Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Czy radna HALINA PYSZOWSKA to osoba godna zaufania ?

rada powiatu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wolanin

Wolanin

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 sierpień 2019 - 10:52:27

Czy radna HALINA PYSZOWSKA to osoba godna zaufania jeśli wykorzystuje karanego bezdomnego Krzysztofa B. który mieszka od lat na działkach i za pomocą internetu szkaluje na forum nowiny JERZEGO PAULA i innych przeciwników politycznych????

MS

#2 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 11 sierpień 2019 - 12:18:34

Te Wolaninie.

"Cwaniaku z miodem w uszach"

Napisz mi to pod swoim nazwiskiem i imieniem.

A tak jawisz jak tchórzliwy ratlerek Posła Jerzego Paula, obszczekującego nie będącego po jego myśli  

Ja grzywnę zasądzoną przez Sad zapłaciłem. Zapłaciłem również koszty sądowe,.

Spytaj się Pan, czy Poseł zapłacił za lot w procedurze HEAD z Marszałkiem.

To jest Twój pierwszy wpis na Forum, co oznacza, że jesteś kolejnym wynajętym przez Posła, bo Poseł tak sobie nagrabił, że jego reelekcja oddala się i szuka takich ratlerków jak Pan.

#3 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 11 sierpień 2019 - 12:42:59

Te Wolaninie.

A Premier miał dwa wyroki i co ??? Jest wiarygodnym ???

Trzy lata temu dotarło do mnie, że naszą społeczność należy uwolnić od Posła o "walorach" Posła Jerzego Paula I działam  w tym kierunku konsekwentnie. I żadna Radna, nawet Halina Pyszowska, ani Pan Marek Ordyczyński nie mają na to żadnego wpływu.

Pan wpis uświadamia mi, że moja pisanina ma sens, a Posła ogarnia strach, bo traci grunt

#4 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 11 sierpień 2019 - 18:10:30

Te Wolaninie.

Żona posła Piotrowicza dostała 500 ampułek leku,,
Chcę zapytać Pana czy zna Pan osobę, która dostaje za darmo leki, i to jeszcze w takiej ilości, przy wypisie ze szpitala?
Czy osoby chore na nowotwór mogą liczyć na takie traktowanie i jeszcze darmowy przelot rządowym samolotem?

NOWOSARZYŃSKI ŻORŻ PONIMIRSKi

#5 Kenez

Kenez

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 11 sierpień 2019 - 18:58:31

Te Wolaninie.

A Premier miał dwa wyroki i co ??? Jest wiarygodnym ???

Trzy lata temu dotarło do mnie, że naszą społeczność należy uwolnić od Posła o "walorach" Posła Jerzego Paula I działam  w tym kierunku konsekwentnie. I żadna Radna, nawet Halina Pyszowska, ani Pan Marek Ordyczyński nie mają na to żadnego wpływu.

Pan wpis uświadamia mi, że moja pisanina ma sens, a Posła ogarnia strach, bo traci grunt

A było to dokładnie tak. Po wyborach do Sejmu, gdy Pan Jerzy Paul został Posłem zjawia się u Niego pewien gość i składa gratulację, a następnie składa propozycję współpracy, a mianowicie chce być osobistym doradcą Pana Posła. Na co Pan Poseł nie przystał i od tej pory zaczęła się na Niego nagonka.    

#6 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 11 sierpień 2019 - 19:11:19

Kolejny ratlerek Naszego Pana Posła Kochanego

"- Z was się śmieję! Z was! Elita! Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu, wasz Cincinnatus, wasz wielki człowiek, wasz Nikodem Dyzma, to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kretyn! - wykrzykuje Ponimirski."

#7 Zemke

Zemke

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 11 sierpień 2019 - 20:57:28

zjawia się u Niego pewien gość i składa gratulację, a następnie składa propozycję współpracy, a mianowicie chce być osobistym doradcą Pana Posła.

Nie doradcą a asystentem, dlatego wszyscy w gminie drą łachya z brenda. To wszyscy wiedzą że Brenda chciał zostać asystentem Paula. Paul go wysmial6 to się mści teraz

#8 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 04:53:16

W sobotę, 23 lutego 2019 roku na liście pasażerów samolotu CASA poza marszałkiem Sejmu są posłowie PiS z Podkarpacia: Krystyna Wróblewska, Bogdan Rzońca (od niedawna w europarlamencie), Jerzy Paul i Wojciech Buczak. 

Czy Poseł zapłacił za ten lot ???

#9 Kenez

Kenez

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 12:01:34

Kolejny ratlerek Naszego Pana Posła Kochanego

"- Z was się śmieję! Z was! Elita! Otóż oświadczam wam, że wasz mąż stanu, wasz Cincinnatus, wasz wielki człowiek, wasz Nikodem Dyzma, to zwykły oszust, co was za nos wodzi, to sprytny łajdak, fałszerz i jednocześnie kompletny kretyn! - wykrzykuje Ponimirski."

Piszę to aby pokazać ludziom jaki z Pana obłudny gość i cham.

#10 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 12:20:21

A to nie ja.

A to Tadeusz Dołęga-Mostowicz

Kariera Nikodema Dyzmy i Żorżyk Ponimirski.

Taki wariat, podobno mądry wariat.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych