Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

CZY POSEŁ PiS Jerzy Paul to osoba godna zaufania?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Paul to zły poseł~

~Paul to zły poseł~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 12:37:29

nie

#2 ~PiSiory kasują tematy~

~PiSiory kasują tematy~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 12:40:52

ale PiSiory muszą być przestraszone jeśli kasują tematy na tym forum

#3 ~Paul to droższy prąd~

~Paul to droższy prąd~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 12:49:09

przez Paula partie będzie podwyżka cen prądu 

#4 ~Gienek~

~Gienek~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 18:38:59

Paul wystosowal wniosek o wywalenie Starosty z PIS. Co za kretyn teraz go zwerbuja Inni I beda mieli swojego Staroste. A potem Paula wywala za wspanialy pomysl.
Ja mysle ze Lesko na posla powinien isc.
Mielismy Elektryka to teraz bedzie recyklingowiec.

#5 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 18:42:21

Paul to najlepszy posel jakiego mielismy tylko dla kogo on pracuje bo napewno nie dla PIS. Ja Mysle ze on pracuje dla jakis sil nadwyzszych. Robi ciagle zamieszanie I pokolei wycina ten PIS.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 19:10:52

Paul wystosowal wniosek o wywalenie Starosty z PIS. Co za kretyn teraz go zwerbuja Inni I beda mieli swojego Staroste. A potem Paula wywala za wspanialy pomysl.

Nie obrażaj p. Leśki, bo daleko Ci do niego

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 19:44:04

A czy już wrócił do pracy u Wójta S , ?

#8 ~Cecylia~

~Cecylia~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 21:10:44

Jedno jest pewne daleko mi do Leski bo na wysypisko to moje smieci raczej smieciarka wywozi.
A on jest Tak inteligentny ze juz sobie nawet zamowil zaproszenia na wygranie Starostu a tu chlopca pozamiatali

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 21:44:40

Jedno jest pewne daleko mi do Leski bo na wysypisko to moje smieci raczej smieciarka wywozi.
A on jest Tak inteligentny ze juz sobie nawet zamowil zaproszenia na wygranie Starostu a tu chlopca pozamiatali

oooo jaki ty inteligentny i zorientowany. Tylko czemu piszesz pod różnymi nickami? I uważaj na śmieciarki, bo one faktycznie wywożą śmiecie :-)

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 21:47:47

Śliż nie jest starostą z nadania PiS. Nie był przez PiS rekomendowany na ten stołek. Zreszta nawet głupi widzi, ze został starosta głosami opozycji.

#11 ~Bocian~

~Bocian~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:33:26

Co ty pier***isz. To ile jest tej opozycji w Starostwie. Co wice tez nie z Pis. Przewodniczacy Rady tez nie Pis.
Idiota Jestes. Pis poprostu wywalil Leske

#12 ~Bocian~

~Bocian~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 22:37:45

I jeszcze jedno to radni wybieraja ktorych mysmy wybrali a nie jakis PIS. I Starosta jest wybrany przez radnych.

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 09:03:33

Śliż nie jest starostą z nadania PiS. Nie był przez PiS rekomendowany na ten stołek. Zreszta nawet głupi widzi, ze został starosta głosami opozycji.

Rekomendacja posła to nie jest to samo co rekomendacja PiS-u. Radni powiatowi nie muszą liczyć się ze zdaniem żadnego posła podczas głosowania. Nie są automatem wyborczym z funkcją podnoszenia ręki zgodnie z zaleceniami posła. Śliż należy do PiS-u, miał poparcie sporej części PiS oraz opozycji. Grupa to nie akceptowała pewnych osób o wątpliwych predyspozycjach do sprawowania funkcji w zarządzie powiatu. I śmieszne i straszne jednocześnie jest to że ludzie zaślepieni perspektywą władzy w powiecie nie widzieli że władzy tej nie dostaną bo nie mają szans na akceptacje radnych. Zgubiło ich samouwielbienie i bezkrytyczne patrzenie na swoje błędy tak głębokie że śmiało można ich określić pojęciem "spaleniem za sobą mostów". Zero strategii, rozsądku politycznego oraz zdolności przewidywania na szachownicy lokalnej polityki. A teraz wielkie pretensje do wszystkich naokoło, żale wylewane po forach internetowych... 

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 09:03:44

Rekomendacja posła to nie jest to samo co rekomendacja PiS-u. Radni powiatowi nie muszą liczyć się ze zdaniem żadnego posła podczas głosowania. Nie są automatem wyborczym z funkcją podnoszenia ręki zgodnie z zaleceniami posła. Śliż należy do PiS-u, miał poparcie sporej części PiS oraz opozycji. Grupa to nie akceptowała pewnych osób o wątpliwych predyspozycjach do sprawowania funkcji w zarządzie powiatu. I śmieszne i straszne jednocześnie jest to że ludzie zaślepieni perspektywą władzy w powiecie nie widzieli że władzy tej nie dostaną bo nie mają szans na akceptacje radnych. Zgubiło ich samouwielbienie i bezkrytyczne patrzenie na swoje błędy tak głębokie że śmiało można ich określić pojęciem "spaleniem za sobą mostów". Zero strategii, rozsądku politycznego oraz zdolności przewidywania na szachownicy lokalnej polityki. A teraz wielkie pretensje do wszystkich naokoło, żale wylewane po forach internetowych... 

#15 ~konkurs w PiSie trwa~

~konkurs w PiSie trwa~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 16:41:27

Cały czas trwa wewnętrzny partyjny konkurs - który pisowiec jest większym złodziejem, chamem i najbardziej bezczelny. Problem w tym ze konkurencja jest olbrzymia, a czołówka ścisła.

#16 ~pislamski folklor~

~pislamski folklor~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 17:08:26

Ale pislamski folklor !! skąd oni czerpią takich deb***i?????

#17 ~Stefan Wyszkowski~

~Stefan Wyszkowski~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 22:09:49

Dzis na radzie gminy zapytac sie tatar jeden Czy przewodniczacy jest z PIS a ja sie pytam Czy ten tatar to ten sam ktory zostal zlapany po pijsku niedawno. Trzeba to pokazac ludzi I’m aby widzieli ze lepiej byc z jakiejkoleiek partii niz jezdzic naje***y jak radny.

#18 ~zniesmaczony~

~zniesmaczony~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 23:51:20

Cały czas trwa wewnętrzny partyjny konkurs - który pisowiec jest większym złodziejem, chamem i najbardziej bezczelny. Problem w tym ze konkurencja jest olbrzymia, a czołówka ścisła.

Komentarze na tym forum jasno ukazują tych ,,idealistów", którzy ,,ładowali" obelgami w starostę minionej kadencji rady powiatu. Na potwierdzenie moich słów można wrócić do wcześniejszych wpisów na forum lub odczytać protokoły z sesji minionej kadencji. No ale w tej kadencji nowy starosta jest ,,trendy" , bo najgorsi to pisiory. Zastanówmy się zatem kogo określić powyższymi epitetami?  

#19 ~PiS=PZPR+~

~PiS=PZPR+~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 20:13:29

Dzisiaj PiS zablokował dekretem (ustawą w sejmie) wzrost cen prądu nie patrząc na procesy gospodarcze natomiast Za rok Biuro Polityczne KC PiS zablokuje wzrost cen chleba, masła i kiełbasy zwyczajnej spowodowany przez rządy PO-PSL.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 07:55:59

Powinieneś się cieszyć Nie będzie podwyżki i więcej Ci na piwko zostanie A Ty madrzysz się i drzesz ryja bo źle

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych