Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Czy "Nasz Pan Poseł" latał razem z Marszałkiem Sejmu rządowym samolotem.

Jerzy Paul

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 28 lipiec 2019 - 06:57:33

Wczoraj w jednym z mediów usłyszałem, że Marszałek na pokład rządowego samolotu, odwożącego go na weekend do domu, zabierał nie tylko członków swojej rodziny, ale również między innymi posłów.

Ciekaw jestem, czy na taki lot udało się załapać "Naszemu Panu Posłowi Kochanemu".

#2 tadeuszt

tadeuszt

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 28 lipiec 2019 - 21:44:43

Wczoraj w jednym z mediów usłyszałem, że Marszałek na pokład rządowego samolotu, odwożącego go na weekend do domu, zabierał nie tylko członków swojej rodziny, ale również między innymi posłów.

Ciekaw jestem, czy na taki lot udało się załapać "Naszemu Panu Posłowi Kochanemu

Nie jestem fanem ugruowanie parti PiS Jestem nawet zdecydowanie przeciwnikiem tej partii ale czy nie dotarło do Ciebie, że dodatkowe osoby na pokładzie w żaden sposób nie podnoszą kosztów przelotu marszałka?

#3 tadeuszt

tadeuszt

Nowy

• Pip
  • 17 postów

Napisano 28 lipiec 2019 - 21:50:20

Nie jestem fanem ugruowanie parti PiS Jestem nawet zdecydowanie przeciwnikiem tej partii ale czy nie dotarło do Ciebie, że dodatkowe osoby na pokładzie w żaden sposób nie podnoszą kosztów przelotu marszałka?

Czepianie się byle czego i o byle co świadczy o niskim pochodzeniu i niskiej wartości jednostki. 

#4 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 03:17:42

niskie pochodzenie i niska wartość jednostki

#5 Adam

Adam

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 09:06:55

Nie jestem fanem ugruowanie parti PiS Jestem nawet zdecydowanie przeciwnikiem tej partii ale czy nie dotarło do Ciebie, że dodatkowe osoby na pokładzie w żaden sposób nie podnoszą kosztów przelotu marszałka?[/size]

A branie udziału w imprezie firmowej też nie wpływa na koszty tej imprezy ale mimo to fiskus chce ludzi opodatkowywać z uczestnictwa w imprezie. Potrafisz myśleć i widzisz analogię? Niech zapłacą za przelot solidarnie tzn. godziła lotu kosztuje 20 tys zł, więc podzielić ją na wszystkich pasażerów lotu. A posłów zwolnić z opłaty. Ewentualnie opodatkować pasażerów tytułem przychodu z nieodpłatnego świadczenia jakim jest darmowy przelot samolotem. I tyle, nie trzeba tutaj dorabiać żadnej ideologii ani polityki bo polityki tutaj nie ma jest tylko żerowanie na naszych podatkach!

#6 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 29 lipiec 2019 - 10:55:40

Nie sześć !!!

Ale dwadzieścia trzy !!!

Dwadzieścia trzy razy Marszałek potraktował rządowy samolot lecący w PROCEDURZE HEAD jak prywatną taksówkę wiozący swoich rodzinnych do domu na weekend.

I co Pan na to Panie Pośle Kochany Nasz.

I Pan z TAKIMI chce nam układać życie przez następne cztery lata.

Warszawa, dnia 8 stycznia 2013 r.

Poz. 4

Dowództwo Sił Powietrznych

DECYZJA Nr 2/MON MINISTRA OBRONY NARODOWEJ

z dnia 4 stycznia 2013 r.w sprawie wprowadzenia do użytku „Instrukcji organizacji lotów oznaczonych statusem HEAD w lotnictwie Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej”

Na podstawie § 2 pkt 14 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 lipca 1996 r. w sprawie szczegółowego zakresu działania Ministra Obrony Narodowej (Dz. U. Nr 94, poz. 426), w celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa podczas organizacji i realizacji lotów z najważniejszymi osobami w państwie – ustala się, co następuje:

1. Wprowadza się do użytku w lotnictwie Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej „Instrukcję organizacji lotów oznaczonych statusem HEAD w lotnictwie Si Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej”, stanowiącą załącznik do decyzji.

2. Traci moc decyzja Nr 19/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 2 lutego 2012 r. w sprawie wprowadzenia do użytku w lotnictwie Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej „Instrukcji organizacji lotów oznaczonych statusem HEAD w lotnictwie SiłZbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej”(Dz. Urz. MON poz. 24). 3. Decyzja wchodzi w życie z dniem 1 lutego 2013 r.

Minister Obrony Narodowej: T. Siemoniak

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Jerzy Paul

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych