Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Czy ktoś może skorzystał z dropszipingu i również posiada wiedzę z którym się podzieli?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 animidior

animidior

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 kwiecień 2020 - 10:26:48

Coraz więcej powstaje sklepów internetowych stąd także sam zdecydowałem podjąć własną sprzedaż poprzez internet. Jednakże nie chcę zakładać własnego magazynu, kupować towaru ale skorzystać z dropsziping (być może niedobrze to piszę) – będę oferować produkty które będą przesyłane przez różne firmy które posiadają dane produkty na stanie. Kupiłem własny sklep internetowy na shopelo.pl, dogadałem się z jedną szwalnią i sprawdził to na przykładzie maseczek a wnioski są dość ciekawe – dlatego myślę o rozszerzeniu asortymentu o inne artykuły różnych firm. Stąd mam pytanie – czy ktoś może miał taki sklep internetowy oraz jest gotowy do pomocy? Nie chcę oferować wyrobów z aliekspres bowiem nie mam pewności kiedy produkt dojdzie i czy w ogóle dojdzie do mojego klienta – wolę skoncentrować się na towarach które użytkownik odbierze w parę dni np. do paczkomatu czy firmą kurierską. Nurtuje mnie kilka istotnych pytań a doskonale by było żebym mógł pogadać z kimś kto już wykonywał podobne rzeczy – chcę aby mój sklep internetowy przynosił dochód a nie generował wydatki oraz problemy z fakturami, zwrotami. Jestem w stanie nawet zapłacić za wiedzę.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych