Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Czy automaty na forex to dobry sposób na zarobek?

forex fx

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 PeggyBrown

PeggyBrown

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 17:41:35

Jak w temacie: zastanawiam się, czy automaty transakcyjne na forex to dobry sposób na zarobek?
Chciałabym zarabiac na tym rynku, ale śledzenie wykresów i analiza techniczna zwyczajnie mnie przerastają, dlatego zastanawiam się czy nie lepiej byłoby zainteresowac się pupieniem jakiegoś automatu, który pewne rzeczy robiłby za mnie.
Tyle, że nie jestem pewna, czy połowa tych wszystkich automatów w sieci to nie jest zwyczajny kant, a nie szansa.
Jak uważacie?
Unikać tego czy jednak próbować? Może ktoś ma tutaj doswiadczenie?

#2 PeggyBrown

PeggyBrown

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 26 grudzień 2019 - 11:00:03

Nikt, nic? Podbiję, temat cały czas w toku, szukam, rozglądam się, potrzebuje namiarów

#3 gorski

gorski

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 styczeń 2020 - 13:37:46

Z drugiej strony zakres i miejsce szkolenia przyczyniają się do przygotowania i wdrożenia modelu rozwojowego. W związku z tym wdrożenie zaplanowanych celów pozwala nam ocenić wartość nowych propozycji. Względy ideologiczne wyższego rzędu, a także dalszy rozwój różnych form działalności, pozwalają nam ocenić znaczenie nowych propozycji.

#4 PeggyBrown

PeggyBrown

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 29 styczeń 2020 - 10:20:28

gorski o czym ty mówisz? mógłbyś po polsku? i czy ktoś podpowie jakieś dobre automaty na forex?

Użytkownik PeggyBrown edytował ten post 29 styczeń 2020 - 10:22:01

#5 dantes

dantes

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 19:41:58

gorski o czym ty mówisz? mógłbyś po polsku? i czy ktoś podpowie jakieś dobre automaty na forex?

kolegę wyżej widać trochę poniosło :P ja też nie rozumiem o czym pisze :)
Co do automatów przerobiłem ich sporo i zazwyczaj byly to krótkie rozdziały w życiu bo po max 3 miesiacach szło zerowanie konta przez bota. Cieżko o coś sensownego na rynku bo sam szukam automatyzacji, na razie niby znalazłem jakąś firmę z Torunia co ma automatyczne strategie i niby działają od 2014 roku ale to jakiś proptrading a dla mnie to czarna magia i zgłębiam temat.

#6 PeggyBrown

PeggyBrown

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 08 luty 2020 - 10:48:51

na razie niby znalazłem jakąś firmę z Torunia co ma automatyczne strategie i niby działają od 2014 roku ale to jakiś proptrading a dla mnie to czarna magia i zgłębiam temat.

daj mi proszę link do nich to sobie sprawdzę

#7 dantes

dantes

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 16 luty 2020 - 10:54:52

daj mi proszę link do nich to sobie sprawdzę

Firma z Torunia o której pisałem to Properly i stronkę mają pod adresem prop-erly.pl
Mają też na głównej stronie odnośnik do wyników strategii od 2014r co jest fajnym plusem :) 
Dzwoniłem do firmy czy to rzeczywiste wyniki czy jakaś symulacja i okazało się ze to jest wszystko realne i jak bym był zainteresowany to po wcześniejszym umówieniu się można odwiedzić biuro firmy i wtedy od środka pokażą jak firma działa i pokażą na żywo wyniki strategii :)

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forex, fx

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych