Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

czy dostaniemy kredyt?

70 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~inspektor finansowy~

~inspektor finansowy~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 02:32:11

Witam czy dostali byśmy kredyt? Moj mąż pracuje za granicą i zarabia 1700Euro ja nie pracująca. W jakiej wysokości dostali byśmy kredyt na otworzenie swojej działalności?

Ile wynosi kapital zalozycielski ?

Kredyt  mozna otrzymac w wysokosci kapitalu zalozycielskiego, oczywiscie na umowie kredytowej musi swoje podpisy zlozyc dwoch wyplacalnych zyrantow.

#62 ~Irena~

~Irena~
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 22:21:47

Witam.maz pracuje na najnizszej krajowej a ja mam na siebie dzialke 32 ary na ktorej stoi dom w stanie surowym otwartym ktory postawilismy za wklad wlasny.i teraz mam pytanie czy mozemy sie starac o kredyt hipoteczny do 150000

#63 ~karolinka44~

~karolinka44~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2018 - 18:48:22

Zawsze możesz skorzystać z zewnętrznych firm jeżeli z wzięciem pożyczki w banku masz  problem. Ja byłam w podobnej sytuacji i bank odmówił pożyczki, ale pomogli mi w Kredyt1000, co prawda kwota pożyczki to tylko 3000 tysiące, ale nie robili mi żadnych problemów, oczywiście musiałam udokumentować swoją historię kredytową, minusem dla niektórych może być warunek stałego dochodu, ale dla mnie to normalka, żaden bank bez stałych dochodów nie udzieli nam pożyczki.

#64 ~adam789~

~adam789~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 08:57:23

Trzy lata temu dokładnie zaciągaliśmy z żoną kredyt hipoteczny przez Andrzeja Lewańskiego i wynegocjował nam warunki lepsze od średniej rynkowej. Braliśmy naprawdę duży kredyt, sporo formalności było w międzyczasie i wiedza pana Andrzeja bardzo pomogła. Nie musiałem siedzieć przy ustawach i regulaminach. Normalnie prowadzenie za rękę. Fajny klimat współpracy, na nic nie naciska. Do tej pory wszystko gra. Telefon powinien być ten dobry 502 739 445.

#65 ~Pamela Rosa Flores~

~Pamela Rosa Flores~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2018 - 13:16:34

Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, wiarygodna i wiarygodna pożyczkodawca. Udzielam pożyczki z jasnymi i łatwymi do zrozumienia warunkami z 2% odsetkami. Zapewniam kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: pamelarosaflores11(A)gmail-com

#66 ~Karolina.dgosz~

~Karolina.dgosz~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 11:29:17

Hmm moim zdaniem dobrze jest skorzystać też z porady doradcy, oczywiście jeśli ktoś tego potrzebuje. W moim przypadku było to konieczne i byłam w BKR. Bo słabo się orientowałam, ale jesli ktoś wie, że poradzi sobie sam to inna sytuacja

#67 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 15:02:07

Witam
Mam takie pytanko.
Chcemy z chłopakiem starać się o kredyt na własne mieszkanie. Mamy wkład własny i potrzebujemy 130-140 tys. Chłopak ma umowę na czas nieokreślony ja niestety mam umowę od września do maja. Czy po upływie 3 miesięcy od mojego zatrudnienia możemy się starać o kredyt czy raczej żadnen bank nam go nie udzieli?

#68 ~emigrant na stale~

~emigrant na stale~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 04:57:11

Witam
Mam takie pytanko.
Chcemy z chłopakiem starać się o kredyt na własne mieszkanie. Mamy wkład własny i potrzebujemy 130-140 tys. Chłopak ma umowę na czas nieokreślony ja niestety mam umowę od września do maja. Czy po upływie 3 miesięcy od mojego zatrudnienia możemy się starać o kredyt czy raczej żadnen bank nam go nie udzieli?

W krajach zachodnich gdyby nawet kto dostal kredyt na zakup mieszkania/domu to dowod wlasnosci lezy w depozycie bankowym do czasu ostatecznego splacenia kredytu.

Gdyby boracy kredyt nie splacal kredytu wedlug umowy z bankiem to bank ma prawo do sprzedania domu/mieszkania.

#69 Ostatni_Mohikanin

Ostatni_Mohikanin

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 24 grudzień 2018 - 09:46:57

Wiecie jak znaleźć dobry kredyt? To wcale nie takie proste. Ale na  można znaleźć kilka porad z tej dziedziny.

#70 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 23:49:01

Witam czy jesli zarabiam 2100brutto ale to tylko na umowie tak jest w zeczywistosci wiecej zona nie pracuje wychowuje dziecko czy mamy mozliwosc dostania kredytu na wybudowanie.domu

#71 ~Jaa~

~Jaa~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 23:49:40

Witam czy jesli zarabiam 2100brutto ale to tylko na umowie tak jest w zeczywistosci wiecej zona nie pracuje wychowuje dziecko czy mamy mozliwosc dostania kredytu na wybudowanie.domu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych