Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

CZY RADNY SROKA PRZYZNAJE SIĘ DO WINY… ? Wczoraj drugi raz RADNY „olał” komisję rozpatrująca jego CASUS.

Krzysztof Brenda

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 23 maj 2019 - 10:53:10

Nowa Sarzyna, dnia 21  maja 2019 r.

Krzysztof Brenda

Ul. K.E.N. 8/31

37-310 Nowa Sarzyna

RADA   POWIATU   LEŻAJSKIEGO

PRZEWODNICZĄCY RADY

POWIATU LEŻAJSKIEGO

Pan Adam Wylaź

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

W związku z zaplanowaną na dzień dzisiejszy kontynuacją posiedzenia Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Powiatu Leżajskiego niniejszym:

- informuje, iż po odczytaniu przez Pana na Sesji Rady Powiatu Leżajskiego mojego pisma w sprawie „wyczynów” Radnego Sroki, na portalu Leżajsk – Forum.nowiny24 pojawiła się zakładka „CZY GRZEGORZ SROKA powinien STRACIĆ MANDAT RADNEGO do powiatu?” Zakładka ta do dnia dzisiejszego zanotowała 15 463 wyświetleń i 131 komentarzy.

- przesyłam w załączniku kilkadziesiąt z tych komentarzy, w których internauci, lepiej zorientowani w sprawie, niż ja, szczegółowo opisują sposób „zamiatania sprawy pod dywan” i wyrażają swój stosunek do tych działań

Konkludując:
SPRAWA RADNEGO SROKI PRZYPOMINA SPRAWĘ PEDOFILI W KOŚCIELE. WSZYSCY WIEDZĄ, ŻE JEST, ALE WSZYSZCY MOGĄCY MIEĆ WPŁYW NA JEJ WYJAŚNIENIE ODWRACAJĄ GŁOWĘ I UDAJĄ, ŻE NIC NIE WIDZĄ. ALE TO NA NICH SPŁYNIE MORALNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ, ZA EWENTUALNE OFIARY W TAKICH SYTUACJACH. TO NA NICH SPŁYNIE ODPOWIEDZIALNOŚĆ PRZED HISTORIĄ.

Biorąc powyższe po uwagę, a zwłaszcza że:

- ze swojej strony nic więcej do sprawy nie potrafię wnieść,

- Radny Sroka lekceważy nie tylko moją osobę,  nie odpowiada na kierowane do niego pisma, ale również „olewa” zaproszenie Komisji… na spotkanie mającej na celu dogłębne wyjaśnienie jego sprawy, a w szczególności jest zainteresowany, aby prawda o jego wyczynach na zawsze „została pod dywanem”,

uprzejmie informuję, że moja obecność na dzisiejszym posiedzeniu Komisji… byłaby bezużyteczna i bezzasadna

Wnoszę o odczytanie na najbliższej sesji mojego pisma dnia 25 marca 2019 r kierowanego  do Rady Powiatu.

Wnoszę o odczytanie mojego pisma z dnia 14 lutego 2019 r. kierowanego za  pośrednictwem Przewodniczącego Rady Powiatu do Radnego Grzegorza Sroki, na które Radny Sroka do dnia dzisiejszego nie zareagował.

Z poważaniem

Krzysztof Brenda

#2 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 24 maj 2019 - 18:03:06

Były chwile I byli  tacy, co to za „PASZKWIL NA RADNEGO SROKĘ” chcieli wywozić mnie z Sarzyny na wozie z gnojem.

A teraz nagle zamilkli.

Co z ich argumentami ???

Co z ich wymądrzaniami ???

Gdzie ich „prze - inteligentne” komentarze ???

Czy to był tylko taki, po próżnicy, szczekot i jazgot ratlerków RADNEGO NOWOSARZYŃSKIEGO ??? !!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 18:28:46

To mamy w Nowej Sarzynie kabaret

#4 Krzyś Krzyś

Krzyś Krzyś

Swojak

• PipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 27 maj 2019 - 04:41:54

Panie GOŚCIU !!!

To nie kabaret.

To tragifarsa.

Ten  „NOWOSARZYŃSKI” uczy Wasze dzieci…

I to nie tylko...   CHARATANIA W GAŁĘ.

I ma się całkiem dobrze z NASZYM PANEM POSŁEM KOCHANYM…

I PAN BURMISTRZ, JEGO PRACODAWCA,

jak hierarchia kościelna w sprawie pedofilii,

problemu nie widzi.

Zaloguj się, by dodać komentarz na Forum

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Krzysztof Brenda

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych