Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

CZY FORUM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO TO DLA POLSKI ZAGRANICA?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
79 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~rudolf~

~rudolf~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2016 - 09:21:48

I w taki oto sposob PiS zmusza mlodziez do homoseksualizmu.

Prezes uwaza ze TYLKO jego postepowanie seksualne jest POPRAWNE, a stosunki dopochwowe dla mlodych maja byc zakazane przed slubem. Jedynie stosunek analny ale tylko PO SLUBIE ma byc poprawny, jako ze blona dziewicza ma pozostac nienaruszona.

W taki oto sposob POLDZIEWICE rypane w odbytnice przed slubem pojda do oltarza we wiankach i welonach, a konsumpcja seksualna po raz pierwszy czyli rozdziewiczenie nastapi dopiero po pierwszej nocy z proboszcem, ktory wkrotce bedzie mial takie prawo uchwalone przez parlament PiS-u.

Potajemne rozmowy prezesa PiS-u z Episkopatem w celu uchwalenia takiego prawa przez parlamentarzystow PiS-u sa juz widoczne.

Pierwsze widoczne efekty tych rozmow to calkowity zakaz aborcji.

Co bierzesz,że urojenia wylewasz na forum.?

Do homoseksualizmu zmusić nikogo nie można. To,co opisujesz /stosunek analny/ jest praktykowany i skoro ludziom jest z tym dobrze,nie pakuj do ich kiszki swojego nosa.

O stosunku oralnym pewnie też nie słyszałeś.

Seks nie powinien ograniczać nikogo w pomysłach na jego udane uprawianie.

#62 ~love UE~

~love UE~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2016 - 11:02:57

PiS = Propaganda i Samowola 

UE i PE  :wub:

Dobre!!!!

#63 ~prezent dla Putina~

~prezent dla Putina~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2016 - 16:42:29

Nie mogę sobie wyobrazić Polski poza UE. To byłby najlepszy prezent dla Putina. 

#64 ~Rosja TAK - UE NIE~

~Rosja TAK - UE NIE~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 14:14:16

Ja myślę że Polska postąpiła źle odłączając się od RWPG i wchodząc do Unii Europejskiej. Tak samo rozwiązanie Układu Warszawskiego było błędem. I teraz też sobie zdał z tego sprawę Jarosław Kaczyński że standardy myślenia typowego Polaka są bliżej Rosji niż Unii Europejskiej.

Dlatego głosowałem za PiS bo będziemy bliżej Rosji tak jak to robi Orban na Węgrzech.

#65 ~jebac pisiorki~

~jebac pisiorki~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 23:15:45

Ja myślę że Polska postąpiła źle odłączając się od RWPG i wchodząc do Unii Europejskiej. Tak samo rozwiązanie Układu Warszawskiego było błędem. I teraz też sobie zdał z tego sprawę Jarosław Kaczyński że standardy myślenia typowego Polaka są bliżej Rosji niż Unii Europejskiej.

Dlatego głosowałem za PiS bo będziemy bliżej Rosji tak jak to robi Orban na Węgrzech.

Chyba cię pisiorku popierdooliło totalnie

#66 ~odrek~

~odrek~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 18:20:04

też tak myślę że Parlament Europejski to nie zagranica dla Polski. Jesteśmy częścią UE i możemy głosować w wyborach do PE w jakimkolwiek kraju UE co więcej Polacy mogą głosować w wyborach samorządowych innego kraju członkowskiego UE.

To jaka to zagranica jeśli do Niemiec, Czech, Słowacji czy Litwy przejeżdżamy tak jakby przekraczało się granicę administracyjną między województwem podkarpackim a lubelskim, świętokrzyskim czy małopolskim.

Zagranica dla Polski to Ukraina, Rosja, USA, Korea Pólnocna a nie Unia Europejska.

Też tak myślę.

#67 ~Polska Tak~

~Polska Tak~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 19:20:44

Nie bardzo się orientujesz w jakim temacie zabierasz głos. RWPG zostało rozwiązana,podobnie jak Układ Warszawski,więc nie było wyboru. Nie można być członkiem czegoś,co nie istnieje.

Orban poza propagandą niczego,szczególnego dotąd w stosunkach z Rosją nie uczynił. Liczył na dogodne kredyty ale kłopoty gospodarcze Rosji wstrzymują oczekiwane decyzje.

Natomiast każdy "typowy Polak" powinien wiedzieć,że na przestrzeni dziejów doznaliśmy od Rosji wielu krzywd,poniżeń i prześladowań.

#68 ~swojak~

~swojak~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 23:54:01

Polska w UE TAK

#69 ~vogus~

~vogus~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 18:08:05

Euro w Polsce TAK

Chory nacjonalizm patriotyczny NIE

#70 ~typowy wyborca PiSu~

~typowy wyborca PiSu~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 18:40:32

Tak właśnie myśli typowy wyborca PiSu.

#71 ~Polskę już wyrzucają z UE~

~Polskę już wyrzucają z UE~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2019 - 22:12:01

Unia Europejska to klub niepodległych państw które dobrowolnie do tego klubu weszły. Każdy klub ma swoje zasady tak pisane jak i niepisane np. klub golfowy to ubiór oraz przestrzeganie norm na polu golfowym. Tak samo działa UE w której są zasady i większość z nich musieliśmy spełnić deszcze jako kraj stowarzyszony z UE.
Polska wchodząc do UE i stając się częścią Schengen doprowadziła do tego że reszta UE nie jest dla nas zagranicą. Jesteśmy Europejczykami więc jesteśmy u siebie bez znaczenia czy mieszkamy w Estonii, Malcie czy Portugalii. A Kaczyński i jego sekta to styl myślenia homosowietikusa.

- Nie chcę mieć w Schengen krajów, które są z tego zadowolone, kiedy chodzi o przepływ obywateli i dóbr, ale nie chcą przyjąć na siebie części ciężaru - powiedział Emmanuel Macron. Słowo "Polska" nie padło, ale wiadomo, że to nasz kraj miał na myśli.

#72 ~Brzeszczot~

~Brzeszczot~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 08:05:33

- Nie chcę mieć w Schengen krajów, które są z tego zadowolone, kiedy chodzi o przepływ obywateli i dóbr, ale nie chcą przyjąć na siebie części ciężaru - powiedział Emmanuel Macron. Słowo "Polska" nie padło, ale wiadomo, że to nasz kraj miał na myśli.

Dobrze ze Polacy nauczyli Francuzów posługiwać się widelcem.

#73 sto-krotka

sto-krotka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1037 postów

Napisano 26 kwiecień 2019 - 17:00:09

Nie mogę sobie wyobrazić Polski poza UE. To byłby najlepszy prezent dla Putina. 

Putin ma gdzieś taki biedny kraj, ani ropy, ani złota, nic tylko zawiść i głupota, ostatnio chieli zrobić Polskę atrakcyjniejszą i ogłosili że mamy w ciool bursztynu, ale kto w to uwierzy? Im? im już nikt normalny nie wierzy, Putin swoją drogą.

#74 sto-krotka

sto-krotka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1037 postów

Napisano 26 kwiecień 2019 - 17:01:09

Dobrze ze Polacy nauczyli Francuzów posługiwać się widelcem.

A Jaruś obalił komunizm :D

#75 ~naoczny świadek~

~naoczny świadek~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2019 - 08:37:46

A Jaruś obalił komunizm :D

Podczas snu w chwili ogłaszania Stanu Wojennego.

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 10:41:16

Głosowanie i współpraca z wrogiem to KOLABORACJA w czasie wojny kto współpracował z wrogiem był zdrajcą a dziś, tych sprzedawczyków wiele. Oglądnijcie co na temat glosowania do UE mówi "Max Kolonko- ile zrobi polski Euroosiolek"

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 10:53:59

Głosowanie i współpraca z wrogiem to KOLABORACJA w czasie wojny kto współpracował z wrogiem był zdrajcą a dziś, tych sprzedawczyków wiele. Oglądnijcie co na temat glosowania do UE mówi "Max Kolonko- ile zrobi polski Euroosiolek"

Ale czy ludzie zdają sobie sprawę z tego jak bardzo są manipulowani, przecież na listach nie ma Polaków, chyba że na odległych miejscach tak by wszyscy na nich głosowali a jedynki zbierają te głosy chociaż nikt na nich nie głosuje.To oszustwo, jeżeli twój głos nie idzie na tę osobę na którą głosujesz, celowo dają te osoby przyzwoite na koniec listy, bo nikt by nie szedł głosować,głosując na ostatnie miejsce pierwsze pozycje przejmują głosy, pora zbojkotować te wybory, będą musieli rozpisać nowe. DLACZEGO POLACY DAJĄ SIĘ TAK OSZUKIWAĆ ?????????

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 10:55:56

Ciekawe "Jerzy Jaskowski- świat jest inny- Płonące Kościoły"

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 10:58:04

sorki- ile zarobi

#80 ~Euroentuzjasta ze wsi~

~Euroentuzjasta ze wsi~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 11:08:27

Max Kolanko?
Czy to czasami nie ten co mieszka w USA a nie Polsce?
Zauważyliście że przeciwnicy UE jak Max Kolanko czy Cejrowski nie mieszkają w Polsce tylko w USA!!!
Ponad 80% głosujących w USA było przeciwko wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych