko graja zawodnicy a zaczernie ma lepszych pozdro

#6 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 20:52:35

A ja się pytam !? W czym Zaczernie lepsze od Krasnego ? (zaznaczam, nie jestem z KRASNEGO!)
TAM W ZACZERNIU NAWET NIE MAJĄ TRYBUN, PICEK OGARNIJ SWOJE TRAMPKI ;))

W tabeli jest lepsze, ale to dla takich jak ty nie jest wystarczającym argumentem.

#7 Limblach Zaczernie

Limblach Zaczernie

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 24 czerwiec 2009 - 08:25:10

Krasne kiedy dacie sobie spokój z tymi pismami do PodkZPN.Najpierw się przyczepiliście do drużyn młodzieżowych a teraz pseudo-działacze z Krasnego szukają walkowerów.Wiem ze porażka boli ale pogódźcie się z tym. Wy na siłę szukajcie usprawiedliwienia porażki na boisku przy "zielonym stoliku". Normalny klub przyjął by z honorem porażkę ale wy nie umiecie tego zrobić.No ale wy macie przecież stadion i piłkarskie zaplecze więc wstyd grac w okręgówce.Może za rok.... :lol: :lol: :lol: :lol:

#8 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 11:30:22

Tak te kraśniaki to zawsze maja jakieś problemy nie wywalczą awansu na boisku tylko szukaja..... Przeciez rok temu tez mieli problemy nawet jakieś pisma pisali ze Malawa kupuje mecze ehehhee.śmieszne pacany z krasnego

#9 ~Trzeźwo myślący~

~Trzeźwo myślący~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2009 - 23:51:39

Panowi działacze Krasnego! Przestańcie się kompromitować! Nawet wasi piłkarze wstydzą się za was i chodzą ze spuszczonymi głowami po Rzeszowie, jakby to oni byli wszystkiemu winni. Szkoda chłopaków, zakończcie tę farsę, bo to nie jest już afera, tylko tragikomedia.
Gdzie wy macie rozumy??? Wszyscy w Rzeszowie się z was śmieją, a wy dalej swoje. Jeśli mieliście zastrzeżenia do tego meczu, to trzeba było to zrobić w przeciągu 48 godzin, jak zezwala wam regulamin.

Popatrzcie w lustro, macie kapusty zamiast głów.

#10 ~kibol~

~kibol~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 08:48:41

Dlaczego Polska jest takim dziwny krajem, że są u nas „równi” i „równiejsi”. Jeżeli są przepisy i zostały one złamane to należy się walkower!

#11 ~badyl~

~badyl~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 09:13:23

To nie jest taka prosta sprawa:
Po pierwsze: nie wiadomo jak został wypełniony protokół, jeżeli zmiana 10 min przed meczem traktowana jest jako zmiana „meczowa” to było 5 zmian i jest walkower.
Po drugie: ten zawodnik się spóźnił, więc kto go podpisał ???? Przecież podrobienie podpisu to jest już sprawa karna!!!!!

#12 ~zaczernie~

~zaczernie~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 09:44:18

Po pierwsze kto wogóle powiedział,że on się na mecz spóźnił??Działacz z Krasnego!!Byłem na tym meczu już 20 minut przed rozpoczęciem i widziałem go koło stadionu więc jak go nie było przed rozpoczęciem meczu??Panowie "kumaci" musicie zdać sobie sprawę że jeśli Krasne chce awansować przy "zielonym stoliku" to musi znaleźć coś w tym meczu bo tylko walkower za mecz z Zaczerniem coś może zmienić.A tak po za tym to Krasne będzie grać w Ekstraklasie za ŁKS Łódź to już pewne bo przecież oni mają stadion i zaplecze i on już w tym roku mogą startować w Lidze Mistrzów!!Jeżeli te wasze akcje miały wam przynieść popularność to jesteście teraz największym pośmiewiskiem Podkarpacia!!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2009 - 14:42:19

Pośmiewiskiem są działacze, nie piłkarze. Każdy 5 ligowy klub będzie sie sprężał po trzykroć, aby tylko nie przegrać z Krasnem. Sami kręcicicie na siebie bat.

#14 Limblach Zaczernie

Limblach Zaczernie

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 25 czerwiec 2009 - 17:57:09

A oprócz tego ze będą się sprężać na mecze z Krasnym to jeszcze każdy będzie się zastanawiał 10 razy zanim cokolwiek podpisze lub wypełni wiec wydaje mi się ze w następnym sezonie to krasne nawet pół punktu nie znajdziecie przy zielonym stoliku pomijając fakt ze teraz ez nie znajdzie

#15 ~nik~

~nik~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2009 - 07:13:30

Cały ten nasz podkarpacki pier***nik, jak było wszystko OK to Zaczernie jest w IV lidze a jak nie to trzeba to wyjaśnić

#16 ~PZPN~

~PZPN~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2009 - 18:49:51

Limblach Zaczernie z dniem 01.02.2009 r. został dopuszczony do rozgrywek 4 ligi w sezonie 2009/2010 ucinając w ten sposób informacje na temat rzekomej degradacji .

#17 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2009 - 15:42:11

Ja pamiętam jeszcze chyba ze 2 lata temu taki mecz Kolbuszowianka II - Atut Podborze w klasie A seniorów. Była konfrontacja i jeden z zawodników Kolbuszowianki nie miał dowodu tożsamości. Sędzia to opisał. Komisja Gier na czele z panem Polakiem który weryfikował ten mecz miał mieć telefon od pana Wróblewskiego żeby wpisał wynik z boiska a nie walkowerował tego meczu. Wtedy pan Polak odmówił a pan Wróblewski stwierdził, że w tej sprawie zadzwoni do pana Grenia i będzie wynik z boiska. Z tego co wiem to nawet pan Greń zadzwonił w tej sprawie do pana Polaka ale ten stanowczo odmówił, mówiąc że zrobi to co nakazuje regulamin. Później była jeszcze konfrontacja, która ponoć była na prośbę pana Wróblewskiego. Tam się okazało, że sędzia stwierdził że to zawodnik dobry. Ale Komisja Gier nie uwierzyła, stwierdziła brak dokumentu tożsamości przy weryfikacji i dała walkower na korzyść Podborza. Ponoć wtedy został też znienawidzony pan Polak przez pana Wróblewskiego i działaczy Kolbuszowianki. CZY NIE JEST PIŁKARSKI POKER ???!!! A teraz po 2 latach piłkarskiego pokera w wykonaniu pana Wróblewskiego ciąg dalszy; czyli w2 część, bo o tamtej sprawie już każdy zapomniał !!!

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych