Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

czy dostaniemy kredyt?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ekspert Dom Banku

Ekspert Dom Banku

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 20 marzec 2009 - 10:49:41

Witam serdecznie,
W państwa sytuacji w zależnosci od banku jest mozliwe otrzymanie kredytu w przedziale 150 000 - 220 000 pln
pozdrawiam

#2 ~bob~

~bob~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2009 - 22:32:51

Witam, czy istnieje możliwość dostania kredytu hipotecznego gdy mąż zarabia ok.2500 a zona 1000 zł, oboje mamy umowę na czas określony

#3 Ekspert Dom Banku

Ekspert Dom Banku

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 22 kwiecień 2009 - 13:43:54

Witam Serdecznie
Istnieje oczywiście możliwość otrzymania kredytu hipotecznego
Jednak aby dokładnie podać wysokość kredytu potrzebuję informację czy podane kwoty to wynagrodzenie Brutto czy Netto oraz czy posiadają Państwo dzieci i ile wynosze ewentualne miesięczne obciązenia kredytowe

pozdrawiam

#4 ~bob~

~bob~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 14:47:13

Są to kwoty netto, brak dzieci, do tej pory nie mieliśmy żadnych kredytów.

#5 ~BOB~

~BOB~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 14:53:34

Obciążenie ma Pan na myśli ratę kredytową, tak?
Jeśli tak, to rata ok.1000-1200zł

Aha przypominam, że my nie mamy stałych umów (póki co) i nie mamy kogoś kto mógłby wspólnie wziąść z nami kredyt?
Dlatego nasze obawy są, że raczej nikt nam takiego kredytu nie udzieli.

#6 Ekspert Dom Banku

Ekspert Dom Banku

Nowy

• Pip
  • 19 postów

Napisano 23 kwiecień 2009 - 08:25:54

Witam Serdecznie
Jesli nie mają Państwo żadnych zobowiązań kredytowych (rat) kwota kredytu do osiągnięcia przy tym dochodzie to ok 200 000 pln.
Oczywiście należy pamiętać że w każdym banku kwota może być inna, jednak niektóe banki nie udzielają kredytu dla osób mających umowy na czas określony
Jesli to ma być Państwa pierwsze mieszkanie proponuje skorzystac z kredytu z dopłatami "Rodzina na swoim"

pozdrawiam

#7 ~bob~

~bob~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2009 - 17:37:38

Bardzo dziekuję za odpowiedź :)
Byłby to nasz pierwszy kredyt, w takim razie zacznę szukać banku, który nam taki kredyt udzieli.
Może jakaś podpowiedź? :)

#8 orlik

orlik

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 26 kwiecień 2009 - 11:13:07

Witam. serdecznie.

Korzystając z okazji podłączę się do tematu, pytaniem nurtującym wielu młodych ludzi, a więc?
Gospodarstwo domowe dwie osoby po 24 lata ,zarobki 1. 1500pln netto terminowa umowa zlecenie 2. 3000pln netto bezterminowa umowa o pracę - do tej pory niewielka ale b.dobra historia kredytowa, inne zobowiązania 200pln miesięcznie . Oczekujemy Kredytu rzędu 330 000 pln na nowe mieszkanie w Warszawie, na MAX okres kredytowania, zerowy bądź nieznaczny wkład własny 30 000pln.
Co w tej sprawie radzi ekspert?? Dziękuję z góry z odp.

#9 ~alan~

~alan~
  • Goście

Napisano 18 maj 2009 - 10:59:55

Czy to prawda, że program "Rodzina na swoim" ma swój budżet i w tym roku zostało wykorzystanych ok.75% środków przeznaczonych na ten rok?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2009 - 12:04:43

Program rządowy Rodzina na Swoim ma swój określony budżet, jednakże jest on ruchomy w zalezności od potrzeb. Nie jest prawdą, że zostało już wykorzystane 75 % środków na ten cel.

#11 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2009 - 16:29:26

http://www.aukcjekredytowe.pl/1/226

1. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.
2. Otwierając swoją aukcję podajesz informacje na temat poszukiwanego produktu finansowego (np. kredytu hipotecznego). Twoja aukcja jest zaproszeniem, które kierujesz do banków:
Na podstawie określonych przez Ciebie parametrów (kwota kredytu, ilość rat, itp.), banki uczestniczące w serwisie będą składały Ci swoje propozycje.
W serwisie wspolpracuje ponad 20 bankow. W ten sposob nie wychodzac z domu wybierzesz dla siebie najlepsza oferte z ponad 20 bankow.
3. Otworzenie oraz Zamknięcie aukcji nie jest ani równoznaczne z zaciągnięciem kredytu ani z zobowiązaniem wobec Banku. To Ty decydujesz czy oferta spełnia Twoje oczekiwania i czy chcesz złożyć wniosek o kredyt.

#12 ~~Adam~~

~~Adam~~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2009 - 16:15:55

Swoją zdolność kredytową możesz sprawdzić na www.hipotekarzeszow.k9.pl
Znajdują się tam też oferty mieszkaniowe z okolic Rzeszowa

pozdrawiam
Adam

#13 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2009 - 15:33:30

Słaby ten kalkulator, widziałem lepsze, stronka tez wyglada na nie profesjonalna...nie polecam

#14 ~Gabriella~

~Gabriella~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2009 - 17:32:33

Jeśli Państwa ogłoszenie jest aktualne - spróbujemy pomóc w uzyskaniu potrzebnych finansów
Proszę podać swój adres e-mail miejscowość i telefon kontaktowy lub też bezpośrednio wejść na stronę forum i napisać zapytanie:
http://play24.phorum.pl/
dobierzemy odpowiedni dla Państwa oczekiwań produkt – i skontaktujemy się.

UWAGA: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie
Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 pozycja 883
Pozdrawiam tel 781 118 706

#15 michu

michu

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 03 luty 2010 - 12:58:04

Warto zapoznac się z zasadami, którymi kierują się banki i instytucje finansowe przy udzielaniu kredytów. Zobacz tutaj

#16 ~Marek12~

~Marek12~
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 16:40:43

Witam wiem z własnego doświadczenia zeby zwiekszyci szanse na uzyskanie kredytu . wypełnijcie kilka wniosków o kontakt z bankiem bank odzwoni za darmo ze strony www.torpedabiznes.pl.tl

Moja rada jest taka wypełnij wnosek o kontakt z bankiem ze strony www.torpedabiznes.pl.tl

Ja tam dostałem

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2010 - 11:11:41

Aktualne porównanie ofert banków, które oferują kredyt mieszkaniowy z dopłatą **klik**

#18 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 12:34:26

Witam!

Mam pytanie. Byliśmy z mężem w banku Zachodnim aby dowiedzieć się czy dostaniemy kredyt hipoteczny na dom który kosztuje 80 000 i taka kwota by nas interesowała. Możemy mieć 40 tyś wkładu własnego jeśli to coś pomoże?
Niestety dostaliśmy odmowę bo ja pracuje dopiero od kwietnia tego roku i na papierze mam najniższą średnią krajową a na rękę otrzymuję 1400 zł a umowę mam do końca roku i następną dostane też na rok (pracuję w prywatnej firmie) natomiast mąż średnio na rękę zarabia 3 tyś ( średnia z 3 ostatnich m-c)
Nie ukrywam że mamy 2 kredyty gotówkowe i jeden konsolidacyjny a nasze miesięczne opłaty ogólne są rzędu 2 tyś.

Czy to prawda że żaden bank nie da nam kredytu ze względu na staż pracy?

#19 Doradca_ania

Doradca_ania

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 30 październik 2010 - 13:08:23

Witam!

Mam pytanie. Byliśmy z mężem w banku Zachodnim aby dowiedzieć się czy dostaniemy kredyt hipoteczny na dom który kosztuje 80 000 i taka kwota by nas interesowała. Możemy mieć 40 tyś wkładu własnego jeśli to coś pomoże?
Niestety dostaliśmy odmowę bo ja pracuje dopiero od kwietnia tego roku i na papierze mam najniższą średnią krajową a na rękę otrzymuję 1400 zł a umowę mam do końca roku i następną dostane też na rok (pracuję w prywatnej firmie) natomiast mąż średnio na rękę zarabia 3 tyś ( średnia z 3 ostatnich m-c)
Nie ukrywam że mamy 2 kredyty gotówkowe i jeden konsolidacyjny a nasze miesięczne opłaty ogólne są rzędu 2 tyś.

Czy to prawda że żaden bank nie da nam kredytu ze względu na staż pracy?

NIestety bedzie ciezko z wasza zdolnoscia.
Sprobuj zadac pytanie na specjalistycznym forum kredytow mieszkaniowych

#20 ~iwona~

~iwona~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2011 - 08:58:18

Razem z mężem netto mamy 2300zł. umowy na czas nieokreślony ,mamy dwoje dzieci. Staramy się o kredyt 60000,00zł. "rodzina na swoim" na 20 lat nie mamy innych kredytów. Czy dostaniemy ten kredyt i czy mamy zdolność kredytową? Proszę o odpowiedź.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych