Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Czarnobyl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 sevebrzo

sevebrzo

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 11:45:45

Jestem ciekaw czy ktoś miał okazje kiedykolwiek pojechać do Czarnobyla. Obecnie to stało się modne (po serialu) ale ja myśle o tym już dłuższy czas. Warto?

#2 Anka-33-

Anka-33-

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 lipiec 2019 - 23:14:22

Oj marzy mi się i to od dawno zobaczyć na własne oczy Czarnobyl,nawet zaczęłam szukać informacji jak można się tam dostać.Niestety mój mąż nie bardzo ma ochotę na taka wycieczkę,ale mam nadzieję,że uda mi się go w końcu namówić

#3 Aza

Aza

Znajomy

• PipPip
  • 31 postów

Napisano 28 lipiec 2019 - 17:43:29

Ja też jestem ciekawa tego miejsca dlatego po obejrzeniu najnowszego serialu o nim postanowiłam tam koniecznie pojechać. Chcę na własnej skórze poczuć ten dreszczyk emocji związany z tym miejscem. Zatem jadę tam na długi sierpniowy weekend.

#4 pawlik

pawlik

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 18:44:29

Byliśmy tam jakiś czas temu. Co prawda z biurem, bo samodzielnie to chyba nie ma szansy. Byliśmy z Wytwórnią Wypraw i było bardzo interesująco. Miejsce robi wrażenie. To, co było widać w serialu to tylko czubek. Warto samemu zobaczyć. No i jeszcze Oko Moskwy ;)

#5 korsan

korsan

Nowy

• Pip
  • 13 postów

Napisano 15 sierpień 2019 - 13:27:21

Byliśmy tam jakiś czas temu. Co prawda z biurem, bo samodzielnie to chyba nie ma szansy. Byliśmy z Wytwórnią Wypraw i było bardzo interesująco. Miejsce robi wrażenie. To, co było widać w serialu to tylko czubek. Warto samemu zobaczyć. No i jeszcze Oko Moskwy ;)

Oko Moskwy zajefajne miejsce. Nie zawsze tam wpuszczają ludzi, bo to chyba też zależy od pogody. A może od tego czy używają ;) Wielki brat może nadal słucha ;) Jak sobie patrzę na program tej waszej wycieczki, to całkiem fajna jest.

#6 dantes

dantes

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 25 styczeń 2020 - 22:06:08

Oj tak tak Czarnobyl też mi się marzy. Widziałem że niektóre biura organizują wycieczki także muszę poszukać w końcu :D

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych